Szerző Téma: Továbbjutottak - Döntő  (Megtekintve 2078 alkalommal)

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak - Döntő
« Dátum: 2016. November 08. - 23:43:32 »
+1



Továbbjutottak


 
1ST_Chr
 
  • A feladatot teljesítette, a kód egy teljesen működőképes, moduláris HTTP szerver ami valamilyen szinten követi az MVC paradigmát és elszeparálja az adatot és a kódot, aminek segítségével átlátható és bővíthető marad. Követi a HTTP szabvány, megfelelően válaszol hibás adat érkezése esetén is. Képeket és egyéb hasonló tartalmakat is küldhet. Majdnem produkció-szintű kód, megérdemli a maximális pontot.

Basshunter
 
  • A feladatot megfelelően teljesíti és működik is, viszonlag jól kezeli a nem várt eshetőségeket is (egy default eset a kapcsolat megszakítására esetleg még lehetett volna). Egyébként az általad megjelölt problémánál vannak nagyobbak is a Socket pluginnal sajnos, teljesen kiakad az egész nagy mennyiségű válaszoknál is.

 
Gratulálok mindenkinek! Nemsokára értesítve lesztek a döntő feladatairól!
 
(Hiroshi:
7/10; A feladatot teljesítette, a szerver működik és az elvárásoknak megfelelően működik. Az indok, amiért nem tudtam maximális pontszámot adni, az az, hogy a webszerver nem elég személyre szabható, pl. a HTML/CSS tartalom egy része a szerverbe van beépítve, amit egy részről megértek a tervezési elképzelés miatt, más részről viszont ha a nehezebb megoldást választottad (dinamikus tartalmak és minden dolognak egy külön HTML oldal), akkor esetleg valamiféle elkülönítés a kód és az adat között jobb lett volna. A szerver nem követi a HTTP szabványt (nem is küld HTTP response kódot) ezért gyakorlatilag csoda, hogy a böngésző egyébként elfogadja a válaszodat. Nincs hibakeresés hibás HTTP lekérések esetén.)

Nem elérhető scripter01

  • 1035
  • Ex Moderálisan Globális
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #1 Dátum: 2016. November 09. - 00:07:49 »
+3
Gratulálok a két tovább jutónak!
Viszont azzal nem értek egyet, hogy Hiroshi az miatt nem kapta meg a szükséges pontszámot mert a HTML része volt az a rész amelyik nem volt megfelelő! Szerintem a PAWN Script Liga került megrendezésre és nem Web Programozási liga, hogy tartozik a SAMP-ba a HTML/CSS tudtommal a PAWN ami a lényegesebb.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #2 Dátum: 2016. November 09. - 00:11:16 »
+1
Én sem értek egyet sok mindennel. 2 ember jutott volna tovább ígyis úgyis. A harmadik hely pedig becsületreméltó, tekintve hogy kb 12 emberből a fele be sem adott semmit.  :facepalm:

Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #3 Dátum: 2016. November 09. - 07:06:44 »
+1
Szép meccs volt :)
EDIT: tehát akkor én lettem a 3.? :O
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 09. - 10:50:18 írta Kyosuke_Hiroshi »

Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #4 Dátum: 2016. November 09. - 13:29:01 »
+1
Idézetet írta: Kyosuke_Hiroshi date=1478671604\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63550\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
EDIT: tehát akkor én lettem a 3.? :O
 
Hát, látsz még rajtad kívül valakit a főposztban, aki nem jutott tovább?
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #5 Dátum: 2016. November 09. - 13:59:51 »
0
Nálunk ő győzött. :P xd :hiro:

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #6 Dátum: 2016. November 09. - 15:48:30 »
+4
Szép volt Reynolds!

Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #7 Dátum: 2016. November 09. - 22:29:19 »
+1
3. iknak is jó lenni jó az a bronz érem :-)

Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #8 Dátum: 2016. November 10. - 13:43:09 »
+1
Idézetet írta: Kyosuke_Hiroshi date=1478726959\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63550\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
3. iknak is jó lenni jó az a bronz érem :-)
 
Harmadiknak meg főleg jó lenni. (Harmadikiknak, arról már nincs tudomásom.)
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #9 Dátum: 2016. November 10. - 13:55:12 »
+1
:facepalm: ....


attól mert whadezland polgármester asszisztens nője vagy attól még nem kéne belém kötnöd. Egyenlőre nem ártottam semmit se neked se a főnöködnek innentől kezdve keress mást. Amúgy te miért nem indultál el mondjuk? vagy esetleg Whadezke? Ha már úgyis megkapja 999x az UB-t addig nem kapott volna hogy elinduljon? Ja hogy az EverLife módba még nem volt beleépítve Sockettel kapcsolatban semmi és neten se volt túl sok segítség. Így már érthető, lehet többet kellett gondolkodni mint azon hogy most éppen mit másoljon honnan. Remélem törölteted a hozzászólást mert megint nem tetszik a vélemény.

Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #10 Dátum: 2016. November 10. - 13:59:16 »
+1
Idézetet írta: Kyosuke_Hiroshi date=1478782512\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63550\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
:facepalm: ....


attól mert whadezland polgármester asszisztens nője vagy attól még nem kéne belém kötnöd. Egyenlőre nem ártottam semmit se neked se a főnöködnek innentől kezdve keress mást. Amúgy te miért nem indultál el mondjuk? vagy esetleg Whadezke? Ha már úgyis megkapja 999x az UB-t addig nem kapott volna hogy elinduljon? Ja hogy az EverLife módba még nem volt beleépítve Sockettel kapcsolatban semmi és neten se volt túl sok segítség. Így már érthető, lehet többet kellett gondolkodni mint azon hogy most éppen mit másoljon honnan. Remélem törölteted a hozzászólást mert megint nem tetszik a vélemény.
 
Vigyázz mert ezen a fórumon trollkodni szabad, felháborodni ezen meg tilos. :)
Amúgy grat a helyezéshez, és gl Basshunternek a döntőbe.

Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #11 Dátum: 2016. November 10. - 14:10:55 »
0
Én azt nem hívom trollkodásnak, ha valaki nem tud helyesen írni és azt kijavítom.
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #12 Dátum: 2016. November 10. - 14:27:20 »
0
Idézetet írta: almightymartin date=1478783455\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63550\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én azt nem hívom trollkodásnak, ha valaki nem tud helyesen írni és azt kijavítom.
 
Ez inkább számít felesleges kötekedésnek és offtopicnak. Ex-globmodként...  :slap:  :facepalm:
Semmi se változott a csabesz rezsim leváltása óta :) Ja de, legális trollkodás. N°1 élvezeti cikk.
 
És nem is kívánok újra haragban lenni veled, se senkivel a fórumon.[/quote]
Sokáig tartott.
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 10. - 14:42:03 írta 1ST_Chr »

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #13 Dátum: 2016. November 10. - 14:32:42 »
+2
[admin]Maradjatok a témánál.  :thumbsdown:[/admin]

Továbbjutottak - Döntő
« Válasz #14 Dátum: 2016. November 10. - 19:28:02 »
0
Idézetet írta: 1ST_Chr date=1478782756\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63550\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 :facepalm: ....


attól mert whadezland polgármester asszisztens nője vagy attól még nem kéne belém kötnöd. Egyenlőre nem ártottam semmit se neked se a főnöködnek innentől kezdve keress mást. Amúgy te miért nem indultál el mondjuk? vagy esetleg Whadezke? Ha már úgyis megkapja 999x az UB-t addig nem kapott volna hogy elinduljon? Ja hogy az EverLife módba még nem volt beleépítve Sockettel kapcsolatban semmi és neten se volt túl sok segítség. Így már érthető, lehet többet kellett gondolkodni mint azon hogy most éppen mit másoljon honnan. Remélem törölteted a hozzászólást mert megint nem tetszik a vélemény.
 
Vigyázz mert ezen a fórumon trollkodni szabad, felháborodni ezen meg tilos. :)
Amúgy grat a helyezéshez, és gl Basshunternek a döntőbe.
 
[/quote]
Koszi, neked is sok sikert

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal