Szerző Téma: Webtárhely igénylés  (Megtekintve 2719 alkalommal)

Webtárhely igénylés
« Dátum: 2016. Március 04. - 18:31:15 »
0
Sziasztok!
Weboldalt készítek egy szervernek a Multi Fun Dm Szervernek és kéne egy jó host,hogy rendesen tudjon futni.Mivel az ininet,atw,hostinger,000webhost ócska host.Tőletek már volt nekem augusztusba tárhelyem ami kiváló volt.
Válaszotokat előre is köszönöm.

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Webtárhely igénylés
« Válasz #1 Dátum: 2016. Március 04. - 18:43:23 »
0

\"oldalt torolheted\" toroltem csak te miattad.
Ze[D] tol szeretettel nektek
 
[/quote]
hát nem csodálom, hogy új webet szeretnél nekik készíteni. Bár nem hiszem, hogy az ott lévő embereket érdekelné a weboldal, ha még olvasni is alig tudnak. Sok sikert.

Webtárhely igénylés
« Válasz #2 Dátum: 2016. Március 04. - 18:48:48 »
0
Hát ja el kellett lopniuk.Azért tudnak olvasni.De azért sokan kérdezik a webet.
Am kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 05. - 08:05:46 írta OfficialMusic »

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
Webtárhely igénylés
« Válasz #3 Dátum: 2016. Március 04. - 19:13:18 »
0
Idézetet írta: zιтяσиє date=1457113403\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"59737\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


\"oldalt torolheted\" toroltem csak te miattad.
Ze[D] tol szeretettel nektek
 
hát nem csodálom, hogy új webet szeretnél nekik készíteni. Bár nem hiszem, hogy az ott lévő embereket érdekelné a weboldal, ha még olvasni is alig tudnak. Sok sikert.
 
[/quote]
Bocsi hogy beleszolok,de értelmetlen volt az ott lévö emberekre idöt pazarolnom,igy azért is töröltem a webet.:) Ze[D]

Nem elérhető Mate.

  • 223
  • Advertising Designer. Video Editor. Ex-Mapper.
    • Profil megtekintése
Webtárhely igénylés
« Válasz #4 Dátum: 2016. Március 04. - 20:12:26 »
0
A szerveren lévő játékosok nagy része írástudatlan analfabéták vagy értelmi fogyatékosok, szarban is eljátszanak, nincs igényük nagyobb színvonalra. Hidd el weboldalra sincs igény, akit innen meg kitiltanak vajon mit követhet el ? Mert amikor én fentvoltam jelen volt 3 tulajdonos is és semmit nem tettek a takony hülye gyerek ellen akik szerint \"HACKELTEM\"és orrba-szájba floodolva anyázott, megöltem a híres nevezetes tulajdonost (aki elvileg fizeti a hostot, már nem tudom mi volt a neve) és termesztésen kibannolt aimbot indokkal, amit egyébként a másik haveromtól kellett megkérdezni, (akivel felmentünk megnézni  ezt a foshalmazt) mert nem írta ki az indokot, annyira jó.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 04. - 20:22:03 írta Dr.Cube »

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
Webtárhely igénylés
« Válasz #5 Dátum: 2016. Május 21. - 17:03:14 »
0

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal