grove4l

[0.3.DL] Los Santos County Role Play

59 hozzászólás ebben a témában

Helyzetjelentés! A szerver él és virul, csináljuk. Nem fogtok csalódni benne, ezt megígérhetem. Hamarosan egy teljesen új leírást készítek majd, amiben minden fontos információ meg fog jelenni. Addig is csatlakozzatok a Discord szerverünkre: https://discord.gg/jyKXSG5

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Van még játékos bázis a SA:MP-ba?Ha igen én szívesen játszanék,csak a retro kedvéért!Sok szerencsét hozzá,ígéretesnek tűnik! :)

Megosztás

Megosztás link alapján

Játékosok még mindig vannak, egy szervert feltölteni - 50, 60 de akár 70 játékossal - nem nehéz, megtartani annál inkább. Szóval kurvára remélem, hogy nem basszák el a nyitást követő 1-2 hétben, mert itt szívesen játszanék.

Megosztás

Megosztás link alapján

Nem fogjuk elbaszni a nyitást. Elég szerveren játszottam ahhoz, hogy tudjam milyen követelmények kellenek egy szerver üzemeltetéséhez. Megpróbálunk bevetni pár praktikát ami a játékosoknak célt ad majd a szerveren. Reméljük hogy sikeres lesz.

Megosztás

Megosztás link alapján

Miért olaszul vannak az RP kérdések az UCP-n?

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet RoLuX felhasználótól, 36 perce

Miért olaszul vannak az RP kérdések az UCP-n?

Ez engem is érdekelne, a szerverről készült egyik képen is láttam pár olasz nyelvű szerverüzenetet.

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Azért olaszok a kérdések, mivel a szerver alap módja valamint az UCP a Sublime Role Play letöltött módja, amit már a legelső Facebook posztunkban leírtunk. Remélem nem gondoltátok hogy majd nulláról fogunk módot írni, egy olyan kliensre aminek a jövője kétséges?

Amikor ezt a modot megtaláltuk egy bughalmaz volt, mára egy játszható módot sikerült összedobni, amit a Facebook posztokban is láthattok.

Szerkesztve grove4l által

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet grove4l felhasználótól, 29 perce

Azért olaszok a kérdések, mivel a szerver alap módja valamint az UCP a Sublime Role Play letöltött módja, amit már a legelső Facebook posztunkban leírtunk. Remélem nem gondoltátok hogy majd nulláról fogunk módot írni, egy olyan kliensre aminek a jövője kétséges?

Amikor ezt a modot megtaláltuk egy bughalmaz volt, mára egy játszható módot sikerült összedobni, amit a Facebook posztokban is láthattok.

Nyílván nincs ezzel probléma (legalábbis részemről), csak érdekelt.

Megosztás

Megosztás link alapján

Tudom nagyon jól, csak úgy tűnt az UCP kilinkelése után, mintha valami rosszat elkövettünk volna. Természetesen ahogy az elején is leírtam, mi nyílt lapokkal játszunk, nincsen takargatni valónk. Bár pár embernek nyilván problémája van velünk, miután a wikipédia oldalba beletrollkodott. 

Megosztás

Megosztás link alapján

nekem nincs bajom veletek bástya, de viszont az eléggé zavaró h úgy csináljátok mint ha hú de nagy egy szerver lesz ebből, mikor ti is tudjátok h kurvára nem nézhetitek hülyének az embereket, már hamarabb kikutatsz egy scriptforrást, mint egy képet, ezzel csak magatokat nézetitek hülyének

Megosztás

Megosztás link alapján

Szerintünk nagy szerver lesz ebből. Ergo nem nézzük hülyének az embereket. Bemutatjuk hogy mit kell várniuk a szervertől és ez alapján fogják eldönteni hogy játszani akarnak e vagy sem.

már hamarabb kikutatsz egy scriptforrást, mint egy képet, ezzel csak magatokat nézetitek hülyének  = Ezt mondjuk pont nem értem.

Szerkesztve grove4l által

Megosztás

Megosztás link alapján

mire egy képet megtalálsz, ami kamu pl. fb-n

addigra egy fullra átírt módot 2x megtalálsz akárhol

így értettem, de nem is ez a lényeg igazából xd

Megosztás

Megosztás link alapján

Most már értem hogy mire akarsz kilyukadni. Mi nem ilyenek vagyunk. Mi nem csak elhisszük hogy pozitívat teszünk a SAMP felé, hanem meg is valósítjuk. 2009-ig visszamenőleg tudjuk hogy miért csődöltek be a szerverek, milyen bamba nyitások voltak, hányszor kellet újraindítani egy projectet mert kiderült hogy csőt. Mi ez ellen fogunk tenni. Direkt olyan módot választottunk, amit nem évekig kell fejleszteni, miközben Magyarországon egyedinek számít, mivel ezzel még senki nem nyitott szervert. Számunkra az a lényeg hogy minden RP szerep megtalálja a magának megfelelő scriptet.

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet grove4l felhasználótól, 18 órája

Szerintünk nagy szerver lesz ebből. Ergo nem nézzük hülyének az embereket. Bemutatjuk hogy mit kell várniuk a szervertől és ez alapján fogják eldönteni hogy játszani akarnak e vagy sem.

már hamarabb kikutatsz egy scriptforrást, mint egy képet, ezzel csak magatokat nézetitek hülyének  = Ezt mondjuk pont nem értem.

Szerintem angol szerverként több játékost tudnátok megfogni. 

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet grove4l felhasználótól, 2 órája

Most már értem hogy mire akarsz kilyukadni. Mi nem ilyenek vagyunk. Mi nem csak elhisszük hogy pozitívat teszünk a SAMP felé, hanem meg is valósítjuk. 2009-ig visszamenőleg tudjuk hogy miért csődöltek be a szerverek, milyen bamba nyitások voltak, hányszor kellet újraindítani egy projectet mert kiderült hogy csőt. Mi ez ellen fogunk tenni. Direkt olyan módot választottunk, amit nem évekig kell fejleszteni, miközben Magyarországon egyedinek számít, mivel ezzel még senki nem nyitott szervert. Számunkra az a lényeg hogy minden RP szerep megtalálja a magának megfelelő scriptet.

kezdj el hátraszaltózni, mire kész a szerver megtanulod

Megosztás

Megosztás link alapján

Vedd úgy, hogy elolvasom a véleményt, de nem mozgat meg. Mi legalább teszünk valamit.

Megosztás

Megosztás link alapján

Én is várom már nagyon a következőt.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek