Szerző Téma: GetClientVarAsInt vs audiomsgoff  (Megtekintve 1034 alkalommal)

even

  • Vendég
GetClientVarAsInt vs audiomsgoff
« Dátum: 2016. Február 26. - 16:23:35 »
0
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ez a funkció csak 0.3e SA:MP verzióban volt benne? Nem szeretném ha netán valaki lemásolná a szerveremen lévő zenék URL-eket. Nem lehet valahogy a módban bescriptelni, hogy a játékosok sa-mp cfg-jében átírja erre: audiomsgoff = 1; ?
Köszi a válaszokat előre is!

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
GetClientVarAsInt vs audiomsgoff
« Válasz #1 Dátum: 2016. Február 26. - 19:20:27 »
0
Szerintem ez nem lehetséges de ha még is akkor chetlogban ki tudja másolni a teljes linket szóval ott vagy a hol a part szakad.

even

  • Vendég
GetClientVarAsInt vs audiomsgoff
« Válasz #2 Dátum: 2016. Február 26. - 20:25:18 »
0
De ha offolva lenne akkor nem írná ki ergo a log-ba se lenne ott.

GetClientVarAsInt vs audiomsgoff
« Válasz #3 Dátum: 2016. Február 26. - 22:25:51 »
0
audiomsgoff 1

 
Ennyit kell bemásolnod a szervered mappájában lévő server.cfg fájlba és elméletileg készen vagy. [KATT]
Azonban (szerintem) ha a játékos beírja a /audiomsg parancsot, akkor ugyanúgy kifogja neki írni, bár ez nem biztos.

even

  • Vendég
GetClientVarAsInt vs audiomsgoff
« Válasz #4 Dátum: 2016. Február 26. - 22:35:55 »
0
Teszteltem, még timerrel is megpróbáltam, hátha valaki bekapcsolja de csak az /audiomsg parancsnak engedelmeskedik a szövegkiírás. Valami ötlet rá?

Nem elérhető BVZS

  • 487
    • Profil megtekintése
GetClientVarAsInt vs audiomsgoff
« Válasz #5 Dátum: 2016. Február 27. - 09:21:41 »
0
Használj audio plugint. Igaz hogy a játékosnak fel kell telepítenie a programot, de nem fogja üzenetben kiírni az URLt. Itt fórumon van rá magyar leírás, úgy keresd hogy audio plugin akapfokon. (Telón vagyok azért nem linkelem)

even

  • Vendég
GetClientVarAsInt vs audiomsgoff
« Válasz #6 Dátum: 2016. Március 04. - 16:30:04 »
0
Azt nem értem, hogy ha létezik ez a sor hogy audiomsgoff és ha 1 akkor miért az /audiomsg parancs dominál..? Akkor ez csak audio pluginnal orvosolható vagy van rá más megoldás is? :)

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
GetClientVarAsInt vs audiomsgoff
« Válasz #7 Dátum: 2016. Március 09. - 18:53:04 »
0
Csak audioplugin.. Hidd el nem éri meg a samp féle lejátszással szenvedni, valakinek működni fog, valakinek nem. Egyszerűen Szar.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal