Vendég Donovan

Stunt Chat

3.685 hozzászólás ebben a témában

Gondoltam nyitok egy ilyen témát, szerintem ez hasznos lesz.

Itt kérhetsz segítségeket a stunttal kapcsolatban.Ha például valamilyen stuntnak nem tudod a nevét ide leírhatod a kérdésed. :)

Donovan

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

elvileg tryp azokat irta le, hogy mi a "bump" , "grab" stb...

don meg elvileg oanra gondol (szerintem), hogy ha nem megy egy stunt akkor mit ajanlunk, ra hogy csinalja, mennyire huzza fel a moci elejet.

Megosztás

Megosztás link alapján

don meg elvileg oanra gondol (szerintem), hogy ha nem megy egy stunt akkor mit ajanlunk, ra hogy csinalja, mennyire huzza fel a moci elejet.

Ja, végülis hasznos téma is lehet.

Megosztás

Megosztás link alapján

Ja, végülis hasznos téma is lehet.

de remeljuk fognak irni ide ;D

Megosztás

Megosztás link alapján

hello! lecci meg tudjatok mondani,hogy sa-mp -ba hogy lehet replay-t csinalni mer singlebe megy csak multiplayerba nem!

Elore is kosz!!! 8)

Megosztás

Megosztás link alapján

Sehogy, nincs rá mód

(báár ebbe az új 0.3masba fogalmam sincs miket lehet miket nem)

Követni lehet a társadat vmi spectate kamerával de mást nem.

Megosztás

Megosztás link alapján

hello! lecci meg tudjatok mondani,hogy sa-mp -ba hogy lehet replay-t csinalni mer singlebe megy csak multiplayerba nem!

Elore is kosz!!! 8)

Jah hát nekem is kéne ilyen egyszer csináltam egy fasza stuntot mp ben és utána nemtudtam sehogyse visszajátszani pedig tök jó volt és fel is idegesített

MaX

Megosztás

Megosztás link alapján
" post="29010" timestamp="1256935141"]

Elore is kosz!!! 8)

Jah hát nekem is kéne ilyen egyszer csináltam egy fasza stuntot mp ben és utána nemtudtam sehogyse visszajátszani pedig tök jó volt és fel is idegesített

MaX

mi a tanulsag ebbol?!

Ne stuntolj sampba

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Jo lenne le irni mi is az a PRO stunter! sokan azt mondjak magukrol kozbe alap stuntokat csinaljak!!!

Megosztás

Megosztás link alapján

Pro-nak Pro csak van benne egy kis mode. De amúgy a WH-sok jó stunterek csak pl. Taz modeol.

Donovan

Megosztás

Megosztás link alapján

Hat beszarok azon a videon !!!!! kik ezek??? bazz ilyet soha nem fogok tudni amit ezek csinalnak!!

hat waw !!

Megosztás

Megosztás link alapján

Pro-nak Pro csak van benne egy kis mode. De amúgy a WH-sok jó stunterek csak pl. Taz modeol.

Donovan

Kuss, Taz nem módol

Am az Onslaught télleg hatalmas videó de a fele rejtett mód, amit csak a legjobbak tudják észrevenni

Aki megmondja nekem melyik stunt módos az már PRO. A kérdésedre válaszolva Colt

Megosztás

Megosztás link alapján

Donovan

Kuss, Taz nem módol

Am az Onslaught télleg hatalmas videó de a fele rejtett mód, amit csak a legjobbak tudják észrevenni

Hát TrYp ez az egyetlen dolog amiben nem értek veled egyet. Ebben a videóban tisztán látni hogy Taz modeol :

<-- Katt

Update : TrYp most jutott eszembe hogy te egyszer msnen még mondtad is nekem hogy az Avalanche-ban tuti, hogy modeolt. Ha meg akarod nézni az avalanchet katt

.

Donovan

Megosztás

Megosztás link alapján

Az Onslaught-ba az a Burn mikor lejön a házakon, az tök jó  ;D

Amúgy az valami bug, mikor a "taxival" felmegy a ház oldalán?  ;)

Megosztás

Megosztás link alapján

Donovan

Kuss, Taz nem módol

Hát TrYp ez az egyetlen dolog amiben nem értek veled egyet. Ebben a videóban tisztán látni hogy Taz modeol :

<-- Katt

Update : TrYp most jutott eszembe hogy te egyszer msnen még mondtad is nekem hogy az Avalanche-ban tuti, hogy modeolt. Ha meg akarod nézni az avalanchet katt

.

Donovan

Avalancheba módolt, ezt mindenki tudja, soha életbe nem adta ki a replayket mert félt hogy észrevennék a run-up alapján. De Onslaughtba tiszta.

Burn volt a legjobb Onslaughtba, o elképesztoen jó stunter.

Megosztás

Megosztás link alapján

Hat sztem ezt rohadtul nem lehet: 5:43 - 5:53 ig lehet tevedek de nagyan ugy nez ki hogy mod

Megosztás

Megosztás link alapján

Hat sztem ezt rohadtul nem lehet: 5:43 - 5:53 ig lehet tevedek de nagyan ugy nez ki hogy mod

DaniO? Tegyél oda 1 motort, mentsd le scm-el singlebe, és az eltünteti az oszlopot

Megosztás

Megosztás link alapján

hmm lehet csak a replay veget van hogy ugy nez ki! de naon sok olyan stuntot latok amiben mocirol fel bumpolnak de soha nem tok rajonni hogy tudnak olyan magasra bumpolni tole

Megosztás

Megosztás link alapján

amikor motorrol bumpolnak fel akkor az benne van a foldbe es azert lehet olyan magasra, mertha siman odaallitod akkor semmi nem lesz

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek