Szerző Téma: 0-ról írást vállalok (fejlesztést)  (Megtekintve 10959 alkalommal)

0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Dátum: 2017. Április 14. - 14:41:57 »
0
Fejlesztést vállalok mert nagyon unatkozok manapság.
Követelményeim:
1)-facebook elérhetőségek
2)-ha nem is pénzjutalom, szerveren fejlesztői rang + egyéb kiváltságok, amivel nem unatkozok egy ideig 
3)-úgy csinálom meg a resourcet, hogy én azt késöbb \"törölni\" tudjam, ha keresztbe tennétek nekem
4)-ha állandó fejlesztőnek akarsz alkalmazni akkor a 2. pontot vedd úgy hogy ide is az van írva
5)-ne legyen mellettem más, aki a munkámat lenyúlja / módosítja, mert akkor részemről csinálja meg ő, és én elmegyek onnan
6)-a szerverhez hozzáférésem legyen, ne a hostot kelljen kérnem hogy indítgassa újra a resourcet, stb.
7)-fogalmazd meg mit szeretnél, ne várd el hogy nulláról modot írjak, mert azt ingyen, meg pár ezer forintért úgyse fogok + annyira nem unatkozok
8)-akkor dolgozok, amikor szeretnék, ha csak rangért dolgozok
9)-a munkámat nem szeretném kipublikálva látni
10)-ha abba szeretném hagyni a munkát, mindenemet amit ott/oda csináltam, megtarthatjátok, nem fogom szétkúrni.
Addig tart ez az ajánlatom, ameddig facebookon válaszolok nektek.
Kapcsolat: CSAK FACEBOOK!https://www.facebook.com/rusztmas
Amikkel lehet engem megbízni:
Modok írása, egy alapra. (Pl. egyedi hud, egyéb rendszerek)
Ráncfelvarrás (ha teljesen unalmas a kinézete a szerverednek, segítek design ügyileg is)
Amiket még tudok vállalni ha van időm:
php+html / c# vagy java / ruby vagy lua(nyers programkód)
Csak facen írjatok, itt nekem nem jó.
Számotokra felajánlható minőség, mihez arányuljon a kérésetek(Munkáim kódja: homályosan ;)

 
Nyilvános referenciám:\"O6jipBw.jpg\"
 
 
 
 
 
\"jGW4pYj.jpg\"
 
 
 
\"XCINMeq.jpg\"
 
 
 
\"YL9VFhW.jpg\"
 
Egyéb:
Egyedi szimpla-admin rendszer:http://i.imgur.com/yjrQucf.png
Egyedi automatikus azonosító rendszer:http://i.imgur.com/V8rj4WC.png
Egyedi hud, kivételekkel, + lua táblákkalhttp://i.imgur.com/ZsDIYAc.png
Jelenleg: reális fegyver támadó érték, visszaugrás, pontosság rendszer.
...és még sok más...
« Utoljára szerkesztve: 2017. Május 23. - 18:07:26 írta rusztamas »

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #1 Dátum: 2017. Április 14. - 14:51:26 »
+2
Ezek aztán az elvárások, ezek aztán referenciák :DDD
Ahhhhh tetszik a humorod srác :DD

0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #2 Dátum: 2017. Április 14. - 15:52:32 »
0
Elég laza munkakört vársz el, gondolom csak úgy özönlenek facebookon a megkeresések.
 




 

Munkám:
 
\"xdtttb9.png\"
 
Összesen:
 
\"p1eTAyy.png\"\"p1eTAyy.png\"

Nem elérhető Enigma

  • 391
    • Profil megtekintése
0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #3 Dátum: 2017. Április 14. - 16:04:46 »
+2
Idézetet írta: rusztamas date=1492173717


   
      (nyers programkód)
   


wat

0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #4 Dátum: 2017. Április 14. - 17:02:41 »
+1
Idézetet írta: DrAkE date=1492174286


   
      Ezek aztán az elvárások, ezek aztán referenciák :DDD
      Ahhhhh tetszik a humorod srác :DD
   


Miből gondolod hogy ennyi az összes? :) 
 
 
 
Idézetet írta: Memphis date=1492177952


   
      Elég laza munkakört vársz el, gondolom csak úgy özönlenek facebookon a megkeresések.
   
   
       
   
   

      

           Rejtett tartalom megjelenítése (spoiler)
      
      

         
             
         
         
            Munkám:
         
         
            \"xdtttb9.png\"
         
            Összesen:
         
         
            \"p1eTAyy.png\"\"p1eTAyy.png\"
         
         
             
         
      
   
   
       
   


Nem szeretem a szigorú, \"önsanyargató\" munkakört, azok a csapatok feloszlanak, és nem lesz azokból a projektekből semmi. Ha vidámság és jókedv van, van akkor miért azzal a csapattal dolgozni. Ez az én véleményem. Igen, eddig hárman.
 
 
 
Idézetet írta: Enigma date=1492178686


   
      wat
   


Hülyén van megfogalmazva, ja, de ha nagyon meg szeretnéd akkor meg tudod érteni. :) Más játékok modolására gondoltam, nyers programkódot odaadom nekik, majd ők kezdenek vele amit szeretnének. 

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #5 Dátum: 2017. Április 14. - 17:17:39 »
+1
Idézetet írta: rusztamas date=1492182161


   
      Miből gondolod hogy ennyi az összes? :) 
   
   
       
   
   
      Nem szeretem a szigorú, \"önsanyargató\" munkakört, azok a csapatok feloszlanak, és nem lesz azokból a projektekből semmi. Ha vidámság és jókedv van, van akkor miért azzal a csapattal dolgozni. Ez az én véleményem. Igen, eddig hárman.
   
   
       
   
   
      Hülyén van megfogalmazva, ja, de ha nagyon meg szeretnéd akkor meg tudod érteni. :) Más játékok modolására gondoltam, nyers programkódot odaadom nekik, majd ők kezdenek vele amit szeretnének. 
   


Nem azzal van a gondom, hogy \"csak\" ennyi, hanem azzal, hogy ezt nevezed referenciának, hogy elhomályosítva megmutatod, mennyi egy adott rendszerhez tartozó kód? :DD
Ez minden csak nem referencia :D Semmit nem látni, hogy dolgozol, mennyire hatékonyan, illetve a végeredményt se látni :D
 
Na meg nem is beszélve arról, hogy olyan a leírásod, mintha Istenítenéd magad milyen profi vagy :D
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 14. - 17:23:59 írta DrAkE »

Nem elérhető Enigma

  • 391
    • Profil megtekintése
0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #6 Dátum: 2017. Április 14. - 17:39:29 »
+1
Idézetet írta: rusztamas date=1492182161


   
      nyers programkódot
   


Ez még mindig sántít. A programkódhoz legközelebb álló dolog az a binary, vagy a bytecode. Max forráskódra gondolhattál, de egy ilyen kijelentés után már kár volt folyatni is ennek az egésznek az írását. és egyébként jogos amit DrAkE mondott, véletlenül sem derül ki a képekből hogy hogyan kódolsz, van-e formája a kódnak, szépen, tagolva van-e az egész, vagy bevan hányva egy funkcióba minden, mennyire redundant a kódod, stb.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #7 Dátum: 2017. Április 14. - 19:50:58 »
0
Idézetet írta: DrAkE date=1492183059


   
      Na meg nem is beszélve arról, hogy olyan a leírásod, mintha Istenítenéd magad milyen profi vagy :D
   


Ebben teljesen egyetértek DrAkE -vel/val.. elsőnek elolvastam a leírásodat és épp ugyan ezt akartam leírni neked de már láttam DrAkE is észrevette ezt nálad. A referenciád egy nulla, semmi olyan dolgot nem mutatsz ami referenciának nevezhető lenne, én is csinálhatok egy olyan képet egy copy / paste módról és profi LUA programozónak nevezem el magamat miközben faszt sem tudok a LUA programozásról. :D 
 
A referenciánál a munkát nézik, milyen a kód kinézete, napra kész kódolást használsz -e (funkciókat, kódokat, eljárásokat), pazarlások vannak -e benne? Szépen írod a kódokat? Hogy nézz ki a szkript a szerveren? Milyen gyorsan dolgozol? És ha unatkozol akkor szerintem plusz pénz jól jönne neked akkor nem értem mit neveznél el olcsónak :D. Hasonló dolgoknak nevezném a referenciát. 
 
 

0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #8 Dátum: 2017. Április 15. - 01:32:25 »
+1
Természetesen rosszat mindenben lehet keresni, feltételezni, és aki akar, talál is. Aki akár ingyen segítséget kínál biztos rosszat akar. Aki igényt tart a segítségre az írt, aki nem az meg szerintem törődjön akkor a maga dolgával. Egy szóval nem mondtam hogy a felsorolt elemek a referenciáim, és a stílusom már rég óta ilyen az ismeretlen emberek felé, amelyen nem tervezek változtatni,főleg ameddig szart tesznek a kávém alá. Rossz indulatú emberek kételkednek mi van a homályos réteg alatt, amúgy meg eldogadja hogy nem publikus. (Enigma igazad van amúgy, majd ha lesz kedvem átírom a threadben. 16 órás munka után írtam ezt ki, azért hanyagabb. Aki felfogta a lényeget az felfogta. Olyan nincs aki nem.)
 
Köszönöm a numerikus értékelést az utolsó kommentelőtől, tulajdon képpen nem tudja mit értékelt le. Sajnálom az ilyet. 
 
Üdv
 
Tomi. 
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 15. - 01:36:52 írta rusztamas »

0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #9 Dátum: 2017. Április 15. - 06:48:47 »
0
Hm,én azt hittem hogy költő vagy,de amikor megláttam a fasza referenciákat rá jöttem hogy nem vagy egy Petőfi Sanyi.De találó a cím,0-ról én is írok am,üzeneteket.Adj már jobb nevet ennek a szarnak,A másik mik ezek a referenciák?Gecc,letöltöm a risemodot rá rakok egy blur effektet,azt ott van referencia.

0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #10 Dátum: 2017. Április 15. - 10:09:22 »
+2
Includee nem lehet mindenki költő, gondolj bele, a forradalom sem csak költőkből állt.

0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #11 Dátum: 2017. Április 15. - 12:02:41 »
+1
Idézetet írta: Includee date=1492231727


   
      Hm,én azt hittem hogy költő vagy,de amikor megláttam a fasza referenciákat rá jöttem hogy nem vagy egy Petőfi Sanyi.De találó a cím,0-ról én is írok am,üzeneteket.Adj már jobb nevet ennek a szarnak,A másik mik ezek a referenciák?Gecc,letöltöm a risemodot rá rakok egy blur effektet,azt ott van referencia.
   


Haha jó nagy hülye vagy te is :D nem itt kéne vicceskedni hanem gálvölgyi show-ban, mert itt nem nagyon értékeljük. Most mondhatnám hogy mi a szar, de nem nagyon akarok a gyerekes lelkedbe gázolni, így is épp eléggé aláírtad magadat most ezen a fórumon.
\"0-ról én is írok am\" Ha már amúgy is a költéssel jössz, költeményt nehéz \"editelni\", szart költeményt meg könnyű írni. :) Ha erre gondoltál a ezzel a félmondattal.\"A másik mik ezek a referenciák?\" Töltsd le a risemodot, és rakj fölé blurt, azt rakd ki hogy nagy fejlesztő vagy. Ha a modok letöltögetésével ilyen tisztában vagy, akkor gondolom a \"0-ról én is írok am\" kijelentésed tényleg a költéssel kapcsolatos, mert az száz 100%, hogy a közöd nincs se a LUA programozáshoz, se azokhoz a dolgokhoz, amivel egy mai programozó/rendszergazda foglalkozik. A szádat bezzeg tudod jártatni, ennek ellenére, és jönni a nulláról írásról. Amúgy meg nagyon elterjedt ez a nulláról írás kifejezés, de segítek: Olyan nincs hogy a modod egyedi, de nem nulláról írt, ami egyedi az nulláról írt. Ezt is gondolom valamelyik nagy editor találta ki. Ugye lehet valaki jó szándékú ember, meg olyan mint te. Amúgy meg: \"Egy szóval nem mondtam hogy a felsorolt elemek a referenciáim\" Én úgy gondolom hogy igazságtáblázd le a hozzászólásod logikáját, és utána háborodj fel. Azért ez a poszt neve hogy az editorok is felfogják, és ne keverjék össze a két dolgot. Hajrá.  
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 15. - 12:05:19 írta rusztamas »

0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #12 Dátum: 2017. Április 15. - 12:26:51 »
0
Idézetet írta: rusztamas date=1492250561


   
      Haha jó nagy hülye vagy te is :D nem itt kéne vicceskedni hanem gálvölgyi show-ban, mert itt nem nagyon értékeljük. Most mondhatnám hogy mi a szar, de nem nagyon akarok a gyerekes lelkedbe gázolni, így is épp eléggé aláírtad magadat most ezen a fórumon.
      \"0-ról én is írok am\" Ha már amúgy is a költéssel jössz, költeményt nehéz \"editelni\", szart költeményt meg könnyű írni. :) Ha erre gondoltál a ezzel a félmondattal.\"A másik mik ezek a referenciák?\" Töltsd le a risemodot, és rakj fölé blurt, azt rakd ki hogy nagy fejlesztő vagy. Ha a modok letöltögetésével ilyen tisztában vagy, akkor gondolom a \"0-ról én is írok am\" kijelentésed tényleg a költéssel kapcsolatos, mert az száz 100%, hogy a közöd nincs se a LUA programozáshoz, se azokhoz a dolgokhoz, amivel egy mai programozó/rendszergazda foglalkozik. A szádat bezzeg tudod jártatni, ennek ellenére, és jönni a nulláról írásról. Amúgy meg nagyon elterjedt ez a nulláról írás kifejezés, de segítek: Olyan nincs hogy a modod egyedi, de nem nulláról írt, ami egyedi az nulláról írt. Ezt is gondolom valamelyik nagy editor találta ki. Ugye lehet valaki jó szándékú ember, meg olyan mint te. Amúgy meg: \"Egy szóval nem mondtam hogy a felsorolt elemek a referenciáim\" Én úgy gondolom hogy igazságtáblázd le a hozzászólásod logikáját, és utána háborodj fel. Azért ez a poszt neve hogy az editorok is felfogják, és ne keverjék össze a két dolgot. Hajrá.  
   


bocs nem olvastam végig,de ahogy láttam 2014-be regisztráltál én 1 hete,és már most több pozitívum van mint neked,tényleg bocs tesom. :D :D De vicces,hogy nem veszed a negatív kritikát,gondolom milyen fejlesztő lehetsz.Nincs mit írnom,majd jön Drake barátom,és ő kifejti a véleményét amivel legtöbben egyet fognak érteni,rip rusztamas.
 
ui:Tetszik a prof képed,amikor megnéztem rá jöttem,hogy egy számitógép előtti kis szaros gyerekről beszélünk akinek az menő ha a profilképéhez ki rak egy linux leírást. K tesom k :D D: D: D

0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #13 Dátum: 2017. Április 15. - 12:33:55 »
+1
Talán azért, mert eddig kb 1 segítő választ adtam 1 személynek? Nem használom ezt a fórumot. Nem tudod milyen fejlesztő vagyok, fogalmad sincs róla, viszont nekem vannak sejtéseim. Pont leszarom az összes kritikát, tehát felőlem jöhet a haverod, ha a poszt kiírása óta nem lenne megnyitva ez a böngészőben el se olvasnám amit itt írtok, mert 1 éve be se meg se néztem ezt a fórumot.
ui.: Szerintem tényleg nem tudod miket beszélsz itt össze-vissza, és ha problémád van velem, azt egy éjszakán Pesten, az utcán nagyon könnyen le tudjuk rendezni. Számítógép előtti kis szaros... a szüleidnek mondogass ilyet, legyél olyan szíves. Monitorharcos kis geci. Nem vagyok a tesód.

0-ról írást vállalok (fejlesztést)
« Válasz #14 Dátum: 2017. Április 15. - 12:35:38 »
0
Idézetet írta: rusztamas date=1492252435


   
      Talán azért, mert eddig kb 1 segítő választ adtam 1 személynek? Nem használom ezt a fórumot. Nem tudod milyen fejlesztő vagyok, fogalmad sincs róla, viszont nekem vannak sejtéseim. Pont leszarom az összes kritikát, tehát felőlem jöhet a haverod, ha a poszt kiírása óta nem lenne megnyitva ez a böngészőben el se olvasnám amit itt írtok, mert 1 éve be se meg se néztem ezt a fórumot.
      ui.: Szerintem tényleg nem tudod miket beszélsz itt össze-vissza, és ha problémád van velem, azt egy éjszakán Pesten, az utcán nagyon könnyen le tudjuk rendezni. Számítógép előtti kis szaros... a szüleidnek mondogass ilyet, legyél olyan szíves. Monitorharcos kis geci. Nem vagyok a tesód.
   


Aha ,figyelj most nagyon beszartam @DEFEATER tesom végy\'\'\'\' be 

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal