Szerző Téma: MySQL idegesitő hibák  (Megtekintve 1503 alkalommal)

MySQL idegesitő hibák
« Dátum: 2017. Június 04. - 11:34:53 »
0
Gyorsan kéne a help mi előtt agyf***-t kapok illetve tudom van jó pár ember aki most ki nevet hogy haha.. egy mysql nem tudsz be rakni te foss? na már meg bocsás baszki már 3 napja a k*** mysql-el küzdök bent van minden ami kell minden át van írva minden jó minden király.. mivel informatikus/programozó vagyok értem a dolgom előre szólnék mi előtt valaki le csesz.. és régebben emlékszek hogy csináltam már ilyet régen hipp hopp jó volt most nem.. na el mondom a sztorit:
 
youtubon el kezdtem meg nézni na akkor hogy is kell: a gyerek le tölti, át írja be rakja oszt CSŐ ÉS MÜKÖDIK! na ugyan ezt csináltam.. Gec.. és a parancs ablak azt írja hogy a MySQL sikeresen fut! ilyenkor rohadtul örültem a fejemnek.. ja persze. kicsivel később amikor be töltöte magát a mysql.lua-t azt írta hogy \"mtarpg.ucp\" tábla nem létezik... aha.. szóval b**** meg kérdezném hogy akkor a phpmyadmin-ban az a k*rva mtarpg adatbázis DÍSZNEK VAN OTT VAGY MI? már mindent meg probáltam még is ugyan ez a retkes baja ezért vagyok rohadt ideges aki segít azt nagyon meg hálálom.. pls help

Nem elérhető Enigma

  • 391
    • Profil megtekintése
MySQL idegesitő hibák
« Válasz #1 Dátum: 2017. Június 04. - 16:24:47 »
0
Idézetet írta: Revox date=1496568893


   
      mivel informatikus/programozó vagyok értem a dolgom előre szólnék mi előtt valaki le csesz.
   


Ez a megfogalmazás, írás, meg hogy \"programozó\" létedre más modokat pakolgatsz, sokat elárul. Csak nemértem miért hazudnak az emberek ilyenről. Aki ténylegesen programozó, az nem fog elakadni a MySQLnél.
 
Idézetet írta: Revox date=1496568893


   
      te foss
   


Ha mondjuk értelmes szavak használatával és a hazudozás mellőzésével elmondanád a problémád, akár még segítenének is az emberek.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június 04. - 16:26:23 írta Enigma »

MySQL idegesitő hibák
« Válasz #2 Dátum: 2017. Június 04. - 16:40:58 »
0
Írd meg az ucp táblát mester.

MySQL idegesitő hibák
« Válasz #3 Dátum: 2017. Június 04. - 17:13:42 »
0
Bocsánat! csak nagyon ideges vagyok már... amikor sajátot írtam akkor mindig hiányzott valami ezért rá jöttem hogy inkább másét írom át és igy kicsit előrébb leszek... és nem hazudtam de k akkor hazudtam ja és az írás az azért mert megint csak nagyon ideges voltam amúgy most is az vagyok csak na. ;D nó akkor impreZZa
 



   
      Írd meg az ucp táblát mester.
   

[/quote]
 
kösz ... hol és hova. ucp vel nem éppen foglalkoztam csak sql-t meg írtam és fel dobtam a phpmyadminra. és régen ez bevált de most nem... szóval milyen ucp? 3;

MySQL idegesitő hibák
« Válasz #4 Dátum: 2017. Június 04. - 20:23:31 »
0
Na jóvan.. valahogy éreztem ugyse segítetek nekem 3; ezért ez az idő alatt meg is irtam egy sql, és hozzá mysql szóval thx ;D

MySQL idegesitő hibák
« Válasz #5 Dátum: 2017. Június 04. - 20:25:09 »
0
pls egy modi le tudja zárni ezt a fórumot?

MySQL idegesitő hibák
« Válasz #6 Dátum: 2017. Június 05. - 01:34:56 »
0
Bocsi hogy épp a gépem elírja .?

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal