Szerző Téma: Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..  (Megtekintve 1661 alkalommal)

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Dátum: 2016. Június 12. - 01:37:40 »
0
Sziasztok srácok.
Mostanában szoktam dolgozni egy játékmódon amit még senki sem nagyon látott még. Viszont, szeretném a ti véleményeteket is kikérni, hogy miket látnátok szívesen egy CNR szerveren. Tudom, több ezer kérdés van ilyenekkel, de én mást akarok létrehozni, nem egy általános CNR szervert hanem valami jobbat, egyedibbet. Dolgozgatok a frakciókon és kíváncsi vagyok, hogy melyik frakció lenne a legjobb egy ilyen szervernek? munkák? miket látnátok szívesen? rablásokat, rendőrség, mentőszolgálat, ezek alapból bent lesznek de én egy olyan szervert akarok, hogy nem csak freeroam szerver ahol azt csinálsz amit akarsz hanem ugyan olyan mint egy RPG szerver.. megpróbálnám egy CNRRPG féle móddal. A mód természetesen nemzetközi lesz azaz angol nyelvű ENG előtaggal.. szívesen várom az ötleteket, hogy mi fogna meg titeket leginkább egy ilyen szerver? Köszi
( Bocsi a fogalmazasert es helyesirasokert csak telefonrol irok en lusta voltam mindent javitani. )

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #1 Dátum: 2016. Június 12. - 04:29:08 »
0
MTA/SAMP?

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #2 Dátum: 2016. Június 12. - 04:51:26 »
0
Idézetet írta: Pedró date=1465698548\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60829\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
MTA/SAMP?
 
természetesen SAMP szerverről van szó és tudom, tisztában vagyok azzal, hogy nem érdemes de megpróbálom angol szerverként befuttatni. :) a játékmód írása csak hobbi nekem, elfoglalás

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #3 Dátum: 2016. Június 12. - 04:58:42 »
0
Tényleg semmi értelme. Én nem látok ebben fantáziát. Miben különbözne egy sima rp szervertől?

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #4 Dátum: 2016. Június 12. - 05:09:33 »
0
úgy képzeld el hogy olyan lenne mint egy RPG szerver csak nem lennének azok a szar szabályok meg minden ic occ chatek.. hanem ez egy olyan szerver lenne ami több játékmódból áll össze.. több munkából, kamionos, rendőrős, pilótás minden munka lenne rajta amit a játékosok szeretnének, \"szobák\".

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #5 Dátum: 2016. Június 12. - 09:00:48 »
0
multigéming jóleszaz

Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #6 Dátum: 2016. Június 12. - 12:53:06 »
+4
Idézetet írta: ƒeheristi97 date=1465700973\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60829\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
úgy képzeld el hogy olyan lenne mint egy RPG szerver csak nem lennének azok a szar szabályok meg minden ic occ chatek.. hanem ez egy olyan szerver lenne ami több játékmódból áll össze.. több munkából, kamionos, rendőrős, pilótás minden munka lenne rajta amit a játékosok szeretnének, \"szobák\".
 
Akkor most OCC megkérdezem, hogy ez mitől lenne RP?

Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #7 Dátum: 2016. Június 12. - 20:09:01 »
0
Idézetet írta: lackos888 date=1465728786\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60829\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


úgy képzeld el hogy olyan lenne mint egy RPG szerver csak nem lennének azok a szar szabályok meg minden ic occ chatek.. hanem ez egy olyan szerver lenne ami több játékmódból áll össze.. több munkából, kamionos, rendőrős, pilótás minden munka lenne rajta amit a játékosok szeretnének, \"szobák\".
 
Akkor most OCC megkérdezem, hogy ez mitől lenne RP?
 
[/quote]
Ez engem is érdekelne.
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #8 Dátum: 2016. Június 12. - 23:16:15 »
+1
Én alapból már dinamikusan megírnám a cselekvéseket.. (/me) automatikus lesz, játékosok nem kell használják mivel már a rendszerünkben minden meglesz írva. IC és OOC beszélgetéseket feleslegesnek találom, semmi értelme nincsen az egésznek. A chat olyan lesz, hogy egy adott távolságban lehet beszélni a játékossal.. mindegy, hogy te most IC vagy OOC szarokról beszélsz. Feleslegesnek találom, azért lesz a free-chat azaz mindenről beszélgethettek. Aki úgy gondolja, hogy szeretne RP -sen beszélgetni.. annak természetesen szabad, aki nem az nem. Véleményem szerint nem abból áll egy RPG szerver, hogy most IC és OOC legyen.. munkák előkészítése, házak vásárlása, járművek vásárlása fontosabb, ami való életben is létezik. Való életben sem használunk IC - OOC chateket a beszélgetésekre.. :D

Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #9 Dátum: 2016. Június 12. - 23:22:41 »
0
nehari,de ennél nagyobb hülyeséget még nem hallottam. semmi értelme
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #10 Dátum: 2016. Június 12. - 23:57:44 »
0
azért tényleg elkéne dönteni hogy seemta vagy ffs xdd szerintem ne keverd a kettő kategóriá(ka)t.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #11 Dátum: 2016. Június 13. - 00:10:40 »
0
Egy Foco-szerű magyar TDM szerverre sokkal több igény lenne szerintem.  :D

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Hamarosan nyíló CNRRPG szerver..
« Válasz #12 Dátum: 2016. Június 13. - 01:34:39 »
0
Idézetet írta: Flαsн date=1465768664\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60829\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
azért tényleg elkéne dönteni hogy seemta vagy ffs xdd szerintem ne keverd a kettő kategóriá(ka)t.
 
Semmi köze nincs a FFS -hez. Én nem derby és racet akarok, hanem CNR -t, na de mindegy, gondolkozok még rajta.. :D kaptam pár pmet ötletekkel, köszi azért. :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal