Szerző Téma: Saját animációs csatornám :D  (Megtekintve 1516 alkalommal)

Saját animációs csatornám :D
« Dátum: 2017. Július 23. - 18:05:26 »
+2
Sziasztok :) Elkezdtem egy animációs csatornát kb. lassan 4 hónapja, és azóta 4 videót feltöltöttem,  sajnos egy 2 hónapig inaktív voltam, de már aktívan fogom készíteni a videókat :D Animációs videók lesznek rajta, vegyes kategóriában, szóval akinek van kedve meglesheti nyugodtan a csatornát :)
 
Nem erőltetem rá senkire, viszont aki szeretne még több ilyen videót látni az nyugodtan feliratkozhat ;) 
 
Itt a link:
 
https://www.youtube.com/channel/UCPDundrXKzAjZhh6I1VVxjw
 
Üdv, Animartin

Nem elérhető gbr333

  • 670
    • Profil megtekintése
Saját animációs csatornám :D
« Válasz #1 Dátum: 2017. Július 23. - 18:20:48 »
0
Szia!
 
Nekem nagyon tetszenek ezek a kis animációk. :D
 
+1 sub 

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Saját animációs csatornám :D
« Válasz #2 Dátum: 2017. Július 23. - 18:21:00 »
+2
Audió téren még vannak nagy hibák, a jobb fülem nagyon élvezte a portalos meg a visszatérős videót :D

Saját animációs csatornám :D
« Válasz #3 Dátum: 2017. Július 23. - 18:36:42 »
0
Örülök, hogy tetszik :) Igen sajnos még az audióval gondok vannak, de igyekszem majd a jövőben ezeket kijavítani :)

Saját animációs csatornám :D
« Válasz #4 Dátum: 2017. Július 23. - 21:35:32 »
+1
Az audió hibák javítására, már meg is rendeltem egy stúdiómikrofont :D Szóval ezzel később nem lesz semmi gond :)

Saját animációs csatornám :D
« Válasz #5 Dátum: 2017. Július 26. - 21:22:16 »
0
Új videót feltöltöttem, viszont mostantól jobb minőségben lesznek, és rengeteg időt fogok rászánni arra, hogy jól megrajzoljam, a hangokat és a száj animációkat jobban összeillesztem, a karakteret jobban megrajzolom, szemüveg, szem mozgása stb..  meg hogy ugye ne csak egy fej legyen szemmel és szájjal :D És még sok más dolgot javítok 
 
A csatorna továbbra is itt elérhető: https://www.youtube.com/channel/UCPDundrXKzAjZhh6I1VVxjw

Saját animációs csatornám :D
« Válasz #6 Dátum: 2018. Február 14. - 21:50:26 »
0
Jó kis animációk lettek, fel is iratkoztam a csatornádra, csak így tovább! :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal