Szerző Téma: Jelentkezés fejlesztőnek  (Megtekintve 3040 alkalommal)

Nem elérhető Eduka

  • 214
    • Profil megtekintése
Jelentkezés fejlesztőnek
« Dátum: 2016. Október 28. - 13:29:59 »
0
Sziasztok!
 
Jack vagyok, 17 éves. 5 éve MTA-zom, illetve 4 éve foglalkozom a lua-val. Szeretnék jelentkezni egy szerverhez, illetve olyan ember(ek)hez aki(k)nek vannak elvárásaik, nem úgy mint a mai zero, valhalla, hl copy szervereknek. Jelenleg gimnazista vagyok, viszont egy betegség miatt nem kell bejárnom egy ideig biztos, tehát van időm foglalkozni a szerverrel, mikor mások dolgoznak, iskolában járnak(). Mint említettem 4 éve foglalkozom lua-val, ebből az első évemben tanulgattam, nézegettem scripteket, illetve részt vettem a Zero mta-ban. Igen, akik játszottak rajta, esetleg használták a modot, azok tudják, hogy nagyon rossz mod volt, viszont 2013-ban nagyon is jónak számított. Úgy gondoltuk, hogy valamit nagyon jól csinálunk, hisz 100+ játékosunk volt 1-2 héten keresztül, viszont jöttek a problémák, kiléptem a \"csapatból\", oda adtam a modot az egyik ismerősömnek, aki publikálta, ami miatt vége lett a szervernek. Pár héttel/hónappal később újra megpróbálkoztunk a szerverrel, más névvel, több tapasztalattal. Miután elkezdtük a \"fejlesztést\", jöttek a belső gondok a csapaton belül, mindenki mindenkivel veszekedett, aminek az lett a vége, hogy felbomlott a \"csapat\" és abbahagytuk a mod fejlesztését. Ez az egy év alatt sok embert sikerült megismernem, név szerint Kismagyart, Incamat, SilentZonet, illetve még sok olyan embert, akiknek nem jut eszembe a neve. Második évben viszont eléggé elhanyagoltam a lua-t, elkezdtem cs:go-zni, illetve különböző játékokkal játszani, mivel nem nagyon volt ihletem, kedvem az egész MTA-hoz. 3-4. évben viszont elkezdtem újra, 3x kezdtem el írni modot, ebből egyet még a mai napig is írok. Az idei nyáron visszatért a kedvem, ihletem. Elkezdtünk az egyik ismerősömmel írni egy modot, amivel odáig jutottam, hogy megírtam az alapokat. Viszont ez a projekt is abbamaradt, mivel összevesztem ismerősömmel, és megszakított velem majdnem minden kapcsolatot. Itt tartok most, 4 év lua-val a hátam mögött, viszont van mit még tanulnom.
Térjünk is a lényegre, mindenképpen szeretnék csatlakozni vagy egy meglévő csapathoz, vagy egy alakuló csapathoz. Elvárásaim nem nagyok, nincs szükségem fizetésre, csak ha te is úgy gondolod, hogy a munkámért adnál egy kis pénzt. A lényeg a lényeg, nem egy olyan szerverhez szeretnék csatlakozni, amit holmi 12-13 évesek \"vezetnek\", hanem amit érettebbek. Nem szeretem az olyan embereket, akiknek nincs képzelőerejük, csak kiadják a feladatot, és elvárnak dolgokat.
Referencia munkáim:
Felsorolt szerverek, illetve a napokban bővíteni fogom a posztot pár youtube linkkel.
Illetve referencia kódokért keress meg privát üzenetben, ahol kérheted pár munkámat, vagy kérheted azt, hogy írjak meg neked valamit.
Youtube linkek:
-- Fuel system(kérésre)
 

-- Traffipax és fekvőrendőr(adott sebesség alatt nem tesz kárt a kocsiban)
 

Összegzésképp:
Szerverek ahol jártam:
- ZeroMTA
- SunDayZ(saját)
- New Life RPG
- FlyMTA
- LVRP(saját)
- illetve egy jelenleg otthoni Zombi szerver, aminek még csak írom a modját, szabadidőmben
Jack @ 2016.10.28
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 02. - 20:02:14 írta Eduka »

Nem elérhető Eduka

  • 214
    • Profil megtekintése
Jelentkezés fejlesztőnek
« Válasz #1 Dátum: 2016. Október 31. - 19:10:59 »
0
UPDATE: Linkek kirakva

Jelentkezés fejlesztőnek
« Válasz #2 Dátum: 2016. November 01. - 14:49:53 »
0
Szia jelölj be www.facebook.com/nevilsplays
kéne fejlesztő

Jelentkezés fejlesztőnek
« Válasz #3 Dátum: 2016. November 02. - 16:12:56 »
0
Hello!
Szerintem nem kapod meg az üzeneteim valamiért, ezért ide írok. Küldtem 3-at is megkaptad őket?

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
Jelentkezés fejlesztőnek
« Válasz #4 Dátum: 2016. November 02. - 17:35:06 »
0
Idézetet írta: Eduka date=1477654199\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63457\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
illetve 4 éve foglalkozom a lua-val.
Mint említettem 3 éve foglalkozom lua-val,
 
Most melyik?

Nem elérhető Eduka

  • 214
    • Profil megtekintése
Jelentkezés fejlesztőnek
« Válasz #5 Dátum: 2016. November 02. - 20:02:49 »
0
dugasz1[/member] megkaptam az üzeneted, majd amikor tudok visszaírok!
Levuツ[/member] javítva! :D
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 02. - 20:10:29 írta Eduka »

Jelentkezés fejlesztőnek
« Válasz #6 Dátum: 2016. November 03. - 08:40:07 »
0
Szia!
Írtam privátba!

Nem elérhető !Adam

Jelentkezés fejlesztőnek
« Válasz #7 Dátum: 2016. November 03. - 10:08:08 »
0
Tisztelt Eduka, írtam privátban.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal