Szerző Téma: Gép "javitása" (NEM KELL ÚJ GÉP")  (Megtekintve 1273 alkalommal)

Gép "javitása" (NEM KELL ÚJ GÉP")
« Dátum: 2016. Május 11. - 18:58:01 »
0
Sziasztok egyszer már volt ilyen kérdésem de újra elkezdett érdekelni a dolog mert már elegem van hogy laggolok szóval csak a  Hungaray Life Mta menyen rajta lagg mentesen.Nem tudom de szerintem ha a hl megy akkor a see is lagg mentesen.Mit kellene lecselérni?
Gépem:AMD Athon64 X2 Dual Core Processor4000+
\"222805475N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
és:\"1254962232N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png\"

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
Gép "javitása" (NEM KELL ÚJ GÉP")
« Válasz #1 Dátum: 2016. Május 11. - 19:29:22 »
0
alaplap, proci, ram, vga , hdd ha satás a mostani akkor nem kell de ha régi IDE csatis akkor kell mivel újabb lapokon nincs IDe csatlakozó kb mindent cserélni kell.

Gép "javitása" (NEM KELL ÚJ GÉP")
« Válasz #2 Dátum: 2016. Május 16. - 13:18:10 »
0
a procid a gyenge, nekem is volt anno hasonló problémám. valószinű hogy szarul is van megírva a mod, mert nagy az erőforrásigénye..
ebbe a lapba jobb procit nem igazán tudsz rakni, így marad az előttem szóló véleménye..
használtan 30-40ből össze tudsz rakni egy komolyabb gépet. :)

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
Gép "javitása" (NEM KELL ÚJ GÉP")
« Válasz #3 Dátum: 2016. Május 16. - 15:07:23 »
0
Figyelj, ezen a gépen már nincs mit gyorsítani/cserélgetni. Lecserélheted az egészet. Vegyél új gépet, mint már említettem ha ilyen SeeMTA-hoz hasonló szerveren akarsz játszani ajánlom maradj az asztali gépnél. Néhány (MTA) RP szerver próbálkozik ilyen-olyan trükkökkel, hogy hogyan lehetne javítani az fpst, de ahhoz is kell egy minimum szint. Amúgy ilyen AMD-től ne várj sokat, jobban megéri NVIDIAT használni.

Gép "javitása" (NEM KELL ÚJ GÉP")
« Válasz #4 Dátum: 2016. Május 17. - 22:47:33 »
+1
Idézetet írta: Silas date=1463404043\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Figyelj, ezen a gépen már nincs mit gyorsítani/cserélgetni. Lecserélheted az egészet. Vegyél új gépet, mint már említettem ha ilyen SeeMTA-hoz hasonló szerveren akarsz játszani ajánlom maradj az asztali gépnél. Néhány (MTA) RP szerver próbálkozik ilyen-olyan trükkökkel, hogy hogyan lehetne javítani az fpst, de ahhoz is kell egy minimum szint. Amúgy ilyen AMD-től ne várj sokat, jobban megéri NVIDIAT használni.
 
hát barátom, először legyél tisztában azzal, hogy melyik cég mit csinál, utána okoskodj.. köszönöm.

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
Gép "javitása" (NEM KELL ÚJ GÉP")
« Válasz #5 Dátum: 2016. Május 17. - 22:58:42 »
0
Félre értettél. Szó sincs okoskodásról, a saját tapasztalatom írtam le illetve utánanéztem, hogy milyenek a pontos visszajelzések a felhasználóktól és már ne is haragudj, de szerintem az NVIDIA üti az AMD-t. De hát embere válogatja. Nem kell felfújódni...

Gép "javitása" (NEM KELL ÚJ GÉP")
« Válasz #6 Dátum: 2016. Május 18. - 23:20:34 »
0
Idézetet írta: Silas date=1463518722\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"60369\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Félre értettél. Szó sincs okoskodásról, a saját tapasztalatom írtam le illetve utánanéztem, hogy milyenek a pontos visszajelzések a felhasználóktól és már ne is haragudj, de szerintem az NVIDIA üti az AMD-t. De hát embere válogatja. Nem kell felfújódni...
 
Amiről te szeretnél beszélni, az nem az nVidia, hanem az Intel.. érts hozzá egy picit, és rájössz hogy miről beszélek.
A különbség ár/érték kategóriában jelentős.. nyilván, ha egy 500ezres Gamer gépet akarna, nem nyitva ilyen topicot, illetve nem ilyen trágyával szeretne játszani.. Ameddig az Intel a minősége mellé irreális árat is nyújt, addig nálam, mint nem éppen jól kereső embernél (illetve sokaknál, mivel ez Magyarország), megmarad a szerinted szar AMD, ami néhány helyzetben többet is tud nyújtani, mint túlárazott vetélytársai..
Vita lezárva, legközelebb gondolkodj, vagy ha megint ugyanilyen álláspontra jutsz, nézz utána a dolgoknak, hogy melyik gyártó mit csinál.. De ha találsz nVidia processzort, esküszöm megveszem tőled.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal