Szerző Téma: Nem lehet kapcsolódni egy szerverre sem  (Megtekintve 1582 alkalommal)

Nem elérhető AweFM

  • 205
    • Profil megtekintése
Nem lehet kapcsolódni egy szerverre sem
« Dátum: 2016. Augusztus 10. - 21:51:27 »
0
Üdv!
Olyan gondom lenne, hogy kb 2-3 hónapja egy MTA szerverre sem tudok felcsatlakozni. Mindig azt írja ki, hogy a kapcsolat megszakadt. Mielőtt kérdeznétek: már többször is újraraktam az MTA-t és a san andreast is. ASI fájlok nincsenek a san andreas mappában, mi lehet a gond?

Nem lehet kapcsolódni egy szerverre sem
« Válasz #1 Dátum: 2016. Augusztus 10. - 23:15:20 »
0
Idézetet írta: AWE date=1470858687\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62590\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Üdv!
Olyan gondom lenne, hogy kb 2-3 hónapja egy MTA szerverre sem tudok felcsatlakozni. Mindig azt írja ki, hogy a kapcsolat megszakadt. Mielőtt kérdeznétek: már többször is újraraktam az MTA-t és a san andreast is. ASI fájlok nincsenek a san andreas mappában, mi lehet a gond?
 
Nem MTA, nem gtasa hiba, kapcsold ki a vírusírtód, valószínűleg az nem enged át.

Nem elérhető AweFM

  • 205
    • Profil megtekintése
Nem lehet kapcsolódni egy szerverre sem
« Válasz #2 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 01:22:53 »
0
Idézetet írta: Xistance date=1470863720\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62590\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Üdv!
Olyan gondom lenne, hogy kb 2-3 hónapja egy MTA szerverre sem tudok felcsatlakozni. Mindig azt írja ki, hogy a kapcsolat megszakadt. Mielőtt kérdeznétek: már többször is újraraktam az MTA-t és a san andreast is. ASI fájlok nincsenek a san andreas mappában, mi lehet a gond?
 
Nem MTA, nem gtasa hiba, kapcsold ki a vírusírtód, valószínűleg az nem enged át.
 
[/quote]Nincs is vírusirtóm

Nem lehet kapcsolódni egy szerverre sem
« Válasz #3 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 01:24:47 »
0
Idézetet írta: AWE date=1470871373\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62590\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Üdv!
Olyan gondom lenne, hogy kb 2-3 hónapja egy MTA szerverre sem tudok felcsatlakozni. Mindig azt írja ki, hogy a kapcsolat megszakadt. Mielőtt kérdeznétek: már többször is újraraktam az MTA-t és a san andreast is. ASI fájlok nincsenek a san andreas mappában, mi lehet a gond?
 
Nem MTA, nem gtasa hiba, kapcsold ki a vírusírtód, valószínűleg az nem enged át.
 
[/quote]Nincs is vírusirtóm
[/quote]
Valamiért pedig a hálózat nem enged csatlakozni. Ezek szerint a gépedet kell újra rakni, mert a hálózati kártyáddal vagy registryvel gond lehet.

Nem lehet kapcsolódni egy szerverre sem
« Válasz #4 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 11:11:18 »
0
Tűzfal? Indítsd az MTA:SA-t rendszergazdaként?

Nem elérhető AweFM

  • 205
    • Profil megtekintése
Nem lehet kapcsolódni egy szerverre sem
« Válasz #5 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 13:57:07 »
0
Idézetet írta: Hulkster date=1470906678\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62590\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Tűzfal? Indítsd az MTA:SA-t rendszergazdaként?
 
Tűzfal sem. Rendszergazdaként próbáltam

Nem lehet kapcsolódni egy szerverre sem
« Válasz #6 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 13:58:43 »
0
Idézetet írta: AWE date=1470916627\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62590\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Tűzfal? Indítsd az MTA:SA-t rendszergazdaként?
 
Tűzfal sem. Rendszergazdaként próbáltam
[/quote]
Újra rakod a gépedet, jó lesz.

Nem elérhető AweFM

  • 205
    • Profil megtekintése
Nem lehet kapcsolódni egy szerverre sem
« Válasz #7 Dátum: 2016. Augusztus 11. - 17:05:52 »
0
Idézetet írta: Xistance date=1470916723\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"62590\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Tűzfal? Indítsd az MTA:SA-t rendszergazdaként?
 
Tűzfal sem. Rendszergazdaként próbáltam
[/quote]
Újra rakod a gépedet, jó lesz.
 
[/quote]Ijj hát annyi meg nem ér :D Azért köszi mindenkinek

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal