Szerző Téma: FCNPC bug? Valakinek tapasztalat?  (Megtekintve 561 alkalommal)

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
FCNPC bug? Valakinek tapasztalat?
« Dátum: 2016. Március 25. - 17:03:33 »
0
FCNPCvel ha parancs latt hozok létre egy npc-t, akkor jó, létrehozza, ott lesz.
Ha a szkript betöltésekor hozza létre, akkor pedig kapom az üzenetet hogy meghalnak.. Persze gondoltam egyből akkor a FCNPC_OnDeath eljárás alatt respawnolom őket. Eddig minden szép és jó, de valamiért csak akkor jelennek meg a mapon ha eltávolodom jó messze tőlük, és visszamegyek.. Ötlet?

FCNPC bug? Valakinek tapasztalat?
« Válasz #1 Dátum: 2016. Március 25. - 17:21:41 »
+1
nem ismerem a plugint csak messziről hallottam róla, nem lehet h HP-t kell adni nekik?
FCNPC_SetHealth ??
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 25. - 17:23:24 írta Brian Harris »

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
FCNPC bug? Valakinek tapasztalat?
« Válasz #2 Dátum: 2016. Március 25. - 17:38:47 »
0
Hmm.. Nem is értem miért nem próbáltam eddig. Most jó, nem halnak meg szerencsére köszi. :)
Viszont valamiért most sem jelennek meg. Viszont most azt vettem észre h kb. 1 óra tálcázás után megjelentek.. De zavaró, mert parancsnál egyből ott állnak mint egy f*sz.. :(
Szerk.:
Utánajártam, érdekes a dolog.. VW, és Interior is jól van beállítva, ráteleportálok is OTT VAN, szerver szerint is létezik, csak nem jelenik meg... Már úgy sem h elmegyek messzire és vissza..

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( [time]2016. március 25. 18:22:25[/time] )

Fejlemény2: \"********\" gondolattal újratöltöttem a szkriptet vagy 30x, és megjelentek...

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2016. Március 25. - 18:33:18 )

Megoldva!
Mint kiderült van bug a pluginba, mert néha önmaguktól spawnolnak az NPCk kérés nélkül, de ez max annyiba befolyásolt, hogy összezavart. :)
FCNPC_Spawn függvényt külön használni kellet, azért köszönöm szépen! :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 25. - 18:33:18 írta BackUP »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal