Szerző Téma: Kért scriptek megírása ..  (Megtekintve 4109 alkalommal)

Nem elérhető !Adam

Kért scriptek megírása ..
« Dátum: 2017. Július 11. - 17:19:33 »
0
Sziasztok .. :)
 
Megszaporodott az időm, és mivel nemrég ( körülbelül 1 hónap ) -ja kezdtem el luázni, gondoltam, csinálok valami hasznosat.
 
Ötlet hiányában tőletek kérek segítséget, így még talán a tényleg nagyon kezdőknek is tudok segíteni.. :D 
 
Feladat :
 
Hozzászólás formájában kis részletességgel írd meg, hogy mire gondoltál, és én ezt megcsinálom, persze kipublikálva a forráskódot.
 
 
 
Mivel 1 hónapja csinálom, ezért a \"nagyfiúk\" nyugodtan beleszólhatnak ( sőt, kifejezetten örülnék is neki ), és ha valaki valamit másképp ( vagy tán jobban ) oldott volna meg, szívesen várom az ő variációját is, mert tudok belőle tanulni.. :)

Nem elérhető Enigma

  • 391
    • Profil megtekintése
Kért scriptek megírása ..
« Válasz #1 Dátum: 2017. Július 11. - 17:51:06 »
0
Csinálj egy olyan scriptet, hogy ha egy autóval bizonyos sebesség felé mész, akkor elindul egy időzítő, mondjuk 10mp. ha lejár, felrobban, viszont ha lelassítasz akkor resetelődik az időzítő, és nem robban fel.
 
Én 2014ben kaptam ezt a feladatot, megmaradt fejben :D

Nem elérhető !Adam

Kért scriptek megírása ..
« Válasz #2 Dátum: 2017. Július 11. - 17:53:29 »
0
Idézetet írta: Enigma date=1499788266


   
      Csinálj egy olyan scriptet, hogy ha egy autóval bizonyos sebesség felé mész, akkor elindul egy időzítő, mondjuk 10mp. ha lejár, felrobban, viszont ha lelassítasz akkor resetelődik az időzítő, és nem robban fel.
   
   
      Én 2014ben kaptam ezt a feladatot, megmaradt fejben :D
   


Legyen valamifajta jelzés, mondjuk egy visszaszámláló a képernyőn, vagy ilyen fejbe számolós próba cseresznye legyen? :D

Nem elérhető Enigma

  • 391
    • Profil megtekintése
Kért scriptek megírása ..
« Válasz #3 Dátum: 2017. Július 11. - 17:56:54 »
0
Mindegy, tesztelni egyrészt nem tudom, másrészt nem is akarom, inkább a kód minőségére vagyok kiváncsi, meg a megoldásra. ha a chatben számol vissza, az is teljesen jó.

Kért scriptek megírása ..
« Válasz #4 Dátum: 2017. Július 11. - 18:40:13 »
0
Irj nekemm eg ejpé modot #kappa
 
 
 
Régen azzal kezdtem hogy megírtam egy panelt ami kb. ugyanazokat tudja mint playben az f1.

Nem elérhető !Adam

Kért scriptek megírása ..
« Válasz #5 Dátum: 2017. Július 11. - 18:52:13 »
+1
Idézetet írta: thegergo02 date=1499791213


   
      Irj nekemm eg ejpé modot #kappa
   
   
       
   
   
      Régen azzal kezdtem hogy megírtam egy panelt ami kb. ugyanazokat tudja mint playben az f1.
   


Gondolkoztam rajta én is, csak mivel kisded korom óta linuxot használok, ezért megszoktam a sok gépelést, és jobban szeretek dolgokat megcsinálni parancsosra.. :)

Kért scriptek megírása ..
« Válasz #6 Dátum: 2017. Július 11. - 19:48:29 »
+1
Mire megírod az is sok gépelés :D (tele kell raknod dx-ekkel :D )

Nem elérhető !Adam

Kért scriptek megírása ..
« Válasz #7 Dátum: 2017. Július 11. - 19:55:45 »
0
Idézetet írta: thegergo02 date=1499795309


   
      Mire megírod az is sok gépelés :D (tele kell raknod dx-ekkel :D )
   


Igaz-igaz.. :D :D De nem nagyon preferálom. Nekem nem nagyon tetszenek a dx dolgok.. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal