Szerző Téma: Webtárhely igénylés  (Megtekintve 1943 alkalommal)

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Webtárhely igénylés
« Dátum: 2016. Május 15. - 20:38:51 »
0
Kedves Legend[/member],Szilard[/member].
Mint ahogy a témában is olvasható, webtárhelyet szeretnék igényelni.
Van egy meglévő, fizetett domainem, a(z) \"http://www.paradisegaming.hu\", viszont webtárhelyem sajnálatos módon nincs.
A webszerveren egy fórum futna, SMF alapon, illetve egy leendő SA:MP szerver weboldala lenne.
A sampfórumot aktívan követem, nap mint nap. A webszerverre nagy szükségünk lenne, hogy megtudjuk hirdetni a projektet, hogy létre tudjuk hozni a marketing tervet, illetve a fejlesztéseket, újdonságokat az érdeklődőknek gyorsan, és egyszerűen tudjuk közvetíteni.
A játékszervernek egyenlőre nincs sampfórumos témája, azt is hamarosan elkészítjük.
A választ előre is nagyon szépen köszönjük.
whadez @ paradisegaming

Webtárhely igénylés
« Válasz #1 Dátum: 2016. Május 17. - 16:01:22 »
0
ez egy rohadt buzi cigány nem érdemli meg, honnan veszi a bátorságot hogy a paradise nevet ellopja?

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Webtárhely igénylés
« Válasz #2 Dátum: 2016. Május 17. - 16:31:58 »
0
Idézetet írta: MMWTRTG date=1463493682\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60418\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ez egy rohadt buzi cigány nem érdemli meg, honnan veszi a bátorságot hogy a paradise nevet ellopja?
 
A \'paradisegaming.hu\'-t teljesen más célokra vásároltam, nem a SA:MP szerverem céljaira szerettem volna felhasználni, de az akkori projekt amiért vásároltam becsődölt, és úgy voltam vele hogy nem vásárolok egy új domaint, hanem megtartom a mostanit, és ebből lett a \'Paradise RP\'. Engem különösebben nem érdekel hogy futott-e szerver ezen a néven, avagy sem, mert teljesen más a vezetőség, az ötlet, és a kialakítás.
Térjünk át a személyes dolgokra.
Nem vagyok cigány, főleg nem meleg.
Fehér bőrű ember vagyok, a családom is fehér.
Viszont az amit te csinálsz kedves kr00k, hogy létrehozol Tor-on keresztül egy felhasználót, és azzal szidsz másokat hogy ki ne tiltsanak, az eléggé szánalmas. :(
« Utoljára szerkesztve: 2016. Május 17. - 16:41:13 írta whadez »

Webtárhely igénylés
« Válasz #3 Dátum: 2016. Május 17. - 16:43:05 »
0
ez olyan mintha Pakisztán felvenné az USA nevét, mikor az USA már nem létezik de köztudott hogy jó volt

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Webtárhely igénylés
« Válasz #4 Dátum: 2016. Május 17. - 17:15:20 »
0
Idézetet írta: MMWTRTG date=1463496185\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60418\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ez olyan mintha Pakisztán felvenné az USA nevét, mikor az USA már nem létezik de köztudott hogy jó volt
 
A példát értem, de ez így ilyen formában hülyeség.
Ez egy játék, én nem a Paradise RPG-nek a nevét, az ötleteit használom fel.
A név eredete se innen származik. Engem nem érdekel hogy milyen szerver futott ezzel a névvel, mert mint ahogy említettem nem ez a célunk hogy az ő sikereiket elérjük, avagy tovább vigyük.
Én szívem szerint átnevezném az egészet \'Whadez RPG szerver\'-ére, de a domaint nem tudom csak így csuklóból átnevezni, érted. :D
Új domaint meg kizárt hogy veszek.

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2016. Május 17. - 18:31:24 )

Törölhető, nincs rá már szükségem, köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Május 17. - 18:31:24 írta whadez »

Webtárhely igénylés
« Válasz #5 Dátum: 2016. Május 17. - 21:23:16 »
0
[gmod]A téma zártam, figyelmeztetés meg ment.[/gmod]
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal