Szerző Téma: MTA Fejlesztő Jelentkezés.  (Megtekintve 3025 alkalommal)

MTA Fejlesztő Jelentkezés.
« Dátum: 2017. Április 26. - 19:24:07 »
0
Üdvözlök mindenkit a témámban! :)
Azzal a céllal jött létre ez a téma, hogy tudásomat gyakorlatban is tudjam kamatoztatni. Tehát adott szervereknek szeretnék megfelelő ellenszolgáltatásért cserében programozni, Lua illetve Php fejlesztői munkakörben.
Rólam & szolgáltatásaimról információkat privát üzenet formájában, valamint telefonos elérhetőségen keresztül tudhattok meg.
Telefonszám: 06/20 569-6923
Üdvözlettel: ?getr3kt
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 26. - 19:25:46 írta ?getr3kt »

MTA Fejlesztő Jelentkezés.
« Válasz #1 Dátum: 2017. Április 26. - 20:00:17 »
0
Hmm jó ötlet volt kirakni a telefonszámot. :3 Nem fogunk hívogatni állandóan... :D

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
MTA Fejlesztő Jelentkezés.
« Válasz #2 Dátum: 2017. Április 26. - 20:24:43 »
0
Sokkal egyszerűbben folyna a dolog, ha már alapból megadnád itt a referenciádat, illetve egy két kódrészletet, hogy lássa a nézőközönség, hogy mennyire is értesz hozzá. Ne fecséreljék feleslegesen az idejüket privát üzenetekkel, meg telefonhívásokkal.
 
U.I.: Elég hülye vagy, ha így publikus helyen megadod a telefonszámodat.

MTA Fejlesztő Jelentkezés.
« Válasz #3 Dátum: 2017. Április 28. - 22:07:52 »
0
Szerintem se írd ki, mert megtalálak! ...és adok neked egy fánkot.

Nem elérhető id100

  • 903
    • Profil megtekintése
MTA Fejlesztő Jelentkezés.
« Válasz #4 Dátum: 2017. Április 28. - 22:47:30 »
0
Kezdhetsz kucorogni a sarokban az előttem lévő HSZ alapján.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 28. - 22:47:46 írta id100 »

MTA Fejlesztő Jelentkezés.
« Válasz #5 Dátum: 2017. Április 30. - 18:24:04 »
0
Idézetet írta: DrAkE date=1493231083


   
      Sokkal egyszerűbben folyna a dolog, ha már alapból megadnád itt a referenciádat, illetve egy két kódrészletet, hogy lássa a nézőközönség, hogy mennyire is értesz hozzá. Ne fecséreljék feleslegesen az idejüket privát üzenetekkel, meg telefonhívásokkal.
   
   
      U.I.: Elég hülye vagy, ha így publikus helyen megadod a telefonszámodat.
   


Szeretem, ha komolyan vesznek. Azzal, hogy kirakom a telefonszamom egyfajta hatarozottsagot mutat szemelyembol, illetve nekem is megegyszerusiti a dolgom, mivel nagyon ritkan nezem a forumot.
 
Referencia: 
 
Tudni kell errol a rendszerrol, hogy tartozik hozza egy altalam irt smf forum modult, mely a forum felhasznalod alapjan megkeresi a karaktereid es informaciokat add roluk, illetve karakter letrehozast is tartalmaz.
 
https://www.facebook.com/sourcegcom/videos/1347646291917672/
 
 

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
MTA Fejlesztő Jelentkezés.
« Válasz #6 Dátum: 2017. Április 30. - 21:58:16 »
+2
Idézetet írta: ?getr3kt date=1493569444


   
      Szeretem, ha komolyan vesznek. Azzal, hogy kirakom a telefonszamom egyfajta hatarozottsagot mutat szemelyembol, illetve nekem is megegyszerusiti a dolgom, mivel nagyon ritkan nezem a forumot.
   
   
      Referencia: 
   
   
      Tudni kell errol a rendszerrol, hogy tartozik hozza egy altalam irt smf forum modult, mely a forum felhasznalod alapjan megkeresi a karaktereid es informaciokat add roluk, illetve karakter letrehozast is tartalmaz.
   
   
      https://www.facebook.com/sourcegcom/videos/1347646291917672/
   
   
       
   


Hát az, hogy kiraktad a telefonszámodat, minden csak nem határozottság, inkább balfaszság. Ezzel nem hogy komolyan vesznek, inkább csak hülyének néznek.
 
Az összes keresőmotor kijelezheti a telefonszámodat minden kéretlen személynek, de te tudod.
 
U.I.: No offense.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal