almasiweb

[HUN]..:::Parkour-Dm-Stunt Server:::..[ENG]

72 hozzászólás ebben a témában

Ami ezen a szerveren megy elég rossz feljöttem egy kislány nevével ezeket a válaszokat meg kicket kaptam az admintól... Idézem amit irtam:"szerveren az adminoknak ha olyan kedvük van akkor visszaélnek az adminjukkal és/vagy megtévesztik a játékosokat, a képeken van mindegyikre példa. (A kék ID-sek mind adminok) "

sa-mp-000.png

sa-mp-001.png

sa-mp-002.png

sa-mp-003.png

sa-mp-004.png

sa-mp-005.png

sa-mp-006.png

sa-mp-007.png

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon
Idézet Gergely felhasználótól, 1 órája

A Sobeit is szep ott alul.

Egy az xd Kettő, felmész [MELEG]OfficialMusic névvel, és csodálkozol, hogy kibasznak? Mi van veled ember xdd

Meg amúgy szerintem a képeid sem érdekelnek senkit, saját magadon kívül.

5 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Ahogy látom a képekről, az jail teljesen jogos. Event zavarás miatt kaptad. 

Szerkesztve SziLiKe által

Megosztás

Megosztás link alapján

Ma hallottam, hogy a versenyeket döntögetik airbreakkel, amire a legkönnyebb megcsinálni az act.. :joy: 

Szerkesztve ℒi﹩TℯD által
1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Ma hallottad? :D Érdekes.. Azért sok ész kell ahhoz, hogy csalj, majd okoskodva be valld fórumon, hogy Te csaltál. :DDD

Megosztás

Megosztás link alapján

Elkészült a kamionos munka!

Mint igértük a szerver 9. születésnapjára ajándékként, egy olyan fejlesztéssel készültünk, amit már nagyon sokan kértek. Ez az újitás nem más mint a kamionos munka!

Az munka megkezdése a /trucker Parancsal lehetséges. Az árukat a shopokhoz kell kiszállítani, majd lepakolni.

A munka végezhető egyedül, de akár többen is, convoyként. Egy Convoyba egyszerre max 20 fő tud csatlakozni. Convoyos szállítás esetén, a szállítási cím megegyezik.

A munka készítője: [EDT]SziLiKe, Broskow Teszterek+pótkocsi lerakás: OfficialMusic, Cody, [TKG]KevinJr, [TKG]FeriJr Köszönet érte.

Parancsok: 
/site [1-7] - Telephely választás
/trucker - munkavállalás
/startjob - elkezdés
/stopjob - szállítás befejezése
/convoy - Convoy parancsok kiírása

Képek:

26903645_1285118198260549_23785002090347

26814810_1285118588260510_90952973422178

26994298_1285120111593691_19383548746748

26991784_1284113558361013_77863783381289

A kamionos munka mellet, 2018.01.19-én 19:30-tól a PDSS 9. születésnapja keretében megrendezzük a egyik legnépszerűbb eventünket a Dakar rally-t várunk mindenkit.

Szerkesztve almasiweb1 által

Megosztás

Megosztás link alapján

Jó látni újra, hogy foglalkoztok is a szerverrel még! Csak így tovább srácok, megpróbálok Vasárnap este felmenni. :D

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Erről a szarról melyik menő gyerek járkál át másik szerverre pofázni?

Kurvára unatkozhat a kisgyerek

409any_dseszeret.png

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

skacok vagy 3 éve kaptam tiltást fasz tudja miért gondolom aimbot gyanusitás

szokásos

na mindegy régen vót igaz se vót nemkaphatok egy ub-t? azóta nemnyúltam samphoz, nosztalgiáznék, lehet?

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Három különböző alkalommal mentem fel, és az alábbi szituációk futottak le:

• Az admin tp cheatelt, és silent aimozott valami kis barátjával, gondolom a k/d statisztikáinak javítása érdekében.
  • Segítséget kértem, és az adminok írogatták a chatre heccből, hogy /q.
  • Megkérdeztem, hogy amúgy itt mit lehet csinálni, azon kívül, hogy semmit és kibannoltak. 

Alapvetően ilyen 'táborral', bár manapság eléggé hanyatlik a magyar SAMP, képesek lennétek kialakítva egy jó szervert, egy jó közösséggel. Ezek helyett inkább szidjátok a riválisnak tekintett szervereket, és bár merem gondolni, hogy nem ti szoktátok a játékosaitokat küldeni más szerverekre szidni azt, biztos vagyok, hogy gondolatokat ültettek beléjük, és a befolyásolható 10-16 évesek előszeretettel járkáltak át a közelmúltig bezárólag más szerverekre isteníteni ezt a bug halmazt, és szidni a másikat. A parancsokba foglalt szöveges megfogalmazások; igénytelen és néhol kételkedem, hogy bárki elvégzett volna 8 általánost. Köszi az élményeket.

Milyen jó is néhanapján megnézni mi folyik itt-ott, hát "itt", még mindig olyan érzésem van mintha 2012 lenne, és nem jó értelemben.

(2/10)

Szerkesztve ]RTM[Mate által
Edit: Formázva
1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Idézet ]RTM[Mate felhasználótól, On 2019. 05. 14. at 13:13

Köszönjük a véleményét.

Az adminoknak van goto lehetőség, valamint a mapgoto is elérhető a számukra, így az nem lehet cheat. Természetesen ezzel tilos visszaélni, ha bárki visszaélést tapasztal akkor jelezheti a PDSS web és face oldalon a tulajdonosok fele, képpel bizonyítva amit minden esetben megvizsgálunk. Az elmúlt időszakban ilyen jellegű panaszt nem kaptunk.

A banlistában nem vagy benne ezen a néven. Esetleg más néven játszottál? Nem tudok róla, hogy bárkit is bannoltak volna csak mert kérdezett. A De amennyiben mégis ilyen történt akkor ugyanúgy tudod jelezni az előbb említett helyen. Az elmúlt időszakban ilyen jellegű panaszt sem kaptunk.

A szerver vezetése kifejezetten tiltja az olyan akciókat, amikor playerek átmennek más szerverre hirdetni, vagy szidni más szervert. (Megjegyzem forditva volt már, hogy más szerveren szidták a PDSS-t, de arra a vezetés nem reagál.) A vezetőség tagjai kizárólag a PDSS-en játszanak, így nem is tudnánk semmi kiritkát felhozni a többi szerver ellen. Sajnos a playerek néha elkezdenek magán akciózni, a kifejezett tiltás ellenére is. Volt mikor egy másik szerver tulajdonosa keresett fel, hogy valaki ennek ellenére hirdet náluk, mi azonnal kinyomoztuk hogy kivolt és intézkedtünk az ügyben.

A parancsok leírását hiba észlelés, vagy jelzés esetén folyamatosan javítjuk.

Cody

A PDSS tulajdonosa.

Kiegészítés: Rákerestem Mate. nevedre, aki 2018.02.25-én Lépett be utoljára és 3 perc játékidővel rendelkezik. :) 

Szerkesztve almasiweb által

Megosztás

Megosztás link alapján

Legújabb fejlesztéseink: A Klánrendszer és a Támadás, Találat Jelzők Texdrawok.

Klán rendszer:

A /createclan paranccsal lehet a klánt létrehozni, amit természetesen el is ment a rendszer. ennek ára 10 millió dollár. Természetesen ez csak az alapitási díj, a csatlakozás a klánhoz ingyenes.
Saját klánmenü megjelenítése a /clan paranccsal lehetséges, itt állíthatjuk többek között
a klán színét, rangokat, jogosultságokat oszthatunk ki a tagoknak, TGF állapotát módosíthatjuk, klánszéf tartalmát kezelhetjük stb stb.
A /clans paranccsal a szerver klánjait lehet megtekinteni a megszerzett XP-k alapján csökkenő sorrendben.
A szerveren 50 zóna van elhelyezve, amelyeket a klánok el tudják foglalni. A foglaláshoz oda kell menni a zónához, megkeresni a Koponya alakú pickupot, és abba állva megkezdődik a foglalás.
Egy zóna elfoglalásának ideje függ annak méretétől, és hogy hány klántag tartózkodik ott.
Klánchat használata a '+' jellel lehetséges.

Támadás, Találat Jelzők
A klán rendszerrel egy időben, egy másik fejlesztés is elkészült a szerveren. a Támadás, Találat jelzők. Ez aktuálisan mutatja a találat, helyét, pontosságát, a sérülés mértékét a Fegyver típusát. A fejlesztés készítője: Broskow, Köszönjük neki.

Képek:

Klánrendszer:

1EiIq0O.png

ikA7F5m.png

Találatjelzők:

VtOhg4W.png

Megosztás

Megosztás link alapján

Mivel nem nagyon játszom más samp szervereken a StuntLifeon kívül, (mióta bezárt az MCPS és az mLife, ahol egyébként ugyanúgy nem a "Mate." nicket használtam) így random nevet választottam mindig ahányszor felléptem hozzátok. :)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Rendben, gondoltam rákeresek már erre a névre, mivel pont 2,5 hete vártam a válaszod, pedig voltál online itt azóta. Ilyen jellegű panaszt továbbra sem kaptunk senkitől sem.

Megosztás

Megosztás link alapján

Ahogy elnéztem a legtöbb új(!) játékos nem is áll a helyzet magaslatán, hogy letudja írni saját tapasztalatait. :)

Megosztás

Megosztás link alapján

Szép munka skacok, fel fogok nézni hamarosan megint. Kevés az időm de erre a szerverre mindig is volt/lesz idő játszani sok jó emlékek.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet .::David::. felhasználótól, 21 perce

Ezektől mégis mit vársz?

aszexuális nemzőképességet?

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek