Szerző Téma: Kinek mi a véleménye?  (Megtekintve 1001 alkalommal)

Nem elérhető scripter01

  • 1035
  • Ex Moderálisan Globális
    • Profil megtekintése
Kinek mi a véleménye?
« Dátum: 2016. Január 25. - 10:47:08 »
0
Sziasztok!
Kinek mi a véleménye ahoz hogy jön a Fly MTA Reloaded? :D
A kérdés adott.
UI: remélem jó helyre nyitottam ha nem bocsi és helyezzétek, köszcsi puszcsi :D
Üdv, Arc!

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Kinek mi a véleménye?
« Válasz #1 Dátum: 2016. Január 25. - 10:54:56 »
0
Nem nagyon izgat. :D

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
Kinek mi a véleménye?
« Válasz #2 Dátum: 2016. Január 25. - 11:29:27 »
+1
FlyMTA, ArtMTA, GenMTA, HLMTA... Nekem tök mindegy milyen szerverről van szó, mindegyik ugyan az. :D
See kihirdette a SeeMTA-t és mindenki elkezdi a MTA szót a szervernév végére baszni. Lehet hogy ezt nem See kezdte, én csak ott láttam először.

Kinek mi a véleménye?
« Válasz #3 Dátum: 2016. Január 25. - 15:00:21 »
0
MTA-n nem nagyon látni normális RolePlayt. SeeMTA-n van néhány frakció, amelyik tud produkálni valamit, leginkább a bandák között.

Nem elérhető scripter01

  • 1035
  • Ex Moderálisan Globális
    • Profil megtekintése
Kinek mi a véleménye?
« Válasz #4 Dátum: 2016. Január 25. - 23:02:51 »
0
Idézetet írta: anGeL date=1453715696\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"59269\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem nagyon izgat. :D
 
Egy szinten vagyok veled :D
 

FlyMTA, ArtMTA, GenMTA, HLMTA... Nekem tök mindegy milyen szerverről van szó, mindegyik ugyan az. :D
See kihirdette a SeeMTA-t és mindenki elkezdi a MTA szót a szervernév végére baszni. Lehet hogy ezt nem See kezdte, én csak ott láttam először.
 
[/quote]
Nagyon rá fogtál most a témára barátom, ebbe neked most 100000%-ban igazságot kell hogy adjak sajnos a FlyMTA Igazságszolgáltatója nem tudott jelen lenni, de majd az elsőfokú Bírósági tárgyaláson be pótolja a kimaradást.
 

MTA-n nem nagyon látni normális RolePlayt. SeeMTA-n van néhány frakció, amelyik tud produkálni valamit, leginkább a bandák között.
 
[/quote]
Hát igen sajnos, itt is csak az \'EDIT\' \'EDIT\' \'EDIT\' \'EDIT\' \'EDIT\' megy :/ :(
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 25. - 23:40:18 írta Archer »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal