Szerző Téma: Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.  (Megtekintve 5020 alkalommal)

Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Dátum: 2017. Február 04. - 19:03:53 »
0
Sziasztok srácok, Krisztiánnak hívnak és 17 éves vagyok. El kezdtem egy szervert csinálgatni, szerver nyitás és tanulás céljából,de nem elegendő a tudásom elég sok mindenhez ezért szeretnék egy megbízható fejlesztőt felvenni.
 
Tudnivalók:
 
- Életkor teljesen mindegy
 
- Szeretném,ha az adott illető tudna új scriptet írni ön erőből (másszóval 0-ról írni)
 
- Megbízható személyt keresek aki nem halasztgatja folyamat a munkát hanem igen is oda teszi magát
 
- Nem adok meg kötelező munka órát mint pl napi 2 órát írjon, szerintem felesleges, annyit írjon/foglalkozzon vele amennyit tud,de szánjon rá időt.
 
- Nyilván pénzbeli juttatásért dolgozna az adott illető, árat/módot és az egyebeket megbeszéljük privátban
 
- Úgy szeretném ezt az egészet,hogy közös megegyezés alapján menjen minden, ne írjon bele 1 kis ezt 1 kis azt mert neki úgy jobb,hanem beszéljük meg.
 
 
 
A szerverről annyit,hogy szeretnék rengeteg egyediséget bele rakni, de mint mondtam nekem nincs meg a megfelelő tudásom ehhez a projekthez.
 
Bármi kérdés felmerűl nyugodtan írjatok rám privátban.
 
 
 
Ha érdekel a dolog dobj egy privát üzenetet.
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2017. Február 04. - 19:04:24 írta Kriszu025 »

Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #1 Dátum: 2017. Március 25. - 17:25:53 »
0
Idézetet írta: Kriszu025 date=1486231433


   
      - Életkor teljesen mindegy
   
   
      A szerverről annyit,hogy szeretnék rengeteg egyediséget bele rakni, de mint mondtam nekem nincs meg a megfelelő tudásom ehhez a projekthez.
   
   
       
   


 

Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #2 Dátum: 2017. Március 26. - 11:40:04 »
+1
Mi a probléma?

Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #3 Dátum: 2017. Március 26. - 12:51:33 »
0
Hogy raknál bele TE rengeteg egyediséget ha \"nincs megfelelő tudásod a projekthez\".
 
 
 
Edit: Annyira szeretem amikor kiírják az életkorra hogy mindegy, jöhet valaki 10 évesen??!
« Utoljára szerkesztve: 2017. Március 26. - 12:52:32 írta thegergo02 »

Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #4 Dátum: 2017. Március 26. - 15:47:28 »
0
Gondolom itt nem az egyediségek kitalálásához nincs elég tudása, ahhoz nem is tudás kell. Hanem maga a projekt megvalósításához kér segítséget. Ő gondolom erre értette, hogy nincs elég tudása.
 
 
 
Én meg azt szeretem, amikor elítélnek azért egy embert, amikor pár évvel fiatalabb, mint az adott illető. Aki éretlen, az csinálja úgy, hogy elvesz a saját életkorából 2-3 évet, és azt adja meg korhatárnak. Gondolom akkor Te se lehetsz sokkal érettebb, ha nálad a 10 év a léc. Már miért lenne évhez kötött a tudás?
 
 
 
Bocsesz az off miatt.

Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #5 Dátum: 2017. Március 26. - 15:47:58 »
+1
Gondolom itt nem az egyediségek kitalálásához nincs elég tudása, ahhoz nem is tudás kell. Hanem maga a projekt megvalósításához kér segítséget. Ő gondolom erre értette, hogy nincs elég tudása.
 
 
 
Én meg azt szeretem, amikor elítélnek azért egy embert, amikor pár évvel fiatalabb, mint az adott illető. Aki éretlen, az csinálja úgy, hogy elvesz a saját életkorából 2-3 évet, és azt adja meg korhatárnak. Gondolom akkor Te se lehetsz sokkal érettebb, ha nálad a 10 év a léc. Már miért lenne évhez kötött a tudás?
 
 
 
Bocsesz az off miatt.

Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #6 Dátum: 2017. Március 26. - 16:19:36 »
0
(Nem nem tíz nálam a léc, de azért na, aki annyira szervert akar csinálni ott a LUA Documentation, mta wiki, és itt a forumon a segítségkérés. Az évről annyit hogy azért legyen 13 mert azalatt még csak editelni tud max. vagy csak jár a szája.)
 
//Telo

Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #7 Dátum: 2017. Március 27. - 05:23:56 »
0
Nos, ez nem teljesen igaz, hogy 13 alatt editelni tud csak, nincs megírva, hogy 12 évesen editelni tudsz, az fölött már tudsz egyedi script-eket is írni. Elszántság, idő, és tanulás kérdése.

Nem elérhető Enigma

  • 391
    • Profil megtekintése
Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #8 Dátum: 2017. Március 27. - 10:23:05 »
+1
Baromság amit mondtál. Egy átlagos 12-13 éves nem rendelkezik még olyan agyi kapacitással hogy a programozást megértse, felfogja. Nyílván vannak kivételek, de ezeket a kivételeket nem MTA szervereknél fogod megtalálni.

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #9 Dátum: 2017. Március 27. - 11:13:27 »
+2
Ennyi erővel a túl idős scripter sem jó, mert az alkohol rombolja az agyat

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #10 Dátum: 2017. Március 27. - 12:05:40 »
+1
Kivéve ha az illető nem fogyaszt alkoholt!!!

Nem elérhető Enigma

  • 391
    • Profil megtekintése
Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #11 Dátum: 2017. Március 27. - 14:53:15 »
0
Idézetet írta: Ben date=1490606007


   
      Ennyi erővel a túl idős scripter sem jó, mert az alkohol rombolja az agyat
   


Nyílván magadból indulsz ki, mint tipikus hétvégén bulizó egyén.
 
Számomra a programozás és a bulizás nem összeegyeztethető. Aki bulizik az számomra felesleges életforma.
 
Aki programozik remélhetőleg rendelkezik annyi ésszel hogy nem bulizik. Aki meg bulizik, az remélhetőleg nem szennyezi a programozókat a felesleges létezésével.

Nem elérhető id100

  • 903
    • Profil megtekintése
Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #12 Dátum: 2017. Március 27. - 14:59:26 »
0
\"dolgoztam\" az úriembernek, persze még nem pénzért hiszen odáig nem jutott a dolog.
 
Beállítgattam a szervert, elkezdtem a dolgokat az elejétől, igazából annyi hogy akar egy szervert, ~kb mint Thommashoz tudnám hasonlítani [csak itt nem jutott semmire a dolog]
 
Csak ő nagyon jól csinálja :\'D (Nem a szervert, hanem ahogyan felépítette és beszívott ennyi embert a közösségbe).
 
 

Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #13 Dátum: 2017. Március 27. - 15:37:34 »
0
Idézetet írta: Enigma date=1490619195


   
      Aki programozik remélhetőleg rendelkezik annyi ésszel hogy nem bulizik. Aki meg bulizik, az remélhetőleg nem szennyezi a programozókat a felesleges létezésével.
   


Szóval elítéled azt aki elmegy hétvégén bulizni a haverokkal és nem otthon ül lehúzott redőnynél a gép előtt és írja a programokat ??? Basszus, egy szar ember vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Március 27. - 15:37:53 írta Memphis »

Nem elérhető Enigma

  • 391
    • Profil megtekintése
Multi Theft Auto roleplay szerverhez fejlesztő kerestetik.
« Válasz #14 Dátum: 2017. Március 27. - 15:39:07 »
+2
Inkább azt mondanám hogy azokat ítélem el akik kijárnak, szociális életet élnek, emberekkel érintkeznek, De igen, azt végképp rühellem ha egy programozó bulizik és úgy él mint az átlagember. Nem összeegyeztethető részemről.
 
Egyrészt mert nem tudom megérteni minek kell bulizni, meg azt hogy miért jó, másrészt meg aki úgy él mint egy átlagos ember, az számomra teljesen felesleges. Undorodok az ilyenektől.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Március 27. - 15:47:43 írta Enigma »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal