Szerző Téma: San Andreas Roleplay  (Megtekintve 3482 alkalommal)

San Andreas Roleplay
« Dátum: 2016. Augusztus 24. - 16:23:46 »
0
Előre leszögezném, hogy a szerverhez nagyon sok közöm nincs, legalábbis nem lesz, mert én csak az elkészítésben, beindításban segítek. Én csak az update-eket csináltam, a weboldalt fogom megcsinálni, és a leírást készítem. Viszont a script ügyi kérdéseket , ötleteket én várom.
 

\"JPl8oGm.png\"
San Andreas Roleplay
 

\"4gJgP7O.png\"




A szerver célja egy normális RP közösséget kialakítani, ahol a playerek képesek szórakozni, és természetesen, megpróbáljuk a \"való világot\" szimulálni.
A szerveren lévő mód egy régebbi RP mód vázaiból lett megírva, illetve egy -két modból felhasználtunk egy-két dolgot, viszont semmi komolyabbat, majd lent egy spoilerben olvashatjátok, hogy mit használtam fel a mod elkészítéséhez. A szerver egy ROLEPLAYszerver, nem pedig GF, és nem is a kettő vegyítve. A szerver nagyjából egy nulléról írt moddal fut, és egész San Andreasban játszódik, mindenhova leteszünk házakat és bizniszeket, viszont limitálva van a legtöbb dolog ami a házakra, kocsikra, bizniszekre vonatkozik. (1 ház, 2 kocsi, 1 biznisz az alap usernek. A többi slotot más utakon lehet feloldani.). A szerveren lévő rendszerekre itt fogok írni, mivel szóra sem érdemes a több pontba foglalni őket. A szerveren dinamikus biznisz/ház/garázs rendszer található, azaz az adminisztrátorok bármikor lerakhatnak új házakat és új bizniszeket, garázsokat. A szerveren dinamikus object rendszer található, azaz a nagyobb adminok akár IG mappolni s tudnak igény esetén, akár IG is tudnak ojbecteket törölni. A szerveren van egy-két teljesen alapvető legális munka, és egy-két illegális. (Drogcsempész, Fegyverkereskedő, Fegyverdíler. Drogot mindenki tud termeszteni a lakásában, csak a magvakat és az ültetvényeket kell megszereznie.) A szerveren jelenleg az összes frakció pályázható, a fórumunkon.
 





\"2xzRpeh.png\"
 

A szervernek kettő alapelve van (Szórakozás, Realitás), ez a kettő mindig szerepelni fog a szerveren, szóval a legfőbb dolog, hogy mindenki érezze jól magát, viszont a reálisan!
 


\"ibAQuGJ.png\"

 


A szerveren a spoiler-ben található frakciók vannak.
 


 




LSPD/SFPD/LVPD vagy SAPD, kérlek itt szavaz, hogy legyen három PD, vagy csak az SAPD! Köszi! :) http://goo.gl/Tlsnme. Eredményekért: http://goo.gl/RjWwgB
SWAT , mint alfrakció a fenntartott PD-knek.
SA Customs and Border Protection (Ennek lesz az alfrakciója az ATF)
SASD
(Itt megjegyzem, hogy FBI-nak csak akkor van egy roleplay szerveren értelme, ha valahova szövetségi erők kellenek. Szóval ha valaki pályáz egy olyasfajta frakciót, vagy hogyha lehetőve teszem a szerveren, hogy olyan cselekményeket is lehessen csinálni, amikhez már szövetségi erők kellenek, akkor igen, lesz FBI. De ha valaki FBI-t szeretne pályázni, annak tudnia kell, hogy az FBI-nak a célja a nyomozás és a kapcsolatfenntartás , és fegyverből kb. semmit sem kapnak - NEM EZ A DOLGUK!)
SAGOV
LSN
SAMD/SAFD
SADOC (Börtönőr, igény esetén. Erről szavazás lesz, hogy milyen börtönt szeretnétek. Szóval rendeset, amibe mindenki minimum 3 óra jail-t kap, vagy kicsi 50x50 cellás cuccot, ahova kevesebbet kaptok, viszont ott 0 RP lehetőség van.)
 
Illetve egy adag illegális frakció, startként kb. hatot szeretnénk látni, és nincs megszabva hogy mit lehet pályázni.
 


 
A frakciókról bővebben lejjebb olvashattok!
 
 


\"sapdbadge.png\"
 


 
Spoiler for Hatáskörök/Feladatok:


A belső rend fenntartása.
Járőrözés, többszörös rutinvizsgálat, ergo teljesen alapvető rendőri feladatok.
CCTV kamerák folytonos figyelése, bejelentések igyelése.
Detektív rank hatáskörei: Nyomozás, ujjlenyomat vétel, etc-etc.
 

Spoiler for Felszerelések:

Alapvető járőrfelszerelés: (Stick, Spray, Colt45) ( A szerveren valamilyen 9mm-es pisztolyra lesz bemodolva.)
Nehéz felszerelés : (Golyóállómellény , MP5, Colt45)
\"Riot\" felszerelés : Riot pajzs (75HPja van, egy playernek 125.. Szóval a pajzs 75DMG-t felfog, aztán használhatatlan lesz, és a rendőrt is lehet már sebezni) , Pump Action Shotgun babzsákkal felszerelve, golyóállómellény , golyóálló sisak (Összesen egy fejlövést blokkol.) , Colt45
Detektív felszerelés : Kamera.
Minden kocsiban található Pump Action Shotgun.
 
 
\"VlNcT63.png\"

 
Spoiler for Hatáskörei:
Minden magas kockázattal bíró akció.
Spoiler for Felszerelések:
SWAT felszerlés: Hechler and Koch MP5, Benelli M1, M4 . SWAT pajzs , SWAT golyóálló mellény (Sokkal erősebb mint egy szimpla golyóálló mellény.)
 

\"129px-U.S._Customs_and_Border_Protection_patch.svg.png\"

 

\"ATF_logo-300x300.png\"

 
Spoiler for Hatáskörei:
Illegális bevándorlók \"kitessékelése\"
Adócsalók elleni eljárások végbevitele (Igen, adócsalásra is van lehetőség a szerveren. :) )
ATF:
Fegyverárusok, drogárusok, drogtermesztők, csempészek lekapcsolása.
Spoiler for Felszerelések:

Desert Eagle, Stick, Gázspray.
ATF:
MP5, Pump Action Shotgun, 45mm.
 

\"sasd_star_4.png\"

 
Spoiler for Hatáskörei:
Vidéken való rendfenntartás
Spoiler for Felszerelések:

Ugyanazok a felszerelések mint a PD-nek.
 
\"HLR1Fzp.png\"

\"IswqTOQ.png\"
 
Szerintem ezt a három frakciót nem is kell nagyon bemutatni, egyértelmű a feladatuk. Ők nekik is még folyamatban van  a modellezés.
 

\"WbIWylZ.png\"

 
A szerveren van egy-két legális, unalmas munka. Illetve a három illegális, amit fent említettem..
 
\"rUgFhvv.png\"

 
Megerősítésre vár.
 
A Regisztrációról
 
A regisztráció a szerveren fog történni, viszont magyar neveket csak kivételes esetben engedélyezünk.
 
Drogrendszer/Fegyverrendszer
 
 Fegyvert bárki tud gyártani, és csempészni. A szerveren háromfajta alkatrésztípus van a fegyverekhez, hogy jó minőségű fegyvert csak jó minőségű materiallal lehessen gyártani. A drogcsempész meg csak csempészi a drogot. Ültetni persze mindenki tud.
Megjegyzés: A drogok nem adnak armor-t, csak különleges képeffekteket , és egy-két \"mókásabb\" látványt.
 
 

A scriptről, amiket felhasználtunk.
Spoiler for Info:
-Godfather adminrendszer, emellé offline ban, offline AJ, offline leaderadás , offline leaderelvétel, offline statedit etc-etc.
 

 
Fórum: http://sarpg.net (Tegnap kezdtük a fejlesztést, ma már látogatható formában van.)
TS3:  ts1.clans.hu:10363
Szerver: (26. nyitunk a legjobb esetben)

San Andreas Roleplay
« Válasz #1 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 12:00:30 »
0
Nem is tudom igazából mit kellene ehhez hozzáfűznöm. A formázásról annyit, hogy tetszetős lett. A fogalmazáson sírva kellett nevetnem. Azon a jövőben változtathatnál. Ha a szervert komolyan veszitek, ide is egy komoly írást hozzatok össze. A fórum összességében nekem nagyon tetszik. Voltam Teamspeaken amiről talán jobb ha nem is beszélek... mert az szintén az a kategória amitől kiakadtam. Visszatérve az irományátokra, a szerverről kb. semmi fontos nincs benne. Tettél a frakciókról képet, azt, hogy mi a hatáskörük bla-bla-bla. Minek? Most az embereket nem az fogja érdekelni, hogy ha rendőrségnél szolgálatba lép milyen fegyvereket kap. Szerintem jobban át kellene gondolnotok ezt az egészet.

San Andreas Roleplay
« Válasz #2 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 12:02:24 »
0
A TS-t nem én csináltam. A leírás még az MTA szerverünké, egy-két átfogalmazással.

Nem elérhető WoG

San Andreas Roleplay
« Válasz #3 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 14:51:34 »
0
Szerintem bővíthetnéd még 1-2 dologgal. Pl. üzletek hogyan fognak működni, vezetőség. De ha megnyílik, akkor majd felnézek. FBI 4ever.  :-[ Ja és persze ezt a fegyverrendszert tüntessétek már el, teljesen irreális. Rendelni kelljen valakitől, aki kiszállítja egy adott helyre.

San Andreas Roleplay
« Válasz #4 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 14:55:51 »
0
Úgysem fognak hozzájutni a jobb alapanyagokhoz, szóval max ilyen 15 coltokkal fognak rohangálni.. ha lesz türelmük azt megcsinálni. :)

Nem elérhető WoG

San Andreas Roleplay
« Válasz #5 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 15:04:49 »
0
Már sok helyen mondták, de valahogyan a végére mindenki M4-el rohangált.  :-[

San Andreas Roleplay
« Válasz #6 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 15:54:27 »
0
Csak itt be is fogjuk tartani. :)

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2016. Augusztus 25. - 18:15:31 )

Ma beraktam mindenki LS-RPs kedvenc melóját.. a halászt. Már csak egy-két finomítás és párszáz sor, is indulhat a menet. :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 25. - 18:15:31 írta Hulkster »

Nem elérhető BVZS

  • 487
    • Profil megtekintése
San Andreas Roleplay
« Válasz #7 Dátum: 2016. Szeptember 04. - 12:39:59 »
0
Ha nem nyílt meg még a szerver, miért nem a hamarosan nyíló fórumban van a téma? :hmmm:

Zakuro

  • Vendég
San Andreas Roleplay
« Válasz #8 Dátum: 2016. Szeptember 25. - 16:00:19 »
0
Fő a változatosság, igaz SARP admin team?
 
FayRPG.eu AutoMailer <[email protected]>
15:47 (7 perce)
címzett: saját magam
Tisztelt Felhasználó!
Te, vagy valaki az te nevedben weboldalunkon új jelszót igényelt a hozzáféréséhez.
Amennyiben nem Te voltál, kérlek, tekintsd ezen levelünket semmisnek.
Kérjük, hogy a közeljövőben jobban őrizd meg a jelszavad!
FayRPG Dev Team

San Andreas Roleplay
« Válasz #9 Dátum: 2016. Szeptember 25. - 18:50:59 »
0
A weboldaluk tele van bottal :(
Jó kis virusos oldalakat hirdetnek rajta..  :hmmm: :confused: :facepalm:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Szeptember 25. - 22:50:46 írta [Apple] »

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
San Andreas Roleplay
« Válasz #10 Dátum: 2016. Szeptember 25. - 23:19:43 »
0
[gmod]Jó helyre nyitottad? SA-MP szerver lesz ez vagy most MTA?[/gmod]

San Andreas Roleplay
« Válasz #11 Dátum: 2016. Szeptember 25. - 23:32:46 »
+1
Ezt en sem ertettem az egyik tulaj samp szerorol a masik mta szerorol vakeralt.

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
San Andreas Roleplay
« Válasz #12 Dátum: 2016. Szeptember 26. - 06:44:14 »
+2
Idézetet írta: Hulkster date=1472048626\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62807\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Alapvető járőrfelszerelés: (Stick, Spray, Colt45) ( A szerveren valamilyen 9mm-es pisztolyra lesz bemodolva.)
 
ez kérem magyar tudományos akadémia

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
San Andreas Roleplay
« Válasz #13 Dátum: 2016. Szeptember 26. - 08:27:11 »
+1
[admin]Akkor áthelyeztem.[/admin]

San Andreas Roleplay
« Válasz #14 Dátum: 2016. Szeptember 26. - 10:31:46 »
+1
Először MTA-t írtak, aztán SAMP-t, tehát most van rossz helyen. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal