Szavazás

Van rá igény?

Összes szavazó: 13

Szerző Téma: Lenne-e rá igény?  (Megtekintve 3696 alkalommal)

Lenne-e rá igény?
« Dátum: 2017. Szeptember 19. - 16:00:46 »
0
Üdvözlök mindenkit! 
 
Jelenleg és már egy ideje nincs egy aktív és erős RP szerver sem a SAMP közösségben, ezért szeretném kérdezni a véleményeteket, hogy lenne-e igény egy szerverre?
 
A szerver neve San Fierro Roleplay a nevéből már kiderül, hogy hol játszódna a szerver. Tudom sokan Los Santost kedvelik jobban a SA-ban, de úgy gondoljuk, hogy mivel a SAMP RP-ben az túl nagy lenne és már unalmas is, hogy minden szerver ott játszódik (legalább is nekem) így San Fierro tökéletes lenne egy normális közösségű szerverre. Erre azért vagyok kíváncsi egyrészt, hogy érdekelne-e titeket mert fizetnénk a fejlesztőnknek, aki igényes módot írna tehát, hogy megérné-e elkezdeni másrészt pedig ti miattatok is, hogy játszanátok-e San Fierro városi RP szerveren. Kérem a véleményeteket hozzászólásban, ha úgy alakul akkor több információt írok a szerverről és egyéb dolgokról.

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
Lenne-e rá igény?
« Válasz #1 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 16:04:42 »
0
nem

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Lenne-e rá igény?
« Válasz #2 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 16:09:53 »
0
Írj több infót a szerverről és eldöntjük. :)

Lenne-e rá igény?
« Válasz #3 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 17:57:38 »
0
Idézetet írta: #ωᴇʙsᴛᴇʀ date=1505829882


   
      nem
   


 

Lenne-e rá igény?
« Válasz #4 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 18:05:45 »
0
Nem. A San Fierro mint játéktér miatt leginkább. Minél egyedibbek szeretnétek lenni, annál rosszabb a helyzet. (Ugyanez van a \"Hozzuk el az LSRP-t M.O-ra\" próbálkozásokkal, csak az már ott megbukik hogy aki LSRPzni akar, az LSRPzni fog.) Maradjatok inkább a \"bevált\" formulánál, sokkal több igény van rá. :)
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 19. - 18:14:06 írta Hulkster »

Lenne-e rá igény?
« Válasz #5 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 18:13:06 »
+1
Idézetet írta: Hulkster date=1505837145


   
      Nem. A San Fierro mint játéktér miatt leginkább. Minél egyedibbek szeretnétek lenni, annál rosszabb a helyzet. (Ugyanez van a \"Hozzuk el az LSRP-t M.O-ra\" próbálkozásokkal, csak az már ott megbukik hogy aki LSRPzni akar, az LSRPzni fog.) Maradjatok inkább a \"bevált\" formulánál, sokkal több igény van rá. :)
   


Na itt a gond.  Nem elég rugalmasas az emberek.  Nem szeretik a változásokat,  maradiak. A változás néha jó,  SF egy jó hely. 

Lenne-e rá igény?
« Válasz #6 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 18:14:36 »
0
Viszont a kérdés az volt \"Lenne-e rá igény?\". Hiába jó ötlet, ha az embereket nem érdekelné.

Lenne-e rá igény?
« Válasz #7 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 18:26:18 »
0
Ezt taglaltam a leírt szövegembe. 

Lenne-e rá igény?
« Válasz #8 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 18:45:56 »
+1
Itt most senki nem azt mondta, hogy \"egyedibbek\" akarunk lenni, nem tudom ezt hol olvastad.. Meg semmi köze nem lenne az eddigi LS-i szerverekhez.. Nem azért választottuk SF-et mert, hogy \"egyedibb\" hanem mert minek az nagy LS-i város, mikor minden szerveren szinte csak Idlewoodba, Gantonba vannak a játékosok? Itt is ugyanúgy lehetne afró, latin, motoros és maffia szervezetek is, az RP szituációk ugyanúgy meglennének csak a város más, kissebb és jobban kitölthetőbb. Irok le nektek pár rendszert a módról, ha beszéltem a fejlesztővel, mert igazából ennek a módja már majdnem 1 éve készül, de még nem jutottunk el odáig mivel voltak gondok a csapaton belül.

Lenne-e rá igény?
« Válasz #9 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 19:55:30 »
0
Idézetet írta: dredi date=1505839556


   
      Meg semmi köze nem lenne az eddigi LS-i szerverekhez.. 
   


Itt a hiba.
 
 
 
Idézetet írta: BlackSy date=1505837586


   
      Nem elég rugalmasas az emberek.
   


Szerintem se.

Lenne-e rá igény?
« Válasz #10 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 21:59:49 »
+1
Egy kérdést teszek fel neked, mi volt abban a jó, hogy mindegyik szerver LS-ben volt és miről szólt? 
 
Figyelj mikor én RP-ztem és nem volt divat az, hogy LSRP \"színvonalat hozzuk\" be magyarországra jó volt Los Santos is, viszont akkor is túl nagy volt az a város egy kihaló SAMP RP közösségnek, abba hagytam az egész SA-t mivel suli, dolgoztam és a magánéletemmel foglalkoztam így időm nem volt játszani.. Nem olyan rég vissza \"tértem\" és voltak ezek a külföldi szervert másoló szerverek, ahol arra döbbentem rá, hogy ez már nem az a közösség, ahol én játszottam. Mert most az egész arról szól, hogy banda vs rendőrség.. A játékosok nagy része vagy Idlewoodban volt, mint bandatagok meg rendőrségből állt és mi volt legtöbbször? Akárhányszor mentem el arra mindig vagy lövöldözés, verekedés ment, most felteszem a kérdést; Ebben mit élveznek? Elhiszem, hogy tetszik nekik azok amiket a sok videóban látnak a külföldi LSRP-ben, mert hisz csak azt csinálják mást nem láttam még egyiktől se, hogy RP-ztek volna valami olyasmit, amiben nincs verekedés vagy lövöldözés.. Így elkerülni szeretném azt, hogy ilyenek lennének, akkor hol itt a hiba? Volt már szerver SF-ben még 2009-2010 körül, aki játszott ott tudja, hogy eléggé jó is volt normális közösséggel még pedig a West Roleplay.

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Lenne-e rá igény?
« Válasz #11 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 07:19:38 »
+2
Ráadásul sokkal összetettebb és szervezettebb illegal életet lehet rp-zni sf-ben. Rifa, triads, da nang boys, motorosok. Nem ez az utcán késelős, állomáson cigit tarháló cigánygyerekes téma :D

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
Lenne-e rá igény?
« Válasz #12 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 13:47:37 »
+1
Lesz Red County Role Play. Ahelyett hogy mindenki szervert nyitna, egy szerverre kéne koncentrálni. Ja hogy ott nem lehet tulaj meg admin? Áhh sebaj nyitok egy szervert.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 20. - 13:48:17 írta grove4l »

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Lenne-e rá igény?
« Válasz #13 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 13:49:35 »
0
Támogatom dredi, eszméletlen ötlet, közösségmegváltó, számíthatsz kezdésnek 60-70 főre, aztán fokozatosan többre, a csapatfelállás és marketingtől függően. Nem volt még ehhez hasonló megvalósítás (az elmúlt pár évben), csak ötletezés, mindenféleképpen támogatom és nyomon fogom követni a munkásságotokat!
 
Amúgy meg szavazást szerintem hülyeség csinálni, az olyan emberek akik éveket b*sztak bele a szerverbe, de a PG számukra a hősködés, azok úgy is NEM-el fognak szavazni - avagy fiatalok és csak a közösségbomlasztásáért vannak jelen (lásd: thegergo tejfogú 12 éves kisfiú). A komoly réteget így is úgy is megfogná a szerver!
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 20. - 13:54:21 írta DEFEATER »

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Lenne-e rá igény?
« Válasz #14 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 13:51:15 »
+1
Idézetet írta: grove4l date=1505908057


   
      Lesz Red County Role Play. Ahelyett hogy mindenki szervert nyitna, egy szerverre kéne koncentrálni. Ja hogy ott nem lehet tulaj meg admin? Áhh sebaj nyitok egy szervert.
   


Hol a dislike?
 
Az utolsó kapcsolja le a villanyt.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal