Szerző Téma: Eladó SAMP DM mod  (Megtekintve 600 alkalommal)

Eladó SAMP DM mod
« Dátum: 2017. Április 04. - 17:30:47 »
0
Sziasztok! Ma arra jutottam hogy eladnám a saját, egyedül írt modomat. Kérdés lehet hogy egy DM mod miért kerül eladásra... Egyszerűen nincs időm rá, és akármennyire kevés, kezdőknek tökéletes lenne de egy alap szervernek is megfelelne. Nos a modról amit tudni kell:
 
-5000 sor körül van-(Igen 5000, de le is fogom írni miért ennyi és mi található benne)
 
-A mod nem használ se SQL-t se más adatbázist, csakis a host gépre ment
 
-Komplett account rendszer, pontok, ölések, halálok, headshotok, mentése
 
-Komplett adminrendszer, kb.: 20+ adminparancsal
 
-14db DM pálya ami választható
 
 
 
-Anim rendszer vagy akinek jobban tetszik sérülés rendszer
 
Mint fentebb említettem kicsi mod, de legelső modom ez és nekem segített írás és tesztelgetés közben. Hiszem hogy egy kezdő scripternek biztosan fog tudni segíteni hisz amikor írtam a megszerzett alap tudásommal próbáltam, minél lényegre törőbben és egyszerűen megírni. 
 
Akkor részletezném a vázolt dolgokat:
 
Mivel 5000 soros a mod így felmerül a kérdés egy veterán scripterben hogy \"Mi lehet abba a modba ha ennyi soros?\" Nos annyi amennyi 10 ember szórakoztatására kell. Eddig csakis haverokkal használtuk de sajna nekem időm nem volt fejleszteni és játszani így lassan nem mentek fel játszani így eladásra szánom. A mod tartalmaz egyedi megoldást de tartalmaz teljesen nyilvánvaló algoritmusokat is.
 
 
 
A mod Dini-vel ment így a host gépén tárolódnak az adatok. A karakterek, és azok adataival együtt. A karakterek jelszava titkosítva van(hash) így nem igazán lehet feltörni(nem próbáltam). Ezek mellett ment egy reportlog fájlt is amibe a beírt ötleteket menti el.(/updates->ötletek). Nem olyan hűde nagy szám ezek de nekem anno nagy élmény volt hogy ilyenek sikerültek.
 
 
 
Az accountokhoz tartoznak Szintek,Adminszintek, Headshotok, Halálok, Ölések, XP stb stb. Ezek teljes mértékben Dinivel mentődnek. XP-t ölésért lehet kapni és így szintet lépni.
 
 
 
Az adminrendszerben sok minden lett fejlesztve, szinte már kész is van teljesen, csak ízlés szerint rakhatunk be parancsot. A szerver játékosait és adminjait szemmel lehet tartani hála a majdnem összes funkcióhoz társított egy SCM ami az összes adminnak ki íródik így szinte mindent és mindenkit szemmel lehet tartani. 
 
Nos a szerver nem egy komplett DM hanem kisebb DM pályák találhatóak (nevezhetjük minigame-nek is).
    \"Erdő-DM\"
    \"Hegy-DM\"
    \"Szemét-DM\"
    \"Hajó-DM\"
    \"Groove-DM\"
    \"Farm-DM\"
    \"Area51-DM\"
    \"Gyár-DM\"
    \"Battle-DM\"
    \"Labirintus-DM\"
    \"Üldözés-DM\"
    \"Kikötő-DM\"
    \"Ring-DM\"
    \"Drogtanya-DM\"
 
Könnyen hozzáadható egy másik mivel 14db séma is rendelkezésre áll, csak pár sort kell átszerkeszteni.
 
Ezen  kívül a mod fejleszthető nagyon könnyen avagy átalakítható. Tudom ez szinte semmit se ér de 6 hónapig ezen tanultam meg a PAWN nyelvet és sikeresen. Ajánlatokat itt tehettek: https://www.facebook.com/zsolt.gombocz.9.
 
Nem csak pénzösszeg fejében vásárolható meg! Legfőképpen kezdő scriptereknek lenne tökéletes ez a mód.
 
 
 
UI.: A mappolás a szerverhez nem jár DE ha valakinek szüksége lenne rá, megtudjuk beszélni a mapperral.
 
Videók:
 
https://www.youtube.com/channel/UCVowPLIKcZIPFAOjYG76FpA

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal