Szerző Téma: Elhagyott telefon  (Megtekintve 1570 alkalommal)

Nem elérhető Levko

Elhagyott telefon
« Dátum: 2016. Október 13. - 22:06:47 »
0
Sziasztok. A mai nap folyamán a házunk kapuján belül, miközben szálltam ki vélhetőleg kiesett a telefon a zsebemből. Ezt csak rá egy 30 perce vettem észre, mivel mással voltam elfoglalva. (Tanulás) Kimentem a kocsihoz és sehol sem volt, a Google Eszközkezelővel megpróbáltam bemérni, csak az a baj hogy nem jelzi a jelenlegi helyét mivel le van merülve. Én hülye pedig IMEI számot nem mentettem, esetleg nem lehetne valahogy megtalálni? Próbáltam sok videó alapján, de semmi. Előre is köszönöm a segítséget.
UI: Ennyit ír folyamatosan \'\'Kapcsolatfelvétel az eszközzel...\'\' majd végezetül ezt: \'\'A hely nem érhető el. Legutóbbi kapcsolódás online: 2016. október 13.\'\'
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 13. - 22:20:37 írta Levko »

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Elhagyott telefon
« Válasz #1 Dátum: 2016. Október 13. - 23:07:12 »
0
Milyen telefon ez? Gondolom Samsung.

Nem elérhető Levko

Elhagyott telefon
« Válasz #2 Dátum: 2016. Október 13. - 23:20:12 »
0
Nem, Sony Xperia M2 D2305

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Elhagyott telefon
« Válasz #3 Dátum: 2016. Október 13. - 23:26:32 »
+1
Szerintem kezdheted siratni ezt a telefont.

Elhagyott telefon
« Válasz #4 Dátum: 2016. Október 13. - 23:31:54 »
0
Szerintem is...
Nem nagyon hallottam még olyanról, hogy akku szint nélkül be tudtak mérni egy telefont. A legjobbakat, hátha előkerül!
(Ilyeneket, hogy Google Drive figyelj, hátha a becses megtaláló nyomatja a szelfiket vele. Az alapján simán be lehet már lőni.)
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető Levko

Elhagyott telefon
« Válasz #5 Dátum: 2016. Október 13. - 23:35:46 »
0
Nem nagyon értek a telefonokhoz, ezért kértem a véleményeteket ezzel kapcsolatosan. Viszont olyat is olvastam, hogy hiába van lemerülve a telefon, van benne mindig 0,1(tized)% ami alapján a cellákat és egyebeket lehet használni.

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Elhagyott telefon
« Válasz #6 Dátum: 2016. Október 13. - 23:40:44 »
+1
Idézetet írta: Levko date=1476394546\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63347\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem nagyon értek a telefonokhoz, ezért kértem a véleményeteket ezzel kapcsolatosan. Viszont olyat is olvastam, hogy hiába van lemerülve a telefon, van benne mindig 0,1(tized)% ami alapján a cellákat és egyebeket lehet használni.
 
Amíg nem teszik töltőre neked, és nem kapcsolják be, addig végkép lemondhatsz róla. Az, ami az akksiban van lemerülés után, az kb annyira jó, hogy egy LED-et ellát energiával kb 5 percre.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Elhagyott telefon
« Válasz #7 Dátum: 2016. Október 14. - 07:34:14 »
+1
Google Eszközkezelőhöz folyamatos GPS kapcsolat szükséges. Kikapcsolt állapotban sehogy, viszont bekapcsolva be lehet celláztatni a rendőrséggel, de ez sem olyan egyszerű. Ha 50e Ft felett volt a telefon, akkor a bűnügyi osztályon tudsz feljelentést tenni ismeretlen elkövető ellen, legjobb esetben a feljelentés lejárta előtt előkerül, viszont ha 50e Ft alatt van a telefon akkori listaára, akkor a szabálysértési osztályra kerül és sose fogod viszontlátni.

Nem elérhető Levko

Elhagyott telefon
« Válasz #8 Dátum: 2016. Október 15. - 18:15:00 »
0
Úgy néz ki hogy sikerült megtalálni a telefont, valahogy a zárt kapunkon belülről ki került az utcára, valaki felvette és hazasétált / hazament vele. Mai nap folyamán (18:00 körül) rákerestem a jófogáson \'\'telefon\'\' címszóra és megadtam az én településemet, és kiadta ugyan azt a telefont, és pont akkor tette fel amikor elhagytam (október 13).

Elhagyott telefon
« Válasz #9 Dátum: 2016. Október 15. - 20:15:01 »
0
Nagy mákod volt, visszaadta?

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Elhagyott telefon
« Válasz #10 Dátum: 2016. Október 15. - 20:35:30 »
+4
reportolta az adminnak

Elhagyott telefon
« Válasz #11 Dátum: 2016. Október 16. - 20:34:25 »
0
A srác tuti PG-zett!
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal