Szerző Téma: Továbbjutottak  (Megtekintve 6904 alkalommal)

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak
« Dátum: 2016. Október 03. - 01:25:18 »
+1



Továbbjutottak


 
1ST_Chr
 
  • Jó és szakszerű megvalósítás, könnyen módostható és beilleszthető akármilyen környezetbe. Kicsit sajnáltam, hogy nem került elő semmiféle adatábrázolási mód komplexebb adatok kezelésére (pl. JSON, beágyazott adatokhoz), de egyébként minden rendben van vele.

(itt én engedtem át mindkettőtöket, a következő forduló majd eldönti ki a jobb :D Florian&Pedro)
Pedro
 
  • Tetszik a rövid és lényegretörő megvalósítás, viszont nem működik a rendszer jól, ha a pálya nem ér körbe (pl. egy LS-SF pályánál Flint County-n keresztül). Nagyon ötletes, ahogy megoldottad a szakaszállapot-jelzőt (a streamer-plugint használva), de összességében mint egy kész rendszer, Fl0rian megvalósítása jobb volt.

Fl0rian
 
  • Jó megvalósítás, könnyen managelhető és működtethető, működik körpályán és egyenes pályás vonalakon is. Voltak ebben is jó megvalósítási módok, mint Pedroéban. Egy nagy problémám a scripttel az, hogy a jelző mellett történő elhaladást IsPlayerInRangeOfPoint-tal kezeli, ami nem működik túl jól nem várt körülmények esetében, például ha a játékost elteleportálják, ilyenkor beakadhat a jelző egy adott állapotban, ami nem szerencsés. Összességében a te megvalósításodat választottam nyertesnek, mert átfogóbb, mint Pedróé, és támogatja a nem körpályára illeszkedő vasúti vonalakat is (ami egy kikötés volt), de ezek miatt a gyakorlati problémák csak kilenc pontot tudok adni.

Kyosuke_Hiroshi
 
  • Egyedül te küldtél be valamit, ami egészen jó.

Basshunter
 
  • Egy Dijkstra/A* implementációt vártam igazából, szóval tökéletes megoldás.

 
Gratulálok mindenkinek! Nemsokára értesítve lesztek a második forduló feladatairól!
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 10. - 00:06:58 írta anGeL »

Továbbjutottak
« Válasz #1 Dátum: 2016. Október 03. - 09:09:02 »
0
B_H-ról meg rólam semmi info egy hét alatt?  :D Amúgy GG a továbbjutottaknak.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak
« Válasz #2 Dátum: 2016. Október 03. - 10:02:09 »
+1
Amint lesz még információ az fel lesz írva ide.

Továbbjutottak
« Válasz #3 Dátum: 2016. Október 03. - 16:09:39 »
0
Idézetet írta: 1ST_Chr date=1475478542\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63270\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
B_H-ról meg rólam semmi info egy hét alatt?  :D Amúgy GG a továbbjutottaknak.
 
Lehet annyira jo kódot írtunk hogy nem tudják eldönteni kiről másolták én rólad vagy te rólam.

Továbbjutottak
« Válasz #4 Dátum: 2016. Október 03. - 18:23:16 »
0
\"65874759.jpg\"

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak
« Válasz #5 Dátum: 2016. Október 10. - 00:07:26 »
+1
Frissítve. Akit érdekel miért nem jutott tovább, írjon PM-et nekem.

Továbbjutottak
« Válasz #6 Dátum: 2016. Október 10. - 10:45:45 »
0
Idézetet írta: anGeL date=1475450718\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63270\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
1ST_Chr
Jó és szakszerű megvalósítás, könnyen módostható és beilleszthető akármilyen környezetbe. Kicsit sajnáltam, hogy nem került elő semmiféle adatábrázolási mód komplexebb adatok kezelésére (pl. JSON, beágyazott adatokhoz), de egyébként minden rendben van vele.
 
Hát túl kevés info volt a feladathoz. Ha mondjuk egy YT videó adatait kellett volna visszaadni akkor JSON-t kellett volna feldolgozni a pawn szkriptben. De azért köszönöm.

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak
« Válasz #7 Dátum: 2016. Október 31. - 19:51:11 »
0
Ezért szerveztük meg a ligát?

Továbbjutottak
« Válasz #8 Dátum: 2016. Október 31. - 20:54:02 »
+1
A következőt majd megszervezitek jobban, vagy jelentkezik rá profibb.

Továbbjutottak
« Válasz #9 Dátum: 2016. Október 31. - 20:54:25 »
0
Idézetet írta: Flαsн date=1477939871\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63270\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ezért szerveztük meg a ligát?
 
Hogy érted?

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak
« Válasz #10 Dátum: 2016. Október 31. - 21:11:02 »
0
Mi baj volt a szervezéssel? Ti szálltok ki félúton.. vicc az egész

Továbbjutottak
« Válasz #11 Dátum: 2016. Október 31. - 21:34:59 »
0
én élveztem a meccset, részemről jó volt, jó volt annyiból hogy rá jöttem hogy a samp másra is képes nem csak játék szerver kiszolgálásra ezen felül iszonyat sok biztonsági cuccra jöttem rá amit Krisknek köszönhetek,
Részemről én még Pedrót kihívnám majd egy 1v1 es meccsre de majd egyeztetek vele is meg Kriskel is hogy ugyan úgy értékeljen de úgy tét nélkül csak hogy adjon egy feladatot mi megoldjuk és mégis melyikőnk a jobb, természetesen ha normális feladatot ad akkor megerőszakítom tehát ugyan ilyen elborult feladatot kérek majd tőle ha Pedró is bele megy,
1ST_Chr megnyerte a 2. fordulót szerintem és ez jó, jelent valamit, például hogy annyira nem vagyok gáz, aki meg magyarázott nekem hogy milyen gyenge scripter vagyok az meg most rá jött hogy mégse hisz azok else indultak de nem is baj :-)
Jó volt, valószínűleg nekem most véget ért a meccs :-)

Nem elérhető BigTics

  • 1573
    • Profil megtekintése
Továbbjutottak
« Válasz #12 Dátum: 2016. Október 31. - 21:56:15 »
0
Lehet a jelentkezésnél is kellett volna valami munkát kérni és utána elfogadni ezzel is kicsit szűrve lettek volna a résztvevők.

Továbbjutottak
« Válasz #13 Dátum: 2016. Október 31. - 22:29:27 »
+1
Ez így volt jó :-)
Aki jelentkezett és nem adott be semmit és nem azért mert nem tudta megcsinálni hanem mert egyszerűen nem jelentkezett az szerintem saját magát minősíti. Ez is egy Referencia :-)

Továbbjutottak
« Válasz #14 Dátum: 2016. November 01. - 06:59:31 »
+3
Hol a szabályzat? Hol volt feltüntetve hogy \"hé hülyegyerek, tanulj meg HTML-t is, meg az egész struktúráját!\"?
Mennyi késés volt a feladatoknál?
Nem szemétkedek, csupán a szervezés volt pont nulla az egészben.
A feladatok elosztása az első fordulóban elég érdekes volt (terjedelem, nehézség, GTA központúság).

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal