Szerző Téma: Marble Rádió  (Megtekintve 1897 alkalommal)

Marble Rádió
« Dátum: 2016. Június 24. - 11:06:11 »
0

Sziasztok!
Gondolkoztam egy nap és arra jutottam, hogy mi lenne ha lehetne egy internetes rádió, magyarország legelső internetes közösségi rádiója, és hát jó ötletnek tartottam, ezért bele is kezdtem, és hát már van fb oldala is. És maga a rádiószervernek a honlapja is elkészült ahol tudjátok hallgatni a rádiót, mikrofonos adásokról lenne szó, amiben lenne kívánságműsor, egyéb mikrofonos show-k, játékok (pl. találós kérdések/rejtvények jutalommal) és fb-n lehetne rá válaszolni, meg kívánságműsoroknál is fb-n lehetne zenét kérni, meg ilyesmik.
FB oldal: https://www.facebook.com/marbleradio/
Rádió honlap: http://marbleradio.myl2mr.com
Remélem tetszik az ötlet, és sokan fogjátok hallgatni :)
Ha nagy sikere lesz, mindennapi élő adásokkal szolgálhatunk nektek :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 24. - 14:25:28 írta Velvo22 »

Nem elérhető bendor

  • 2949
    • Profil megtekintése
Marble Rádió
« Válasz #1 Dátum: 2016. Június 24. - 11:39:49 »
+1
Még egy órája sincs, hogy kiraktad ide, de offline.
Fasza rádió eddig.

Marble Rádió
« Válasz #2 Dátum: 2016. Június 24. - 11:42:12 »
0
Elmondanám, hogy csak azért raktam ki, mert még nem vagyunk nagyon felkészülve az adásokra, és hát 3-4 hallgatónak minek csináljunk adást? azért hírdetjük de mindegy, és köszi hogy egyből fikázod .-.

Nem elérhető bendor

  • 2949
    • Profil megtekintése
Marble Rádió
« Válasz #3 Dátum: 2016. Június 24. - 11:43:58 »
+1
Nem a legjobb stratégia, de te tudod.
Hajrá

Marble Rádió
« Válasz #4 Dátum: 2016. Június 24. - 11:46:46 »
0
Nem a legjobb, hát öcsém.. Biztos nem fogok 3-4 hallgatónak élő adásokat csinálni, majd ha legalább lesz 10-20 lájk az oldalon akkor elkezdem és így fogom tovább vinni, max még most zenéket berakok, sima zenéket az adásba többet nem fogok, mert nem éri meg fél napig adásokat csinálni 3-4 hallgató számára.. Egyébként meg kíváncsi lennék te hogy csinálnád... ._.

Marble Rádió
« Válasz #5 Dátum: 2016. Június 24. - 11:58:55 »
+2
Idézetet írta: Velvo22 date=1466761606\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60980\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem a legjobb, hát öcsém.. Biztos nem fogok 3-4 hallgatónak élő adásokat csinálni, majd ha legalább lesz 10-20 lájk az oldalon akkor elkezdem és így fogom tovább vinni, max még most zenéket berakok, sima zenéket az adásba többet nem fogok, mert nem éri meg fél napig adásokat csinálni 3-4 hallgató számára.. Egyébként meg kíváncsi lennék te hogy csinálnád... ._.
 
Elég rossz hozzá állás szerintem meg aki csak rádiózással foglalkozik úgymond ilyen netes rádióval annak iszonyat nagy ismeretségnek kellene lennie hogy be is fusson ahogy illik...
De mivel egyenlőre a youtube-n olyan lejátszási listát tudok összehozni amilyet akarok addig nem hallgatok rádiót
Akkor lesz híres egy rádió egy szerver egy akármi ha el tudod azt érni valahogy az emberek egymásnak ajánlják mondván
Fú hallod van itt egy rádió és kútásóan jóóó hallgasd te is majd kérek neked zenét meg mitomén [nem értek a netes rádiók ÉÉÉÉÉÉÉS nem is akarok vajon miért?]
Üdv. Hiro

Marble Rádió
« Válasz #6 Dátum: 2016. Június 24. - 12:03:16 »
0
Nem kell kioktatni köszi, már volt egy netes rádióm egy játékban és sikeres is volt, csak ugye mivel nem ezren játsszák azt a játékot ezért csak 50-60 hallgatóm volt és 1 hét alatt mindig nőtt 5-el, de aztán abbahagytam 1 hónap után.
És tudom hogy nehéz beindítani egy ilyet, az lenne a tervem ezzel a kapcsolatban, hogy 10-20 lájknál majd elkezdem csinálgatni, és ha majd adás van akkor próbálom legálisan hírdetni, vagyis hát úgymond nem floodolva meg ilyenek.

Nem elérhető AnthonyGates

  • 546
  • AnthonyGates
    • Profil megtekintése
Marble Rádió
« Válasz #7 Dátum: 2016. Június 24. - 12:17:57 »
+1
Joszia, áldásom rá! Ha nem kell kioktatni, akkor ne nyiss neki témát. SZÓLÁSSZABADSÁGVAN GECIIIIIIII

Marble Rádió
« Válasz #8 Dátum: 2016. Június 24. - 12:31:42 »
0
Nem érdekel nem kell kioktatni bazdmeg, egyébként is azért csináltam témát talán, hogy majd értesítsek bennetek róla, hogy ez is lesz, de hát itt nem lehet mert sok az értelmetlen fogyatékos barom..

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Marble Rádió
« Válasz #9 Dátum: 2016. Június 24. - 12:37:54 »
+2
szar, szerintem hagyd

Marble Rádió
« Válasz #10 Dátum: 2016. Június 24. - 12:40:14 »
+1
Idézetet írta: Velvo22 date=1466764302\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60980\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem érdekel nem kell kioktatni bazdmeg, egyébként is azért csináltam témát talán, hogy majd értesítsek bennetek róla, hogy ez is lesz, de hát itt nem lehet mert sok az értelmetlen fogyatékos barom..
 
Ha kell adok listát... hírtelen találtam 1 et de nem erőltetném meg magamat majd bővítem ha találok még
 

és szerinted az a 10-20 lájk az csak úgy jön? azt a facebook csak úgy adja ajándékba mert olyan kis aranyos rádiód van meg olyan aranyosan beszélsz, és még te csinálsz online adást  :facepalm:
Nem floodolva fogod hírdetni?
Tehát az összes samp/mta/cs1.6/minecraft/cs go csoportba percenként 30 új ki írás lesz azzal hogy


Megpróbáltam helytelenül írni de nem megy szóval lényegében amit most csinálnak a samppal amikor hirdetik, tudod helytelen írás látszik a képén a tagnak van vagy 10 éves és 10 perc alatt csak 40x láttam különböző csoportokban a ,,visszafogott\" hirdetését, tudod már ugye?
 
És még haladó scripter  :facepalm: még én se hiszem magamat haladónak haladók pl GameStart vagy feljebb van
Mert aki haladó annak már más a felfogása az élethez nem ilyen mint a kollégáé
de mind1

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2016. Június 24. - 12:49:43 )

Amúgy egy kérdés: most ezt te komolyan gondolod hogy beraksz ilyen 23órás zenéket és mint aki jól végezte dolgát várod a millió likék számát?
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 24. - 12:49:43 írta Kyosuke_Hiroshi »

Marble Rádió
« Válasz #11 Dátum: 2016. Június 24. - 14:00:35 »
0
Ekkora fogyatékosokat baszki...
Elég sok mindent tudsz te a hangomról hallod, meg az eddigi adásaimról, egy az hogy 10-20 lájk az csak azért kellene, hogy legalább legyen egy 10 hallgató amivel eltudnám kezdeni és beindítani, és nem floodolgatni, mert nem az a szokásom, hogy floodolgassak, és amúgy is egyáltalán nem tartozik a témába, hogy Haladó Scripternek tartom magam, ha már megírtam egy fél egyedi rp modot akkor tán csak nem kezdő vagyok ._.\" És amúgy is rohadt sokat tudhatsz a hangomról meg erről arról, a 20 lájkot ne hogy azt hidd hogy floodolva fogom keresni, mert nem olyan vagyok mint a mai 9-ek, hogy kiírják 1000x.. Kurvára sokat tudsz mindenről hallod, és 23 órás zeném nincs is :\"D Azt se szoktam be rakni, csak amikor még adásokat tartottam és szünet volt akkor betettem egy félórás zenét, hogy ne legyenek zene nélkül mert nem random rakosgatta be a zenéket öcsike .-.
És jöhet a mínusz nem érdekel, ha már az előzőnek egy kis sikere volt, akkor ezt sem fogom annyiban hagyni, mert tudom ezzel is vihetem valamire.. .-.

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2016. Június 24. - 14:04:41 )

És ezt is csak azért írtam ebbe a sampfórumba mert láttam, hogy van ilyen off topic és gondolom kiírom akkor, hogy mi a véleményetek, de kár volt mert látom, hogy egyből ki kell oktanti, meg szétfikázni az egészet.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 24. - 14:04:41 írta Velvo22 »

Marble Rádió
« Válasz #12 Dátum: 2016. Június 24. - 17:32:34 »
0
és ha már van 20 lájk a facebook oldaladon akkor mi a garancia hogy nem az lesz mint most is hogy a OFFLINE az egész?
Az hogy minek tartod magad az egy dolog mást mondasz el magadról. 23 órás zenéd ezek szerint tuti nincs mert teljesen VÉLETLENÜL nem tudom megnézni a zeneszámokat mert OFFLINE az egész véletlenül.
Nem oktatunk meg nem fikázunk ha azt tennénk már szóltak volna érte mi csak elmondjuk a véleményünket....
Viheted valamire? hát ezzel az ingyenes rádiós szerveres dologgal valószínűleg igen akkor már inkább samp scripter legyél az is többet keres vagy menj el mondjuk SeeMTA-ra és legyél ott rádiós.. ja neeem ott sem engedik az ilyet.... akkor... hm.. Nyisd meg a fél egyedi rp [What? fél egyedi? az h? ??? ] szervered és legyél ott rádiós :) és lesz sikered mondjuk a szüleid remélhetőleg halgatják majd vagy ilyesmi
Most nekem ez jutott hírtelen eszembe amúgy erről az egészről
 

Nem elérhető CANNONN

  • 2139
    • Profil megtekintése
Marble Rádió
« Válasz #13 Dátum: 2016. Június 24. - 18:00:17 »
+2
velvo22, elég érdekesen fogod fel a dolgokat, biztos sokra fogod vinni ilyen makacssággal az életben! ;)
Ezen saját érdekedben változtass, vagy bajok lesznek belőle...

Marble Rádió
« Válasz #14 Dátum: 2016. Június 24. - 21:43:44 »
0
Idézetet írta: Kyosuke_Hiroshi date=1466782354\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60980\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
és ha már van 20 lájk a facebook oldaladon akkor mi a garancia hogy nem az lesz mint most is hogy a OFFLINE az egész?
Az hogy minek tartod magad az egy dolog mást mondasz el magadról. 23 órás zenéd ezek szerint tuti nincs mert teljesen VÉLETLENÜL nem tudom megnézni a zeneszámokat mert OFFLINE az egész véletlenül.
Nem oktatunk meg nem fikázunk ha azt tennénk már szóltak volna érte mi csak elmondjuk a véleményünket....
Viheted valamire? hát ezzel az ingyenes rádiós szerveres dologgal valószínűleg igen akkor már inkább  scripter legyél az is többet keres vagy menj el mondjuk SeeMTA-ra és legyél ott rádiós.. ja neeem ott sem engedik az ilyet.... akkor... hm.. Nyisd meg a fél egyedi rp [What? fél egyedi? az h? ??? ] szervered és legyél ott rádiós :) és lesz sikered mondjuk a szüleid remélhetőleg halgatják majd vagy ilyesmi
Most nekem ez jutott hírtelen eszembe amúgy erről az egészről
 

Hallod most kurva vicces vagy :P
ja nem.. egyébként meg nem véleményt osztottál hanem szétfikáztad az egészet, és ha van 20 facebook lájk akkor sem érdekel mert nem lesz offline.. Egyébként köszönöm mindenkitől a lelkesítő támogatásokat, és nem is érdekel a véleményetek, nagyívből leszarom :D Akkor is fogom csinálni és lesz is sikere, ha már az előzőnek is volt.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal