Szerző Téma: Nem olvassa be a lemezt (PS3)  (Megtekintve 2606 alkalommal)

Nem olvassa be a lemezt (PS3)
« Dátum: 2017. Július 07. - 23:50:51 »
0
Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok felétek, az miért van hogy behelyezem a PS3 lemezolvasójába a GTA 5 CD-jét, és mikor kiválasztom a játékoknál akkor bead egy fekete képet majd perceken át semmit nem reagál? Enyhén karcos maga a lemez, viszont van egy másik játékom ami 4x annyira karcosabb de azt beolvassa, egyedül a GTA 5-öt nem. Teszem azt hozzá, hogy régebben kifogástalanul működött.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Július 07. - 23:52:47 írta Bryant »

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Nem olvassa be a lemezt (PS3)
« Válasz #1 Dátum: 2017. Július 08. - 08:04:41 »
+3
Karc és karc között is van különbség. A másik játék lehet, hogy elindul de pl egy részen megakadna. Itt olyan peched van, hogy már el sem indul. Amit tehetsz az az, hogy letörlöd a játékot a gépről, esetleg egy ismerősödnél kipróbálod egy másik ps3ban a lemezt. Ha nem sajnálod a cuccokat rajta akkor csinálj egy fájlrendszer helyreállítást, minden el fog tűnni de talán működik.
 
Kapcsold ki a PS3 konzolt.
Tartsd nyomva a bekapcsoló gombot, amíg hármat pittyen a gép és kikapcsol.
Ismét tartsd nyomva a bekapcsoló gombot, amíg újra hármat pittyen a gép és következő üzenet fogad.
 
\"PS3restore01.jpg\"
 
Most csatlakoztasd az USB - mini USB kábelével a joystick-ot és nyomd meg rajta a Playstation emblémával ellátott, középső, kör alakú gombot. Sikeresen beléptél a helyreállító menübe.
 
\"PS3restore02.jpg\"
 
A menüpontok jelentései
 
Restart System = Rendszer újraindítása
Restore Default Settings = Gyári beállítások visszaállítása
Restore File System = Fájlrendszer helyreállítása
Rebuild Database = Adatbázis újjáépítése
Restore PS3 System = PS3 rendszer helyreállítása
System Update = Rendszer frissítése.

Nem olvassa be a lemezt (PS3)
« Válasz #2 Dátum: 2017. Július 08. - 09:38:01 »
0
Köszönöm a részletes válaszodat, amint a PS3 közelében leszek megpróbálom. És ha leszedném a burok tetejét majd az olvasófejeket megtisztítanám, az részben segítene valamennyit az egész procedúrán?

Nem olvassa be a lemezt (PS3)
« Válasz #3 Dátum: 2017. Július 08. - 10:13:50 »
0
Idézetet írta: Bryant date=1499499481


   
      Köszönöm a részletes válaszodat, amint a PS3 közelében leszek megpróbálom. És ha leszedném a burok tetejét majd az olvasófejeket megtisztítanám, az részben segítene valamennyit az egész procedúrán?
   


Nem vagyok PS3-mas, de elötte
 
 
 
Idézetet írta: Ben date=1499493881


   
      ismerősödnél [...]próbál[...]d egy másik ps3ban a lemezt.
   


 

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal