Szerző Téma: Fort Carson hegy.  (Megtekintve 1493 alkalommal)

Fort Carson hegy.
« Dátum: 2016. Augusztus 25. - 17:53:58 »
+1

Fort Carson hegy
Nem kell sokra gondolni, egy viszonylag régi (valószínűleg lassan 1 éves) mapom, később letextúráztam, hogy jobban illeszkedjen a környezetbe. Egy üreges hegyről van szó, ami kiváló esetleg RP szerverekre bányának például, vagy csak szimplán kirándulóhelynek.
Története: Eredetileg terveztünk a Story RPG-re egy bánya melót, később dobtuk a dolgot, úgy gondoltam, hogy végül is miért ne maradhatna bent attól a map, ártani nem árt senkinek, de pont az olajfinomító felé építettem, azt másra fogjuk használni, és végül is a bányát így kiszedtük. Szóval adta magát, hogy megosszam veletek.
Az objectlistet itt találod!
Egyéb infók:



OBJECTEK SZÁMA : Kb. 50
ELKÉSZÍTÉSI IDŐ : Textúrázással együtt 2 óra
KÉSZÍTŐ : PopSimon (Alan Blackwell)
 
Így nézne ki képeken



\"sa-mp-031.png\"
\"sa-mp-033.png\"
\"sa-mp-035.png\"
 
Tudom, hogy nem nagy szám, de az egyszerűségre törekszünk az exterioros mapok szempontjából, egy bányát 50 objectből megcsinálni elég költséghatékony megoldás ahhoz, hogy valaki ezt a mapot válassza a többi csillivillihez képest.

Nem elérhető WoG

Fort Carson hegy.
« Válasz #1 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 20:39:38 »
0
Nem illik a sivatagba, máshova jó is lenne, de ide nem illik be. Legközelebb szerintem gondoljad át, hova rakod. Egyébként így tovább.  :yes:

Fort Carson hegy.
« Válasz #2 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 20:46:40 »
+1
szerintem ez inkább egy álcázott atombunker! túlságosan szabályos formája van, szinte olyan mint egy háztömb.

Fort Carson hegy.
« Válasz #3 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 21:31:05 »
0
Köszi a visszajelzéseket, lehet időnként készítek valamit, míg valaki le nem beszél róla :D

Nem elérhető Lewis

  • 139
    • Profil megtekintése
Fort Carson hegy.
« Válasz #4 Dátum: 2016. Október 15. - 13:19:33 »
+2
Szerintem egy gond van. Az, hogy semmi közöd a textúrázáshoz és a mappoláshoz. Maga a hegy egy object. Meg gondolom a 4 szélére letettél egy sziklát, hogy ne tűnjön gagyinak. Egyébként még a helyválasztás is rossz lett. Nem illik hazudni. :)

Fort Carson hegy.
« Válasz #5 Dátum: 2016. November 11. - 22:04:37 »
0
Már nem is azért hogy megbántsalak, de ez kevésbé hasonlít egy komplett és összetett bányára, inkább valami bunker féleségre. Illetve a helyszín sem pont a megfelelő, főleg nem sivatagban.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal