kriszhd22

map csere

14 hozzászólás ebben a témában

Tudom hogy hülye kérdés lesz de egy módba hogy lehet mapot cserélni.??

ui:mert nem vagyok sciptre meg mapper se. és nagyon kéne egy új map. a módba.

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Kivenni a módban az OnPlayerConnect alatt lévő RemoveBuildingsForPlayer-t, és az OnGameModeInit alatt lévő CreateDynamicObject-et tudod. Így törölsz és logikusan a helyükre egy átkonvertált MTA-val készített mapot tudsz berakni.

Megosztás

Megosztás link alapján

na úgy értem hogy egy rp map ott át akar cserelni egy másik rp s map ra ami a dolgok meg vannak nem tudom a a módba be írom akkor ki adja hogy akkor ezt írja ki hogy

MAP.pwn(31) : error 017: undefined symbol "CreateDynamicObject"

Megosztás

Megosztás link alapján

Idézet kriszhd22 felhasználótól, 8 órája

na úgy értem hogy egy rp map ott át akar cserelni egy másik rp s map ra ami a dolgok meg vannak nem tudom a a módba be írom akkor ki adja hogy akkor ezt írja ki hogy

MAP.pwn(31) : error 017: undefined symbol "CreateDynamicObject"

neked meg

#include <a_samp>

#include <streamer>

Szerkesztve ZyZu által

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet kriszhd22 felhasználótól, 16 órája

nem jó próbáltam.

ha nincs benne a függvénykönyvtárban akkor valószínűleg azért nem sikerül

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet citromhun felhasználótól, 4 perce

ha nincs benne a függvénykönyvtárban akkor valószínűleg azért nem sikerül

bent van mind a kettő nem jó.

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet kriszhd22 felhasználótól, 5 perce

Hogy ne lenne jo? 

Ember 

Ha benne van, es bele is van irva akkor 100% hogy mukodnie kell. 

Nem lehet hogy  azzal ne mukodjon.. 

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet kriszhd22 felhasználótól, 3 órája

Streamer

Próbáld meg haver a(z) /includes mappába beimportálni a streamer.inc nevű fájlt, majd lecompilezni a scriptet, módot!

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet citromhun felhasználótól, 2 órája

Streamer

Próbáld meg haver a(z) /includes mappába beimportálni a streamer.inc nevű fájlt, majd lecompilezni a scriptet, módot!

C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\pawno\include\zcmd.inc(92) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\pawno\include\zcmd.inc(99) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(2422) : error 017: undefined symbol "TextDrawSetSelectable"
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(6556) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerWeaponShot")
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(6558) : error 017: undefined symbol "BULLET_HIT_TYPE_PLAYER"
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(6566) : error 017: undefined symbol "BULLET_HIT_TYPE_VEHICLE"
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(8571) : error 017: undefined symbol "KEY_YES"
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(8602) : error 017: undefined symbol "KEY_NO"
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(8804) : error 017: undefined symbol "KEY_NO"
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(8831) : error 017: undefined symbol "KEY_NO"
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(8859) : error 017: undefined symbol "KEY_NO"
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(8887) : error 017: undefined symbol "KEY_NO"
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(11538) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerGiveDamage")
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(11572) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerTakeDamage")
C:\Documents and Settings\titihd\Asztal\HDedit\HD\gamemodes\Holiday.pwn(38057) : error 021: symbol already defined: "CreateObject"
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

10 Errors. nem jó hibába tettem be streamer. inc

Megosztás

Megosztás link alapján

Van itt gond. Ha nem értesz hozzá, ne erőltesd csak ha veszed a fáradságot és elkezded tanulni... 

Megosztás

Megosztás link alapján
Vendég
A téma le van zárva, így nem szólhatsz hozzá!