Szerző Téma: Hogy szerezzem vissza az Origin accom?  (Megtekintve 1016 alkalommal)

Nem elérhető inf

  • 366
    • Profil megtekintése
Hogy szerezzem vissza az Origin accom?
« Dátum: 2017. Szeptember 26. - 18:31:08 »
0
Üdv.
 
Originen bekapcsoltam ezt a másodlagos ellenőrzést ami ugyebár egy kódot kér minden bejelentkezésnél ami a telefonon van a \"Google Hitelesítő\" alkalmazásba.
 
Nos én ezt az alkalmazást elvesztettem a telefonomról és most hiába rakom vissza azt az alkalmazást a Google úgy tűnik nem menti le sehova a Google felhasználómba szóval ezeket a kódokat nem érem el és nem tudok ez által bejelentkezni.
 
Írtam az Originnek már nem egyszer nem kétszer hanem nagyon sokszor facebookon, origin supporton, emailben és semmit nem reagálnak rá.
 
Szinte havonta írok nekik és semmit nem tesznek.
 
Ilyenkor mi a teendő?
 
Elég sok pénz van abban az accban szóval nem szeretnék megvenni még egyszer mindent előröl.
 
Valakivel esetleg történt már ilyen és ha igen mit tudott ilyenkor csinálni?
 
UPlayel is ugyanez volt de ő nekik írtam és 2 óra alatt megcsináltuk miután beazonosítottak, hogy tényleg én vagyok a felhasználó tulajdonosa és kikapcsolták ezt a másodlagos ellenőrzést.
 
Válaszokat előre is köszönöm!
 
 
 
Itt egy kép róla ha valaki nem tudná esetleg miről beszélek.
 
\"auth.png\"
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 26. - 18:37:03 írta InFIeL_HuN »

Nem elérhető id100

  • 903
    • Profil megtekintése
Hogy szerezzem vissza az Origin accom?
« Válasz #1 Dátum: 2017. Szeptember 26. - 19:46:22 »
0
Live chat support :)
 
Nekem segítőkészek voltak, de kell egy CD kulcs, amit használtál (ha ilyen van), és igazolni a tokkal. (Nekem ezt kellett) Neked lehet telószám alapján lesz valami SMS.

Nem elérhető inf

  • 366
    • Profil megtekintése
Hogy szerezzem vissza az Origin accom?
« Válasz #2 Dátum: 2017. Szeptember 26. - 19:48:05 »
0
Már azzal is sokat próbálkoztam de nem jön be senki a beszélgetésbe akivel tudnék beszélni csak kiírja, hogy várjak kb 5 percet és valamelyik kollégájuk csatlakozni fog.
 
2-3 óra hosszáig szokott nyitva lenni az az ablak és senki nem jön be abba a beszélgetésbe.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 26. - 20:02:43 írta InFIeL_HuN »

Nem elérhető id100

  • 903
    • Profil megtekintése
Hogy szerezzem vissza az Origin accom?
« Válasz #3 Dátum: 2017. Szeptember 26. - 20:28:47 »
0
Hétvégén elérhetőek, de ha neked nem válaszolnak akkor telefonos ügyfélszolgálat hétközben.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal