Szerző Téma: Fejlesztőt keresek, aki esetleg vállalna mint \"diák\"  (Megtekintve 847 alkalommal)

Fejlesztőt keresek, aki esetleg vállalna mint \"diák\"
« Dátum: 2016. December 08. - 05:27:21 »
0
Sziasztok!
 
Manapság eléggé sokan szeretnének megtanulni scriptelni, meg egyebeket megtanulni. Úgy gondoltam, hogy én is belevágnék a lua világába, viszont egyedül eléggé nehézkes. Mármint, nézegettem mta wiki oldalt, viszont nekem azok bonyolultak, plusz nem rendelkezem perfect angol tudással, ezért keresek aki szívesen tanítgatna. Természetesen ezért nem kívánok fizetni, ezért írtam ki, hogy akinek van kedve hozzá. Ami leginkább érdekel, hogy a kliens oldalt, meg a server oldalt miben tudom megkülönböztetni, meg account system az is mire épül fel, hogy írjam meg, parancsok, eventek, illetve adminsystem. Konkrétan ezalatt azt értem, hogy azokat a scripteket szeretném megtanulni, amivel egy RP szervert meglehetne nyitni (nem szándékozom szervert nyitni), ezalatt viszont azt értem, hogy érje meg egy szervert megnyitni a megírt scriptekkel. Remélem találok itt olyan embert, aki esetleg elvállal. Időm egyelőre van rá bőven, szeretnék is vele foglalkozni, meg nem az a \"na én most tuti scripter leszek\" ember vagyok, én legalábbis nem tartom magam annak. Emberek között nem válogatok, aki megtud tanítani erre arra, viszont ezt azt nem tud, úgy vagyok vele, legalább próbált segíteni...
 
 
 
 

Fejlesztőt keresek, aki esetleg vállalna mint \"diák\"
« Válasz #1 Dátum: 2016. December 27. - 16:09:02 »
+4



   
      Úgy gondoltam, hogy én is belevágnék a lua világába
   

[/quote]
 
Akkor rossz helyre nyitottad mer itt maximum a pawno világába vághatsz bele.

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Fejlesztőt keresek, aki esetleg vállalna mint \"diák\"
« Válasz #2 Dátum: 2016. December 27. - 16:55:38 »
+2
Rob kiégettél köszönöm !!
 
xd

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
Fejlesztőt keresek, aki esetleg vállalna mint \"diák\"
« Válasz #3 Dátum: 2016. December 28. - 14:33:58 »
+2
Idézetet írta: Rob_Almera date=1482851342


   
      Akkor rossz helyre nyitottad mer itt maximum a pawno világába vághatsz bele.
   


Én meg még jobban helyesbítek, mert PAWN világába vághatna bele.
 
Bár jobban belegondolva a program működésébe is belevághatna csak nincs értelme :D
 
 
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 28. - 14:34:44 írta DrAkE »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal