Szerző Téma: Hulla object létrehozás!  (Megtekintve 1143 alkalommal)

Hulla object létrehozás!
« Dátum: 2016. Szeptember 30. - 21:06:42 »
0
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy láttam már olyan szervert ahol a hulla object ugyan olyan volt mint amilyen skin azon a játékoson volt aki meghalt. Tehát hogyan lehet azt megoldani hogy ha valaki meghal akkor a hullája ugy nézzen ki mint ahogy ő kinézett? A válaszokat előre is köszönöm!

Nem elérhető CMike

  • 332
  • FB.COM/sampdayrpg
    • Profil megtekintése
Hulla object létrehozás!
« Válasz #1 Dátum: 2016. Szeptember 30. - 21:35:33 »
0
Már nem foglalkozok a játékkal de a tippem az, hogy vannak ember objectek, ami megegyezik a skin id-vel.
Amikor meghal a player, odacrealsz egy objectet (createobject) és az objectid a skin id legyen.
Ha ez megvan akkor már csak az objext forgatasa marad, ami az x,y,z kordinata remélem tudtam segiteni
Egy új project-en dolgozom!
server28.clans.hu:7793
FB.COM/UJSAMP

Hulla object létrehozás!
« Válasz #2 Dátum: 2016. Szeptember 30. - 22:20:41 »
0
Idézetet írta: CMike date=1475264133\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63255\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Már nem foglalkozok a játékkal de a tippem az, hogy vannak ember objectek, ami megegyezik a skin id-vel.
Amikor meghal a player, odacrealsz egy objectet (createobject) és az objectid a skin id legyen.
Ha ez megvan akkor már csak az objext forgatasa marad, ami az x,y,z kordinata remélem tudtam segiteni
 
Megpróbáltam sajnos nem jó úgy nem jelenik meg a skin object

Hulla object létrehozás!
« Válasz #3 Dátum: 2016. Szeptember 30. - 22:47:02 »
+1

Nem elérhető CMike

  • 332
  • FB.COM/sampdayrpg
    • Profil megtekintése
Hulla object létrehozás!
« Válasz #4 Dátum: 2016. Október 01. - 05:47:08 »
0
Az a baj, hogy actort csak a mód indulasakor lehet csattlakoztatni, szerintem a skines megoldás a jó amit én írtam, úgy rémlik hogy nekem egyszer sikerült lerakni a skint, lehet h createdynamicobjecttel menne, próbáld ki aztán majd irj
Egy új project-en dolgozom!
server28.clans.hu:7793
FB.COM/UJSAMP

Hulla object létrehozás!
« Válasz #5 Dátum: 2016. Október 01. - 08:03:26 »
0
Idézetet írta: CMike date=1475293628\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63255\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Az a baj, hogy actort csak a mód indulasakor lehet csattlakoztatni, szerintem a skines megoldás a jó amit én írtam, úgy rémlik hogy nekem egyszer sikerült lerakni a skint, lehet h createdynamicobjecttel menne, próbáld ki aztán majd irj
 
?????????
Actort bármikor tudsz létrehozni..

Nem elérhető 1Mark6

  • 437
    • Profil megtekintése
Hulla object létrehozás!
« Válasz #6 Dátum: 2016. Október 01. - 08:32:16 »
0
Szerintem ő az Actor szerepére az NPC-t értette :D
Két külön dolog :D

Hulla object létrehozás!
« Válasz #7 Dátum: 2016. Október 01. - 09:04:30 »
0
Idézetet írta: CMike date=1475293628\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63255\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Az a baj, hogy actort csak a mód indulasakor lehet csattlakoztatni, szerintem a skines megoldás a jó amit én írtam, úgy rémlik hogy nekem egyszer sikerült lerakni a skint, lehet h createdynamicobjecttel menne, próbáld ki aztán majd irj
 
Ezért linkeltem be a hozzátartozó fő funkciót/funkciókat. De itt van a SAMP Wiki Actor kategóriája.
Nézz utána, mielőtt ideírsz.  ;)

Hulla object létrehozás!
« Válasz #8 Dátum: 2016. Október 03. - 13:14:53 »
0
Actorral valóban megoldható és sikerült is! Köszönöm szépen a segítségeket! :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal