Szerző Téma: GTA V - Mikrolagg?  (Megtekintve 685 alkalommal)

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
GTA V - Mikrolagg?
« Dátum: 2017. Május 31. - 22:24:02 »
0
Üdvözletem mindenkinek.
 
Olyan problémám lenne, hogy a GTA V-el való játék közben, bizonyos esetekben mikrolaggok alakulnak ki. A játék maga Very High beállításokon 60 FPS-el megy, azonban amikor lövök, ütközök kocsival akkor előjön egy-egy mikrolagg. Eléggé idegesítő főleg ha folyamatosan lőne az ember, mert úgy viszont folyamatosan beakad. Minden Driverből a legújabb van telepítve és Windows 10 a rendszerem. Esetleg valami ötlet? 

GTA V - Mikrolagg?
« Válasz #1 Dátum: 2017. Szeptember 11. - 21:37:00 »
0
Idézetet írta: grove4l date=1496262242


   
      Üdvözletem mindenkinek.
   
   
      Olyan problémám lenne, hogy a GTA V-el való játék közben, bizonyos esetekben mikrolaggok alakulnak ki. A játék maga Very High beállításokon 60 FPS-el megy, azonban amikor lövök, ütközök kocsival akkor előjön egy-egy mikrolagg. Eléggé idegesítő főleg ha folyamatosan lőne az ember, mert úgy viszont folyamatosan beakad. Minden Driverből a legújabb van telepítve és Windows 10 a rendszerem. Esetleg valami ötlet? 
   


Nekem az volt a megoldás hogy legalacsonyabbra vettem mindent. Akkor teljesen eltűntek.

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
GTA V - Mikrolagg?
« Válasz #2 Dátum: 2017. Szeptember 12. - 15:27:29 »
+1
Végül kiderült, hogy a túlzott memóriahasználat valamint a merevlemez olvasási sebességével volt a probléma. Mióta van 16GB ram illetve Western Digital SSD, azóta nem csinálja, sőt mintha több FPS lenne a játékba.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal