Szerző Téma: PUBG-s kör ami össze megy  (Megtekintve 1409 alkalommal)

PUBG-s kör ami össze megy
« Dátum: 2017. Szeptember 30. - 16:00:13 »
0
Sziasztok,egy olyan kört szeretnék csinálni a samp szerveremhez ami a PUBG-ben van,pl egy checkpoint ami percenként össze megy és ha a körön kívül van a játékos akkor vinné le az életét.

PUBG-s kör ami össze megy
« Válasz #1 Dátum: 2017. Szeptember 30. - 22:55:27 »
+3
És mi tart vissza?

Nem elérhető Radikal

  • 273
  • Kenton
    • Profil megtekintése
PUBG-s kör ami össze megy
« Válasz #2 Dátum: 2017. Szeptember 30. - 23:48:59 »
0
Elég hülyén fogalmazol. Ez most segítségkérés lenne vagy csak egy személyes kijelentés ami úgy sem érdekel senkit?
 
 

PUBG-s kör ami össze megy
« Válasz #3 Dátum: 2017. Október 01. - 10:14:12 »
+1
Idézetet írta: Radikal date=1506808139


   
      Elég hülyén fogalmazol. Ez most segítségkérés lenne vagy csak egy személyes kijelentés ami úgy sem érdekel senkit?
   
   
       
   


Hát jó nagy paraszt vagy tesó,segítség kérés lett volna de tőled már nem kell segítség :) Gondolom azt hogy illedelmesen kell egymásnak írni már nem tudtad elolvasni.

PUBG-s kör ami össze megy
« Válasz #4 Dátum: 2017. Október 01. - 10:23:34 »
+2
Idézetet írta: siign18 date=1506845652


   
      Hát jó nagy paraszt vagy tesó,segítség kérés lett volna de tőled már nem kell segítség :) Gondolom azt hogy illedelmesen kell egymásnak írni már nem tudtad elolvasni.
   


Tesó. Tulajdonképp leírtad, hogy azt szeretnél. Nem írtad, hogy hogy kellene megírni, vagy mi kell hozzá. Azt is vehetjük, hogy elvárod, hogy megírják neked. @Radikal-nak teljes mértékben igaza van...

PUBG-s kör ami össze megy
« Válasz #5 Dátum: 2017. Október 01. - 17:19:35 »
+1
Idézetet írta: BlackSy date=1506846214


   
      Tesó. Tulajdonképp leírtad, hogy azt szeretnél. Nem írtad, hogy hogy kellene megírni, vagy mi kell hozzá. Azt is vehetjük, hogy elvárod, hogy megírják neked. @Radikal-nak teljes mértékben igaza van...
   


Azt elismerem hogy hülyén fogalmaztam de gondoltam a szkript kérő fórum az arra van kitalálva hogy segítséget kérjünk egy szkript megvalósításához.De igazából mindegy.Meg szerintem direkt nem kell bunkózni egy olyan emberrel akit nem is ismersz.

Nem elérhető Radikal

  • 273
  • Kenton
    • Profil megtekintése
PUBG-s kör ami össze megy
« Válasz #6 Dátum: 2017. Október 01. - 18:34:37 »
+2
És most bunkóztam? Ezen a fórumon mindenki mindenkit szivat, de nem negatívan hanem hülyeségből. Megjegyeztem hogy ha segítségre lenne szükséged akkor legalább egy kérdőjel jól jött volna, de elismerem, bunkó vagyok. Tesó.

PUBG-s kör ami össze megy
« Válasz #7 Dátum: 2017. December 29. - 00:13:27 »
0
Azt a zsugorodó checkpointot hogy képzelted el? xD

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal