Szerző Téma: Radikal - December Pack  (Megtekintve 1483 alkalommal)

Nem elérhető Radikal

  • 273
  • Kenton
    • Profil megtekintése
Radikal - December Pack
« Dátum: 2015. December 14. - 01:40:52 »
+4


   
      Üdvözletem.
      Örülök hogy meglátogattad az újonnan nyílt témámat. Ebben az esetben egy szigetet készítettem el a fórum felhasználók számára.
   
   
      Információk
      Készítő: Radikal
      Elkészítési idő: 2 óra szünetekkel
      Sorok száma: ismeretlen
      Helyszín: Los Santos
      Teleport: ismeretlen
   
   
      Története:
   
   
      Sokat gondolkodtam hogy is zárjam le ezt a sikertelen Decembert és úgy döntöttem kipublikálom ezeket.
      Már egy ideje gondolkodtam, mit kéne készíteni fórumra, hogy az emberek meglássák hogy mindenki fejlődik, velük együtt én is.
      Ez amolyan előhirdetés az új projecktemhez, amit szintén Sampforum.hu számára fogok készíteni el mind év lezáró munkámként.
      Mivel ezeket a mappokat én már használni úgy sem fogom, gondoltam kirakom hozzátok, hátha valaki hasznát veszi.Opciók:
   
   
      \"9TnKppq.png\"/index.php?/profile/11649-radikal/\" rel=\"\">\"EeSVumt.png\"\"Lu1fuRl.png\"
       
   


   
       
   


   Végszó: 
   Köszönöm hogy elolvastad a témát, remélem tetszett amit láttál és hogy rátaláltál arra, amit kerestél. További jó időtöltést kívánok a fórumon.
    


    


    


   /index.php?/profile/11649-radikal/content/&type=forums_topic&page=1&sortby=last_post&sortdirection=desc\" rel=\"\">\"DMPE8e8.png\"
« Utoljára szerkesztve: 2017. Október 10. - 15:59:49 írta Radikal »

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Radikal - December Pack
« Válasz #1 Dátum: 2015. December 14. - 20:53:24 »
0
Az egyszer szent, hogy jobban mapolsz mint írsz.

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Radikal - December Pack
« Válasz #2 Dátum: 2015. December 14. - 22:01:34 »
+1
Idézetet írta: EnterR date=1450122804\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58668\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Az egyszer szent, hogy jobban mapolsz mint írsz.
 
Szlovák gyerek alapból :)
Amúgy jó mapok lettek!

Nem elérhető Radikal

  • 273
  • Kenton
    • Profil megtekintése
Radikal - December Pack
« Válasz #3 Dátum: 2015. December 15. - 00:23:40 »
0
Idézetet írta: EnterR date=1450122804\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58668\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Az egyszer szent, hogy jobban mapolsz mint írsz.
 
Én kérek elnézést, Szlovákiából származom, így csak nagyon lassan és hosszú idők elteltével tudom fejleszteni a magyar helyesírásomat.
Viszont köszönöm!
 

 

Az egyszer szent, hogy jobban mapolsz mint írsz.
 
[/quote]
Szlovák gyerek alapból :)
Amúgy jó mapok lettek!
 
[/quote]
Köszönöm szépen Flash!

Radikal - December Pack
« Válasz #4 Dátum: 2015. December 15. - 01:03:51 »
+2
Idézetet írta: EnterR date=1450122804\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58668\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Az egyszer szent, hogy jobban mapolsz mint írsz.
 
Nem is Te lettél volna, ha legalább ebbe nem kötsz bele.
 

Én kérek elnézést, Szlovákiából származom, így csak nagyon lassan és hosszú idők elteltével tudom fejleszteni a magyar helyesírásomat.
 
[/quote]
Nyugi, ez még nem is vészes..
Amúgy egész pofásak, képek alapján a posta interior elég bejövős. Így tovább. :thumbsup:

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Radikal - December Pack
« Válasz #5 Dátum: 2015. December 15. - 04:41:59 »
+2
Idézetet írta: EnterR date=1450122804\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58668\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Az egyszer szent, hogy jobban mapolsz mint írsz.
 
Miért nem lepődők most ezen meg? :D Tipikus EnterR helyesírási szótár javító kft, jó lenne már felfogni, hogy vannak olyan személyek a fórumon akik több éve, sőt kicsi kortól külföldön élnek, évek óta nem tanulják a Magyar nyelvet és a helyesírást, te pedig indok nélkül leszólod a semmiért, ezt nevezem a gerinctelenségnek és a tróger viselkedésnek. :) Legalább neki van tehetsége ilyen pályákat szerkeszteni, tőled ilyen munkát még nem nagyon láttuk, de világosíts fel ha mégis.
Nagyon szépen megcsináltad, még ha nem is tökéletes, ez már egy alap pálya valakinek, hogy tovább folytassa. Lehetséges egy csomó időt emiatt vesztettél el, de segítettél sok kezdőn csak erre gondolj! ;)

Nem elérhető Mate.

  • 223
  • Advertising Designer. Video Editor. Ex-Mapper.
    • Profil megtekintése
Radikal - December Pack
« Válasz #6 Dátum: 2015. December 15. - 17:22:13 »
+1
Idézetet írta: EnterR date=1450122804\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58668\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Az egyszer szent, hogy jobban mapolsz mint írsz.
 
büdös pleb
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 15. - 17:25:48 írta Dr.Cube »

Nem elérhető Radikal

  • 273
  • Kenton
    • Profil megtekintése
Radikal - December Pack
« Válasz #7 Dátum: 2015. December 15. - 18:02:58 »
+1
Idézetet írta: impreZZa date=1450137831\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58668\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Az egyszer szent, hogy jobban mapolsz mint írsz.
 
Nem is Te lettél volna, ha legalább ebbe nem kötsz bele.
 

Én kérek elnézést, Szlovákiából származom, így csak nagyon lassan és hosszú idők elteltével tudom fejleszteni a magyar helyesírásomat.
 
[/quote]
Nyugi, ez még nem is vészes..
Amúgy egész pofásak, képek alapján a posta interior elég bejövős. Így tovább. :thumbsup:
 
[/quote]
Nagyon szépen köszönöm a pozitív válaszodat! :)

Dupla hozzászólás automatikusan összefûzve. ( 2015. December 15. - 18:04:47 )


 

Az egyszer szent, hogy jobban mapolsz mint írsz.
 
[/quote]
Miért nem lepődők most ezen meg? :D Tipikus EnterR helyesírási szótár javító kft, jó lenne már felfogni, hogy vannak olyan személyek a fórumon akik több éve, sőt kicsi kortól külföldön élnek, évek óta nem tanulják a Magyar nyelvet és a helyesírást, te pedig indok nélkül leszólod a semmiért, ezt nevezem a gerinctelenségnek és a tróger viselkedésnek. :) Legalább neki van tehetsége ilyen pályákat szerkeszteni, tőled ilyen munkát még nem nagyon láttuk, de világosíts fel ha mégis.
Nagyon szépen megcsináltad, még ha nem is tökéletes, ez már egy alap pálya valakinek, hogy tovább folytassa. Lehetséges egy csomó időt emiatt vesztettél el, de segítettél sok kezdőn csak erre gondolj! ;)
 
[/quote]
Semmi gond, hisz én hibáztam és nem írtam ki, hogy számíthatunk helyesírási hibákra származásom miatt.
Illetve nagyon szépen megszeretném köszönni a pozitív és kellemes véleményedet! :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 15. - 18:04:47 írta Márk! »

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Radikal - December Pack
« Válasz #8 Dátum: 2015. December 15. - 18:37:05 »
+1
szépek lettek, így tovább.

Nem elérhető Radikal

  • 273
  • Kenton
    • Profil megtekintése
Radikal - December Pack
« Válasz #9 Dátum: 2015. December 15. - 18:49:19 »
0
Idézetet írta: zιтяσиє date=1450201025\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58668\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
szépek lettek, így tovább.
 
Köszönöm szépen! :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal