Szerző Téma: SZERVER TGF  (Megtekintve 4237 alkalommal)

SZERVER TGF
« Dátum: 2016. Január 25. - 15:49:45 »
0
Sziasztok! Szeretném bejelenteni azt hogy egy nagyobb mta szervert  szeretnénk csinálni.  Szeretném meghírdetni hogy Mappert,  Designert,  Modellezőt és fejlesztőt keresek a szerverre. A szerver egy Hungary Life -hoz hasonló szeretne lenni és garantálom hogy ez nem olyan szerver lesz mint a többi hogy 2 hétig megy és bezár stb.

Amiket szeretnénk belerakni


-Egyedi Loginpanel,  hud,  shadermenu stb


-Textúrált (élethű) járdák, utak, főbb épületek


-Moddolt (élethű) autók, fegyverek


-Színezett rang prefixum pl: [1-es Admin] Josh


-Tuning,bank és drog system (rendszer)


A dolgozókat megfizetem.


Ha jelentkezni akarsz irj itt vagy az elérhetőségeimre is irhatsz.


Elérhetőségeim :


Skype: kokalo99


Facebook: Derry Hockings


Email: [email protected]


Köszönöm hogy végig olvastad,  további jó fórumozást.


« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 25. - 16:28:38 írta DerryH »

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
SZERVER TGF
« Válasz #1 Dátum: 2016. Január 25. - 16:03:53 »
0
-És szeretnénk egy olyan opciót belerakni (ha lehet) hogy ha támogtatnak mondjuk emelt díjas SMS el akkor az ne a szerverre menjen hanem kézbe és ha mondjuk össze gyülik egy olyan összeg azt elosztjuk.[/quote]
Ok.Szoval hasznot akarsz ebböl huzni.
(alias te nem csinálsz semmit,és döl a pénz neked.grat)

SZERVER TGF
« Válasz #2 Dátum: 2016. Január 25. - 16:07:23 »
+1
Hát figyelj arc, az, hogy a pénzt magadnak akarod az nekem rohadtul nem tetszik. Illetve másnak se fog, hidd el nekem.
No meg mivel nem non-profit a szervered, cégként kell, hogy üzemeljen, amihez 18 évet be kell töltsd, továbbá adóznod is kell a beszedett összegből, mivel a NAV megb@sz. :)

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
SZERVER TGF
« Válasz #3 Dátum: 2016. Január 25. - 16:22:12 »
+1
Idézetet írta: DerryH date=1453733385\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"59278\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Sziasztok! Szeretném bejelenteni azt hogy egy nagyobb mta szervert  szeretnénk csinálni.  Szeretném meghírdetni hogy Mappert,  Designert,  Modellezőt és fejlesztőt keresek a szerverre. A szerver egy Hungary Life -hoz hasonló szeretne lenni és garantálom hogy ez nem olyan szerver lesz mint a többi hogy 2 hétig megy és bezár stb.

Amiket szeretnénk belerakni


-Egyedi Loginpanel,  hud,  shadermenu stb


-Textúrált (élethű) járdák, utak, főbb épületek


-Moddolt (élethű) autók, fegyverek


-Színezett rang prefixum pl: [1-es Admin] Josh


-Tuning,bank és drog system (rendszer)


-És szeretnénk egy olyan opciót belerakni (ha lehet) hogy ha támogtatnak mondjuk emelt díjas SMS el akkor az ne a szerverre menjen hanem kézbe és ha mondjuk össze gyülik egy olyan összeg azt elosztjuk.


Ha jelentkezni akarsz irj itt vagy az elérhetőségeimre is irhatsz.


Elérhetőségeim :


Skype: kokalo99


Facebook: Derry Hockings


Email: [email protected]


Köszönöm hogy végig olvastad,  további jó fórumozást.



 
Szabályzatot megszegted kezdjük azzal, mivel egy szót sem említettél arról, hogy az adott mapper mit kap munkájáért cserébe. A másik, hogy nem rajtad múlik, hogy az a szerver sikeres lesz, avagy sem, hanem a játékosokon. Mivel helyesírásod egyszerűen szar így nem is értem, hogy akarod azt, hogy komolyan vegyen bárki is.
 
No meg mivel nem non-profit a szervered, cégként kell, hogy üzemeljen, amihez 18 évet be kell töltsd, továbbá adóznod is kell a beszedett összegből, mivel a NAV megb@sz.[/quote]
A másik én nem vagyok ennyire geci, de remélem összejön és, amilyen büdös pofátlan paraszt vagy már csak, amiatt is, hogy te SZERINTEM full ingyen megcsináltatnád a fejlesztő csapattal a GM-et(,ami kizárt, hogy sikerüljön, mert ilyen hülye nincs a világon, aki belemenne) és te majd saját zsebre keresnéd a pénzt, amiért SEMMIT nem dolgoztál meg, de mondom, ha esetleg összejönne és feketén űznéd remélem NAV néni és bácsi úgy megbassza azt a pofátlan fejedet, hogy nézhetsz majd.
Ennél szánalmasabb dolog a világon nincs, amikor valaki ezt csinálja. Ilyet legszívesebben felgyújtanám, mert tudom, hogy akár órákon át éghet az ember és szenvedhet.
Nem kérem eme komment törlését ez csak egy vélemény volt.

SZERVER TGF
« Válasz #4 Dátum: 2016. Január 25. - 16:32:52 »
0
Akkor mindenkitől elnézést kérek!  Én sem gondoltam ezt komolyan de azért ne hogy azt hidjétek hogy nekem ingyen dolgoznak az emberek és hogy én nem csinálok semmit...  ugyan is én Informatikusként tanulok és a lua val egy pár éve ismerkedtem meg és égy két dolog megy.  A textúrázás és a mappolás is megy,  de mivel iszonyat kevés az időm és a tudásom sem profi ezért a munkámat megosztom . A dolgozokat megfizetem...
A posztot módositottam. Még egyszer bocsánat

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
SZERVER TGF
« Válasz #5 Dátum: 2016. Január 25. - 16:35:00 »
+1
Ha megfizeted küldj nekem egy árat privátban mennyiért vennél fel egy mappert erre a projektre. Kíváncsi vagyok komolyan gondolod, avagy csak valami szemet kiszúró összeggel próbálsz megvenni valakit.

SZERVER TGF
« Válasz #6 Dátum: 2016. Január 26. - 06:39:55 »
0
Irtam

Nem elérhető System

  • 406
    • Profil megtekintése
SZERVER TGF
« Válasz #7 Dátum: 2016. Január 26. - 07:23:19 »
0
Én is kíváncsi lennék az összegre.Privátban leírnád?

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
SZERVER TGF
« Válasz #8 Dátum: 2016. Január 26. - 12:59:57 »
+1
Nevetséges összeg főleg, hogy egy heti munkáért adja. Ezt az összeget egy alaposan kivitelezett nagyobbacska mappért szokták adni nem pedig egy heti munkáért, amin akár 10-20-at is megcsinálhat.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal