Szavazás

Szavazás

Összes szavazó: 21

Szerző Téma: Szavazás  (Megtekintve 1145 alkalommal)

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Szavazás
« Dátum: 2016. Szeptember 30. - 11:23:45 »
0

  Szavazás

 

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Szavazás
« Válasz #1 Dátum: 2016. Október 03. - 10:08:45 »
+1
Pont akartam nyitni ide egy ilyen témát. :D
Mit gondoltok a tegnapi eredményekről?

Nem elérhető emu420

  • 3704
  • Veterán
    • Profil megtekintése
Szavazás
« Válasz #2 Dátum: 2016. Október 03. - 14:51:51 »
0
orbánék küldtek egy levelet az uniónak, hogy \"tessék 98% nem\"
sírok :D:D:D::DD::.d:D
amúgy rajzoltam, két x-el
e: http://index.hu/belfold/2016/10/02/kvotareferendum_ervenytelen_szavazatok/
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 03. - 14:58:22 írta emu »

Szavazás
« Válasz #3 Dátum: 2016. Október 03. - 23:04:18 »
0
Idézetet írta: anGeL date=1475482125\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"63250\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Pont akartam nyitni ide egy ilyen témát. :D
Mit gondoltok a tegnapi eredményekről?
 
az varhato volt h ennyi nem lesz a magyar kulonben sem egy olyan befogado szellemu nep..bar a f*sztudja..ez egy letezo problema, sajna az eu toketlen es honapokig ul 1-1 teman..
ez a tema pedig nem erinti melyen az atlag ember eletet.. vagyishat nem hiszem h a kispiricsfalvi neni latott eloben migranst max tvbe zabalas kozben :D ezert nem mentek el vagy a kormany iranti dacbol ott van pl a vasarnap azt az atlag ember kozelebb erezte volna magahoz hiszen a szavazas napjan se tudott vna biztos kenyeret venni v mittomen..nem veletlen toroltek el a boltzarat es rogton egy nappal arra a hulye nore ra hirdettek be ezt a szavazast.. szoval szerintem fokep emiatt nem lett meg.. meg ugye beszopattak sajat magukat megszigoritottak a szavazo rendszert mint allat h bebetonozzak magukat h az ellenzekiek ne tudjanak ervenyes szavazast csinalni es visszanyalt a fagyi kb ennyi sztem..
ugye hat sok ember szavazott most ezzel takarjak magukat de ha a vasarnaprol v barmi masbol lett vna szavazas es 49,99% megy el akk kivancsi vagyok az o velemenyuket is kepviseltek volna
udvozlom h volt errol szavazas de sztem nyugodtan lehetne az olimpiarol is egy mert annak semmi ertelme h ez az orszag a jelenlegi helyzetebe ugy h szar az egeszsegugy oktatas infrastruktura minden belevag egy olimpiaba, mikor ROma meg a tobbi akihez idogeppel se ernenk el visszalep.. ha mi rendezzuk annak kb csak az az oka lehet h mas mar nem akarja ezt a cirkuszt maganak :D
na de mindegy, politizaljon a tokom tovabb :D
szep estet nektek :D

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Szavazás
« Válasz #4 Dátum: 2016. Október 04. - 00:11:30 »
+1
Engem a politikai oldala hidegen hagy, viszont nem akarok négereket a tescoba, mert a múltkor is tele volt, szóval nem.

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Szavazás
« Válasz #5 Dátum: 2016. Október 04. - 07:00:27 »
0
Eljen a Fidesz

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal