Szerző Téma: Radikal - Grotti Vehicleshop  (Megtekintve 1119 alkalommal)

Nem elérhető Radikal

  • 273
  • Kenton
    • Profil megtekintése
Radikal - Grotti Vehicleshop
« Dátum: 2016. Február 17. - 03:31:28 »
+1


   
      Üdvözletem.
      Örülök hogy meglátogattad az újonnan nyílt témámat. Ebben az esetben egy szigetet készítettem el a fórum felhasználók számára.
   
   
      Információk
      Készítő: Radikal
      Elkészítési idő: 45 perc.
      Sorok száma: 218
      Helyszín: San Fierro
      Teleport: -2008.3010, -19.9720, 34.9104
   
   
      Története:
      A mappolás ötlete egy Discovery Channel nevezetű csatornán lévő Autókereskedők műsorából származik.
      Mivel az unalom majd meg öl, így gondoltam megvalósítom az egyik jármű szalon kinézetét itt San Andreas-ban is.
      Nos igazából többet nem is szeretnék mondani hozzá, beszéljenek magukért a képek és a videó.Opciók:
   
   
      \"9TnKppq.png\"/index.php?/profile/11649-radikal/\" rel=\"\">\"EeSVumt.png\"\"Lu1fuRl.png\"
       
   


   
       
   


   Végszó: 
   Köszönöm hogy elolvastad a témát, remélem tetszett amit láttál és hogy rátaláltál arra, amit kerestél. További jó időtöltést kívánok a fórumon.
    


    


    


   /index.php?/profile/11649-radikal/content/&type=forums_topic&page=1&sortby=last_post&sortdirection=desc\" rel=\"\">\"DMPE8e8.png\"
« Utoljára szerkesztve: 2017. Október 10. - 16:00:03 írta Radikal »

Nem elérhető Blowy

  • 194
    • Profil megtekintése
Radikal - Grotti Vehicleshop
« Válasz #1 Dátum: 2016. Február 17. - 17:07:53 »
0
Nekem tetszik szerintem nagyon jó lett azért mert nem hiányzik belőle semmi, és még felesleges cuccok sincsenek bele mappolva. Úgy pont jó az egész + a parkoló meg a lelógó növények is hangulatosak  :)

Nem elérhető Radikal

  • 273
  • Kenton
    • Profil megtekintése
Radikal - Grotti Vehicleshop
« Válasz #2 Dátum: 2016. Február 17. - 17:42:40 »
0
Köszönöm a véleményedet BloWy! :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal