Szerző Téma: Gyorsaság  (Megtekintve 828 alkalommal)

Gyorsaság
« Dátum: 2016. Június 15. - 16:00:41 »
0
Üdv!
Kérdésem lenne a következő:
Mennyire számíthat az hogy egy parancs milyen gyorsan fut le?
ugyebár van pár parancs kezelő plugin, include stb amivel elvileg gyorsabban futnak le a parancsok , na már most ez mikor vehető esetleg észre vagy tulajdonképpen mi haszna van amellett hogy ,,gyorsabban\" futnak le a parancsok?
Most találtam egy ilyen parancs kezelő cuccost és semmivel nem érzem gyorsabbnak a dolgot ugyan úgy lefut minden ahogy kell.
Véleményetekre lennék kíváncsi.
Plugin: Itt van

Gyorsaság
« Válasz #1 Dátum: 2016. Június 16. - 09:48:02 »
+1
Szia!
Én már egy jó pár parancs kezelő \"plugin\"-nal szórakoztam már, nem vettem észre nagy különbséget. Jelenleg ZCMD-t használok, nincs problémám vele teszi a dolgát, ahogy a többi is. Mondjuk az hogy mikor vennéd hasznát ennek a pluginnak? Nos szerintem sok vizet nem zavar, mondjuk nem tudom, hogy hogyan viselkedne egy full 500fős szerveren, de szerencsére ( :( ). itt ez a veszély nem fenyeget.
Más részt viszont jó dolognak tartom azt hogy ha egy szerver naprakész

Nem elérhető Epsilon

  • 1854
    • Profil megtekintése
Gyorsaság
« Válasz #2 Dátum: 2016. Június 16. - 21:48:52 »
+1
A ZCMD bőven elég. A szőrszálhasógatóknak és a 1000fős szerverekkel rendelkezőknek számít a még ennél is gyorsabb parancslefutás

Gyorsaság
« Válasz #3 Dátum: 2016. Június 17. - 09:07:29 »
0
Köszönöm az Infókat.
Amúgy is kicsit kizökkentem a SAMPból az érettségi meg a szakma miatt szóval most muszáj valami olyasmivel szivassam magam ami régen se ment túl jól :D nem sscanf hoz vagyok hozzá szokva :D
Amúgy meg Bot progi install
Csinálok egy instant szervert [5 perc míg felforr a víz utána beledobálom a szerver csomagból a dolgokat összekeverem és kész is fogyasztás alkalmas]
tolok fel pár száz botot ozt tolom az RP-t :D csak szólok az áram szolgáltatónak hogy küldjön kicsit több áramot meg vizet mert kell majd hűtsem a gépem :D
Ment a + mindenhová :)
 
M[K]_Sh1ft_\" post=\"576718\" timestamp=\"1466063282\"]
Szia!
Én már egy jó pár parancs kezelő \"plugin\"-nal szórakoztam már, nem vettem észre nagy különbséget. Jelenleg ZCMD-t használok, nincs problémám vele teszi a dolgát, ahogy a többi is. Mondjuk az hogy mikor vennéd hasznát ennek a pluginnak? Nos szerintem sok vizet nem zavar, mondjuk nem tudom, hogy hogyan viselkedne egy full 500fős szerveren, de szerencsére ( :( ). itt ez a veszély nem fenyeget.
Más részt viszont jó dolognak tartom azt hogy ha egy szerver naprakész
 
[/quote]
Ne csükkedj most ami hanyatlik az később virágozni fog :) csak kitartás :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal