Szerző Téma: MTA Map Editor Saját/Egyedi Object/Modell berakása  (Megtekintve 2827 alkalommal)

Nem elérhető BGAB

MTA Map Editor Saját/Egyedi Object/Modell berakása
« Dátum: 2016. December 09. - 14:10:33 »
0
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e MTA Map Editor-ba saját Obejctet vagy modellt belerakni? 
Ha igen, hogyan?
 
Válaszokat előre is köszönöm:
 
                                                              BGAB

Nem elérhető WoG

MTA Map Editor Saját/Egyedi Object/Modell berakása
« Válasz #1 Dátum: 2016. December 09. - 14:33:40 »
0
(Tudtommal) Be lehet rakni, de én SA:MP Editor-al mapolok, szóval abban sajnos nem tudok segíteni, hogyan lehet.

MTA Map Editor Saját/Egyedi Object/Modell berakása
« Válasz #2 Dátum: 2016. December 09. - 14:53:05 »
0
Amit én tudok megoldás:
Elindítasz egy saját szervert. ..\\MTA San Andreas 1.5\\server Itt található az exe.
Amikor elindult beírod hogy start editor, ezzel elindul ugyan az a map editor mint ha menüből indítanád. Bepakolod a resourcesbe a modelleket azt is elindítod és kész.

Nem elérhető BGAB

MTA Map Editor Saját/Egyedi Object/Modell berakása
« Válasz #3 Dátum: 2016. December 09. - 15:34:36 »
0
Idézetet írta: dugasz1 date=1481291585


   
      Amit én tudok megoldás:
      Elindítasz egy saját szervert. ..\\MTA San Andreas 1.5\\server Itt található az exe.
      Amikor elindult beírod hogy start editor, ezzel elindul ugyan az a map editor mint ha menüből indítanád. Bepakolod a resourcesbe a modelleket azt is elindítod és kész.
   


És ez működik is, vagy csak szerinted így lehet? De mindegy, kipróbálom :) Köszi!

MTA Map Editor Saját/Egyedi Object/Modell berakása
« Válasz #4 Dátum: 2016. December 09. - 15:35:37 »
0
Még nem csináltam de működni fog :D

MTA Map Editor Saját/Egyedi Object/Modell berakása
« Válasz #5 Dátum: 2016. December 10. - 11:24:25 »
0
Idézetet írta: BGAB date=1481294076


   
      És ez működik is, vagy csak szerinted így lehet? De mindegy, kipróbálom :) Köszi!
   


Igen így működik. Ugyan úgy mint egy rendes játékmódnál úgy kell berakni. Ha a programra gondolsz mint map editor, akkor ott viszont nem fog ez menni, mivel az a GTA mappádban található .img fileból szedi ki a dolgokat.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal