Szerző Téma: Saját város készítés  (Megtekintve 2034 alkalommal)

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Saját város készítés
« Dátum: 2017. Március 04. - 17:54:59 »
+1
Megjött a kedvem újra pályákat készíteni és gondoltam neki kezdek egy saját \'várost\' készíteni. Nem kicsi munka tudom de most van szabad időm és kedvem is csinálni. Szeretnék tőletek pár ötletet kérni, mivel tehetném szebbé, jobbá a város kinézetét? 3 részre szeretném bontani az egészet.. 
 
1. Egy nagy terület csak házakkal..
 
2. .. városközpont, híd választja el az egészet..
 
3. .. üzletek, munkák része, kikötők 
 
\"ModularHouses-Edited-4.png\"
 
 
 
Mielőtt valaki mondja ezt nem te csináltad, tudom. Ez csak egy példa, hogy milyen hogy is nézz ki az egész elképzelésem a házakkal. :) Csak kíváncsi lennék hogy mit néznétek egy saját pályánál? (élethű pályakészítésről van szó, roleplay féleség)

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
Saját város készítés
« Válasz #1 Dátum: 2017. Március 04. - 18:23:34 »
0
Adhatok egy tippet?
Ha egy sajat varost akarsz,ahol vannak jarmuvek lehelyezve. Szerintem felejtsd is el:D
 
Probaltam enis.
 
Dobhattam ki a kukaba,mert ossze vissza bugoltak a jarmuvek (leestek a vizbe stb.)
 

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Saját város készítés
« Válasz #2 Dátum: 2017. Március 04. - 18:26:19 »
0
az legyen a legkisebb dolgom :) 

Saját város készítés
« Válasz #3 Dátum: 2017. Március 04. - 19:02:14 »
0
Idézetet írta: #ωᴇʙsᴛᴇʀ date=1488648214


   
      Adhatok egy tippet?
      Ha egy sajat varost akarsz,ahol vannak jarmuvek lehelyezve. Szerintem felejtsd is el:D
   
   
      Probaltam enis.
   
   
      Dobhattam ki a kukaba,mert ossze vissza bugoltak a jarmuvek (leestek a vizbe stb.)
       
   


CreateObjectet kell a talajra használni.
server.redcountystories.org:7777

Saját város készítés
« Válasz #4 Dátum: 2017. Március 04. - 19:12:39 »
+1
Idézetet írta: #ωᴇʙsᴛᴇʀ date=1488648214


   
      Adhatok egy tippet?
      Ha egy sajat varost akarsz,ahol vannak jarmuvek lehelyezve. Szerintem felejtsd is el:D
   
   
      Probaltam enis.
   
   
      Dobhattam ki a kukaba,mert ossze vissza bugoltak a jarmuvek (leestek a vizbe stb.)
       
   


A 0.3.7-es samp verzióban már lehet. A RiseRPG tulajától idéznék: 
 



   
      Moduláris objectek
Bár a szó szerintem nem sokat mond nektek, de mégis talán ezt vártuk a legjobban, mióta ismerjük a SAMP-ot. MTA-ban már megszokott, és jól bevált módszer, hogy az általunk létrehozott mapra rakhatunk járműveket, vagy teleportálhatunk, mert nem fogunk leesni még akkor sem, ha nincs fix talaj (alap GTA SA object) a lábunk alatt. Végre SAMP-ban is megoldották, hogy előbb töltenek be az adott területen lévő objectek, mint bármi más a környéken, legyen szó akár járműről is. Ez azt jelenti, hogy mostantól bármilyen mapot el lehet készíteni, szinte bárhová, mert nem szükséges alá fix talaj. Legyen szó szigetről, vagy egy emeletes épületről, aminek a tetejére helikoptert szeretnénk parkolni. 
   

[/quote]
 

Legyen minél több \"zöld övezet\" ( parkok, játszóterek ). Az mindig tud dobni egy városon. :D 

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Saját város készítés
« Válasz #5 Dátum: 2017. Március 04. - 19:37:10 »
+1
Részletes legyen. Menj ki az utcára, és figyeld meg miket látsz, az apró dolgokat is. Az se baj, ha a környékről lemásolsz egy egész utcát, minden apró dologgal együtt. Ha nagyon sablonos és rendezett az nem szép, ahogy a képen sem.

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Saját város készítés
« Válasz #6 Dátum: 2017. Március 04. - 22:31:58 »
0
sok mapot nem láttam tőled, szóval erre kíváncsi leszek. 

Saját város készítés
« Válasz #7 Dátum: 2017. Március 06. - 18:24:24 »
0
Ahogy Gergely is írta CreateObject kell oda,ahol járműveket akar lerakni.

Nem elérhető Amf

  • 1459
    • Profil megtekintése
Saját város készítés
« Válasz #8 Dátum: 2017. Március 07. - 22:30:38 »
+2
Aki egy picit is ért a scripteléshez 0.3.7 előtt is meg tudta oldani, hogy ne bugoljanak a kocsik.
 
egyébként gl, kíváncsi vagyok.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal