Szerző Téma: Megjelent a GT:MP első verziója!!  (Megtekintve 15981 alkalommal)

Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Dátum: 2017. Május 08. - 11:25:29 »
+2
Sziasztok!
 
Megjelent az első verzió és mivel én vagyok a hivatalos képviselője a magyaroknak itt is szólok nektek erről.
 
Mint már említettem korábban, kaptunk saját fórumrészt az oldalukon és addig amíg ez a fórum haldoklik oda szeretném invitálni az embereket.
 
https://gt-mp.net/forum/thread/77-megjelent-a-grand-theft-multiplayer/
 
Én személy szerint nem határolódok el attól, hogy azt megszüntessék és itt folytatódjon a magyarokat foglalkoztató fórum, de ez egyáltalán nem rajtam múlik, hanem az itt jelenlévő emberektől. Úgyhogy Adminok, Moderátorok, Tulajdonosok kérlek beszéljétek meg ezt az egészet, hiszen nem gyakran van ilyen lehetőség, hogy minden nemzetnél kijelölnek egy-egy személyt aki képviseli őket.
 
Köszönöm a figyelmet!
 
 

Nem elérhető inf

  • 366
    • Profil megtekintése
Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #1 Dátum: 2017. Május 08. - 15:13:55 »
0
Ez már hanyadik multiplayer a GTA 5-höz?
 
Ez ugyanolyan mint a GTA Network.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Május 08. - 15:20:51 írta InFIeL_HuN »

Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #2 Dátum: 2017. Május 08. - 15:57:30 »
0
Sokadik, de GTA SA\\IV se volt máshogy.
 
https://www.gtamodding.com/wiki/Multiplayer#GTA_SA
 
 
 
Igen mivel GTA Network kódot használnak, de mint olvashattad, párhuzamosan dolgoznak egy sajáton is.
 
 

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #3 Dátum: 2017. Május 08. - 16:48:30 »
0
Törtel megy esetleg? Vagy csak eredetivel?

Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #4 Dátum: 2017. Május 08. - 17:05:03 »
0
Csak az eredetivel.

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #5 Dátum: 2017. Május 08. - 17:06:29 »
0
Hát nem tudom miért, de nekem ez a C# és JS keverék nem nagyon jön be. Meg az alkalmazásuk is fos.

Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #6 Dátum: 2017. Május 08. - 17:12:58 »
0
Miért mi a baj vele? C# jó nyelv és végre van rendes OOP nem csak olyan perverz mint Luaban. Mondjuk JSnek én se örülök annyira nem ismerem de nem lehet sokkal másabb mint a Lua

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #7 Dátum: 2017. Május 08. - 17:21:17 »
+1
Az a baj vele, hogy sokkal nehezebb portolni így a szervert már alapból Linuxra, plusz az is rátesz, hogy két nyelvet olvasztanak össze, egy modba.
De kérdem én miért kell kettő, miért nem elég egy?
 
A C# meg maradjon meg a grafikus felületeknek, meg játékoknak.

Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #8 Dátum: 2017. Május 08. - 17:41:30 »
0
Nekem tetszik, hogy így van, bár ennek a kérdésnek a megválaszolása szerintem nem az én hatásköröm. GTA Network kezdte így.
 
Később mindenképpen akarnak majd több nyelvet hozzáadni.
 

<script src=\"pr_server.cs\" type=\"server\" lang=\"csharp\" />

 
 

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #9 Dátum: 2017. Május 08. - 17:51:04 »
0
Hát abba mi a jó, hogy muszáj tudnia az embernek kötelezően két nyelvet, hogy megtudjon írni egy szimpla resourcet? :D

Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #10 Dátum: 2017. Május 08. - 17:55:34 »
0
Hát a portolás már nem a mi gondunk ( Jó kivétel ha valami külső cuccot is használunk). Bár már nem emlékszem pontosan a mono betölti a windowson compilelt dll-eket is? Vagy linuxon compilel dll-t vagy so-t ? Nem emlékszem. Valaki nem tudja?
 
Viszont ha windowson jobb a teljesítménye akkor minek linux? (Nem tudom melyiken fut jobban azt ki kéne deríteni)
« Utoljára szerkesztve: 2017. Május 08. - 17:56:14 írta dugasz1 »

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #11 Dátum: 2017. Május 08. - 17:57:23 »
0
Idézetet írta: dugasz1 date=1494258934


   
      Hát a portolás már nem a mi gondunk ( Jó kivétel ha valami külső cuccot is használunk). Bár már nem emlékszem pontosan a mono betölti a windowson compilelt dll-eket is? Vagy linuxon compilel dll-t vagy so-t ? Nem emlékszem. Valaki nem tudja?
   
   
      Viszont ha windowson jobban jobb a teljesítménye akkor minek linux? (Nem tudom melyiken fut jobban azt ki kéne deríteni)
   


Azért, mert az emberek többsége inkább Linuxot használ szerverek kezelésére, mint Windowst :D
(Linux sokkal kevesebb gépigényt igényel, mint a Windows)

Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #12 Dátum: 2017. Május 08. - 18:00:19 »
0
Az igaz de ha nem tudom mondjuk 20%al jobb a teljesítmény windowson akkor nincs sok értelme gondolkodni, telepítem is a windowst :D

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #13 Dátum: 2017. Május 08. - 18:05:15 »
0
Idézetet írta: dugasz1 date=1494259219


   
      Az igaz de ha nem tudom mondjuk 20%al jobb a teljesítmény windowson akkor nincs sok értelme gondolkodni, telepítem is a windowst :D
   


Ez egyértelmű, hogy jobb lesz jelenleg a szerver teljesítménye Windowson, miután csak Windowsra van (hivatalosan) :DD

Megjelent a GT:MP első verziója!!
« Válasz #14 Dátum: 2017. Május 08. - 18:10:00 »
0
Na hát úgy tényleg jobb ha nincs is még Windowsra :D Azt hittem már készítik a Linuxost vagy már van.
 
Te jobban örülnél valami crossplatform script nyelvnek? Vagy valami jobban portolható nyelvre pl c++?

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal