51 hozzászólás ebben a témában

SL_1_Logo.png

Elerhetoseg.png

·         Szerverünk IP címe: 87.229.115.198:7848

·         Szerverünk Weboldala: www.stuntlife.ucoz.hu

·         Szerverünk Facebook Oldala: www.facebook.com/StuntLifeWeb

·         Szerver Tulajdonos Facebook Oldala: www.facebook.com/DanxWeb

·         YouTube Csatornánk: Danx

·         SA-MP Kliens letöltése: 0.3.7

·         Leírás újabb verziójának keresése: StuntLife - Drive

SA-MP.png

Web2.pngStuntLife_PixelFree_Alpha.pngDanx_Facebook_Profile_3_.pngSL_YouTube2.pngSA-MP_Icon.pngfeed.png

Szerverünk teljes körű leírását az alábbi elérhetőségen találjátok meg:

goo.gl/81OXO2

Tárhely: Google Drive

Formátum: PDF

Méret: 18,0 MB

A leírás jelenleg 94 oldalas, a menüpontok a könnyebb navigálás érdekében, valamint az első oldalon található képek kattinthatók.

A PDF formátumnak köszönhetően szinte bármilyen platformon megnyitható.

A kattintható gombok elképzelhető, hogy nem minden PDF olvasón keresztül működnek.

Javasolt programok a tesztelt platformokon:

Windows: Adobe Acrobat
Android: WPS Office

A leírás Google Drive-on található, viszont a könnyebb navigálás, valamint átláthatóság kedvéért célszerű azt lementeni, és saját PDF olvasón keresztül megnyitni.

Szerkesztve Danx által
3 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Nagyon szuper kis szöveg lett! Szinte minden le van részletezve, érthetően, és könnyen kezelhetően! 
Tökéletes! :smiley:

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

A tegnapi napon ünnepelte szerverünk fennállásának 8. évfordulóját. Ennek alkalmából tartottunk egy Event Sorozatot, valamint fellőttünk "néhány" tűzijátékot is.

A tegnapi nap fontosabb eseményei megtekinthetők facebook oldalunk fényképei között. :)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Elkészült szerverünk 8. évfordulós videója, mely tartalmazza az event sorozat felvételeit is.

Szerkesztve Danx által
1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Szerverünk IP címe megváltozott!

Ezentúl az alábbi címen érhető el szerverünk: 91.83.93.42:7757

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Elkészült szerverünk 9. évfordulós videója! :)

Megosztás

Megosztás link alapján

ó már tudom melyik szerver ez, a spawn helyről rögtön beugrott mikor anno felmentem volna kipróbálni de egy admin azt játszotta hogy ott sfben a  környéken mindenkit legyilkolt minigunnal aki kijött :D

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Egy ideje már nincs a minigun engedélyezve az alap világban. Illetve azóta van spawn védelem, passzív mód is. ;)

A passzív mód pont az ilyen esetekre lett kitalálva, mikor nem szeretnéd, hogy megöljenek.

Megosztás

Megosztás link alapján

A mai naptól elérhető a legújabb fejlesztésünk, ami nem más, mint a megújult házrendszer. :)

3 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Szép munka, grat a scripthez és a videóhoz is :)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Kovacs_Richard felhasználótól, 1 órája.

Szép munka, grat a scripthez és a videóhoz is :)

Köszi. :)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Fel akartam nézni, de zárva a szeró, gondolom a ház rendszert debugoljátok, vagy valamit teszteltek.

Mikor lesz nyitva megint?

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Kovacs_Richard felhasználótól, 5 órája

Fel akartam nézni, de zárva a szeró, gondolom a ház rendszert debugoljátok, vagy valamit teszteltek.

Mikor lesz nyitva megint?

Volt egy kb 4 órás karbantartás, mert találtunk egy elég kritikus hibát a rendszerben, azt javítottuk. :)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

a ház berendezésnél az interior elforgatás is javítva? :)

amint megláttam a videóban, hogy azt is "ki tudod választani" szerkesztésnél, az volt az első kérdésem magamban, hogy "na vajon ezt lehet szerkeszteni?" és gondoltam, hogy nem, ezért nem is hívtam fel rá a figyelmed, de élesben láttam, hogy ez még sajnos opció :)

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Kovacs_Richard felhasználótól, 6 órája

a ház berendezésnél az interior elforgatás is javítva? :)

amint megláttam a videóban, hogy azt is "ki tudod választani" szerkesztésnél, az volt az első kérdésem magamban, hogy "na vajon ezt lehet szerkeszteni?" és gondoltam, hogy nem, ezért nem is hívtam fel rá a figyelmed, de élesben láttam, hogy ez még sajnos opció :)

Remélhetőleg igen, gyakorlatban pedig majd kiderül. A tegnapi nap folyamán eszközölve lett néhány módosítás annak érdekében, hogy ez ne forduljon elő többet. A "Kijelölés" üzemmódban kijelölhető az épületbelső is, mivel a kijelölő maga alap SA-MP funkció, így automatikusan ráugrik arra az objektumra, amire a játékos ráviszi az egeret. - Viszont ezek kijelölése tiltva vannak a rendszerben. Az épületbelsőket egyébként az objektum tologató felület mozgatta el, mert a bútorról átugrott az épületbelsőre, és azt mozgatta.

Remélhetőleg ilyen viszont már nem lesz. :)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Szerverünk IP címe megváltozott, a továbbiakban az alábbi címen érhető el:

87.229.115.198:7848

Megosztás

Megosztás link alapján

már csak annyi kéne h kicsit visszavenni abból az adminoknak h más szerverrel foglalkozzanak, mert ha átmegy egy játékos már rögtön az van h miért nem marad ott meg stb.. kicsit zavaró

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet RocKeTFromTheNASA felhasználótól, 1 órája

már csak annyi kéne h kicsit visszavenni abból az adminoknak h más szerverrel foglalkozzanak, mert ha átmegy egy játékos már rögtön az van h miért nem marad ott meg stb.. kicsit zavaró

Ez a reakció köszönhető azoknak a játékosoknak, akik csak feszültséget generálni jönnek át. - Nem egy ilyen van..

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Szerintem zárjátok be  a szervert. És a játékosokat meg szét kell osztani a megmaradt magyar szerverekre 

Szerkesztve .::David::. által
1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet .::David::. felhasználótól, 18 perce

Szerintem zárjátok be  a szervert. És a játékosokat meg szét kell osztani a megmaradt magyar szerverekre 

Szerintem meg nem sikerült azt a posztot értelmezned, ami alapján ezt a hozzászólást írtad.

Megosztás

Megosztás link alapján

stántlöjf, you correctly uploaded your life xdxdxdxd rendben van

szerintem is zárd be ne erőltesd ezt a rákot, fontosabb dolgotok nincs csak másokkal foglalkozni, ennek így annyi értelme van mint kiengedni 6ix9ine-t a böriből

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

nehogy bezárd, már elértem a házhoz való szintet, még gyűjtök egy kis pénzt és keresek egy faxa kis kecót, há ezé dógóztam én ennyit? :D

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet RocKeTFromTheNASA felhasználótól, 17 órája

stántlöjf, you correctly uploaded your life xdxdxdxd rendben van

szerintem is zárd be ne erőltesd ezt a rákot, fontosabb dolgotok nincs csak másokkal foglalkozni, ennek így annyi értelme van mint kiengedni 6ix9ine-t a böriből

Inkább azon kellene elgondolkodnod,  hogy mit csináltak mások, amiért elkezdtünk velük foglalkozni. Annyit segítek, hogy részünkről ezek már csak válaszreakciók voltak.

Mivel a hozzászólásod nincs befolyással a szerver további sorsára, ezt inkább bízd ránk. :)

Idézet Kovacs_Richard felhasználótól, 4 órája

nehogy bezárd, már elértem a házhoz való szintet, még gyűjtök egy kis pénzt és keresek egy faxa kis kecót, há ezé dógóztam én ennyit? :D

Nem gondolkodom a szerver bezárásán, lesz még időd berendezni a házadat úgy, ahogy te szeretnéd. :)

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Danx felhasználótól, 2 órája

Nem gondolkodom a szerver bezárásán, lesz még időd berendezni a házadat úgy, ahogy te szeretnéd. :)

és aztán zártok be :D

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Kovacs_Richard felhasználótól, 14 perce

és aztán zártok be :D

Szép is lenne. :D

Nem azért újítottam meg a házrendszert, hogy aztán bezárjam a szervert. :)

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek