Szavazás

Melyik bandaRP-t pártolod?

Összes szavazó: 22

Szerző Téma: Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?  (Megtekintve 7547 alkalommal)

Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Dátum: 2016. Február 13. - 19:35:10 »
0
Sziasztok! Mivel már én is egy jó ideje bandaRP-t tolok, és az volt az elmúlt egy évben a tapasztalat, hogy legtöbben még mindig a régi warrendszeres, gangzoneos bandaRP-t  tartják jónak, ezért készítek egy felmérést, hogy hány ember szavaz a régi GF stílusú bandaRP-re, és hány ember pártolja az IRL bandákat utánozó graffitivel való bandaterület megjelöléses, rádió és frakciókocsik nélküli bandaRP-t. Ha van időtök, és úgy gondoljátok, hogy fontos számotokra a bandaRP, akkor megkérlek titeket, hogy szavazatotokat indokoljátok is! Köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 13. - 19:39:25 írta ReSIk »

Nem elérhető kexy96

  • 281
  • kexy96
    • Profil megtekintése
Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Válasz #1 Dátum: 2016. Március 09. - 08:53:30 »
+1
Mindenféleképp a graffitis és ahol nincsenek frakció kocsik meg frakció rádió meg ilyen hülyeségek... amikor vagyunk 10-15-en és kimegyünk az utcára gangelni, megverni a niggereket, akik bejönnek a területeinkre, füvezni, lazulgatni. BMX-el járkálni és nem kocsikkal.. Fegyver RP csak szükség esetén, de semmi m4,sniper,ak47... másik bandával való nagyobb utcai verekedések.
Így hirtelen reggelről ennyi, de szerintem mindent leírtam röviden! ;)

Nem elérhető CMike

  • 332
  • FB.COM/sampdayrpg
    • Profil megtekintése
Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Válasz #2 Dátum: 2016. Március 09. - 09:21:31 »
0
Szóval rividen nonscript banada..... Csak erdekes hogy mikor valaki megprobalja az ilyesmit akkor hopp 0player a szerveren mert \"nincs mit csinálni\"... Itt írjátok h jaj mennyivel jobb, de ti is egy goudlyne szerveren nyomjátok helikopterekkel xD
Egy új project-en dolgozom!
server28.clans.hu:7793
FB.COM/UJSAMP

Nem elérhető kexy96

  • 281
  • kexy96
    • Profil megtekintése
Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Válasz #3 Dátum: 2016. Március 09. - 10:36:47 »
0
Akkor te engem nem ismersz ;) soha nem voltam ez a nagy scriptelt banda párti, csak hát most egyedül mit érek 30 ellen akik ellenzik? Meg ha Tulajdonosnak is felveted úgysincs értelme, mert azt mondja: nem lesznek akkor playerek és ez ugyanúgy igaz a war rendszerre is... és egyre több ilyen van akik war rendszert akarnak meg scriptelt banda helikopterrel meg infernus-al :D

Nem elérhető CMike

  • 332
  • FB.COM/sampdayrpg
    • Profil megtekintése
Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Válasz #4 Dátum: 2016. Március 09. - 10:43:06 »
0
Hát igen sajnos, én is jobban szeretem az igazi banda rp-t de ez nem megvalosithato magyarorszagon
Egy új project-en dolgozom!
server28.clans.hu:7793
FB.COM/UJSAMP

Nem elérhető kexy96

  • 281
  • kexy96
    • Profil megtekintése
Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Válasz #5 Dátum: 2016. Március 09. - 10:47:43 »
+1
De megvalósítható :) csak megfelelő közösség kell hozzá, meg is lenne csak meg kell nekik valósítani! :)

Nem elérhető CMike

  • 332
  • FB.COM/sampdayrpg
    • Profil megtekintése
Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Válasz #6 Dátum: 2016. Március 09. - 10:50:37 »
0
Csak nem egy próbálkozás volt és mindegyik szerver befuccsolt
Egy új project-en dolgozom!
server28.clans.hu:7793
FB.COM/UJSAMP

Nem elérhető TwisT3R

  • 576
  • Küklopsz
  • Discord: TwisT3R#7833
    • Profil megtekintése
    • Firing Squad Clan
Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Válasz #7 Dátum: 2016. Március 09. - 13:03:04 »
+1
Nincs olyan, hogy Fegyver RP.
Egyébként a második. Az első opciót csak kineveti a fejlettebb réteg.

Nem elérhető kexy96

  • 281
  • kexy96
    • Profil megtekintése
Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Válasz #8 Dátum: 2016. Március 09. - 19:10:36 »
0
Idézetet írta: TwisT3R date=1457524984\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"59527\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nincs olyan, hogy Fegyver RP.
Egyébként a második. Az első opciót csak kineveti a fejlettebb réteg.
 
De van ;) ha már előveszel egy fegyvert az is fegyverRP :O

Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Válasz #9 Dátum: 2016. Március 09. - 22:26:19 »
+3
Idézetet írta: Toxic date=1457551255\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"59527\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
/do ted el niga
 
Sírok geci, az ott hatalmas volt xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd


Amúgy igen, ezt már én is megtapasztaltam pont az utóbbi egy két hétben. Egy szervernél felkértek engem adminisztrátornak. Én ezt el is fogadtam, ezzel fel tudtam mérni, hogy a Magyar RP világa még mindig ugyan ott tart ahol jó pár éve. Szokásomhoz híven rendvédelmi szervnél tevékenykedtem és többször OOC ki lettem küldve, mert hogy hogy merek bemenni a Groove HQ-jára.
Hát igen, kérdem én: Ha ennyi év után nem sikerült ez az aprócska kis hülyeséget kivonni, mikor tudunk normális játékosokat fejleszteni? Mikor lesz az, hogy egy új hús nem csak értelmetlenül /me-zni akar?
Ezt meg is tudom válaszolni, soha. Mi a felsőbb réteg, ha besorolhatom ide magam, már nem szánunk arra időt, hogy valakinek átadjuk a tudásunk? Mert mivan ha egy szerencsétlen odajön hozzánk?
 
  • Ráküldesz egy sorozatot a szolgálati fegyvereddel, mert unod, hogy 2 percenként jön valaki, hogy \"van e TGF\"

  • Nem foglalkozol vele, egyszerűen hidegen hagy amit tesz.


Nem lesz képes senki sem normálisan játszani 1-2 év múlva, ha mi már tényleg kinövünk ebből a függőségből. Mert bevallom én egy kicsit függője lettem a szerepjátéknak, nem lesz még egy ilyen játék amibe ennyi időt beleölök, hozzáteszem, teljesen feleslegesen. A következő generáció már nem lesz képes tartani a szintet a világgal. Egy nagyot lépni, egyről a kettőre. Kicsit ezt sajnálom, de ti is ezt tehetitek. Ideje lenne feljebb lépni, valami újat mutatni. És nem csak ugrani egyik házról a másikra. (Nem támadásként írtam)
Spoiler for :):
A kiemelt szavakat érdemes figyelni :)
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Mit jelent számodra a banda RP egy RP szerveren?
« Válasz #10 Dátum: 2016. Március 10. - 08:20:27 »
+1
Idézetet írta: almightymartin date=1457558779\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"59527\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Spoiler for :):
A kiemelt szavakat érdemes figyelni :)
 
lol, ez tetszett  :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal