Szerző Téma: .SpecNaz. Clan.  (Megtekintve 11646 alkalommal)

.SpecNaz. Clan.
« Dátum: 2015. November 29. - 19:33:48 »
+1

Sziasztok!

A topik nevéből érthető mit is akarok kihozni ebből a témából! Vágjunk is bele!

 
 
-Pár gondolat-
 


LazNo vagyok, szeretném nektek bemutatni a .SpecNaz. nevű klánomat/klánunkat!

A .SpecNaz. egy nemrég létre hozott közösség, pontosabban 2015.November. 20.-ához köthető.


Egyik nap a Stuntlife szerveren játszottam éppen amikor feljött egy Fe[4]aR nevű srác, csatlakozott hozzám sawn-off DM-be.


Játszottunk pár kört, majd írtam neki hogy a játék stílusa meglepően emlékeztet a volt CL-emre, illetve a neve is.


Ekkor kiderült hogy ez a srác, az akivel 7 éve együtt játszottunk! (Bővebben rólam itt olvashatsz:-link-)


Akkoriban mindketten viszonylag eléggé zöldfülüek voltunk, Én nemis nagyon szerettem a BPG-t. Egyedül Fe[4]aR és RPG volt szimpatikus.


Így utólag Ő is egyetértett ebben hogy pár tag borzasztóan viselkedett, majd ezek után megbeszéltük hogy teszünk egy próbát mégegyszer a SAMP világban!



 
 
-A Klán-
 


Mint az előző részben említettem a 2015. November 20.-án döntöttünk úgy hogy megalapítjuk a .SpecNaz.-t.

Igazából először gondolkodtunk hogy DM klán leszünk, de hamar ködbe veszett az ötlet.


Szeretnénk magunkat kipróbálni minden téren, legyen az Parkour, Stunt, Drift, DM, akármi ami SAMP-on belül tudást/törekvést igényel.


De szívesen látunk kis társaságunkban Mappereket, illetve Scriptereket is!

 

A klán tagok leginkább a következő szervereken érhetőek el!
Wolrd Stunt Evolution
 

/Innét Fe[4]ar és LazNo-t aimbot gyanúja miatt Diablo bannolta 2015.November 29.-én. Teljes mértékben jogtalannak tartjuk a bant.
Nem használunk olyan programot ami előnybe részesítene minket más játékosokkal szemben!
A szerveren esetleg márcsak Mr.Asus található meg néha!
 

Stuntlife:
/Stuntlife szerveren LazNo, Vaszilij néven található meg!
MFDS:
Xenon:
 

-Tagfelvétel-
 


Egy nagyon összetartó, baráti közösséget szeretnénk létrehozni mint minden klán talán... Ezért szeretnénk megismerni, utánad érdeklődni!

Sajnos az elején belestünk egy hibába hogy Waltert felvettük tagnak, majd másnap már más klánba TGF-elt, de benézte, elbukott.


Szokták mondani Isten nem bottal ver! Kifejezetten örülnénk ha lenne egy Skype elérhetőséget, ahol tudnánk beszélni rugalmassan!


Mint írtam bármilyen kaliberű játékosokat várunk ezer örömmel a klánba, de azért nem egy szemét lerakót akarunk, ahová a szél hordta a szemetet!

 
 
-Tagok-
 


.SpecNaz. LazNo

Clan Leader


Sawn/M4


.SpecNaz. Fe[4]aR


Clan Leader


Sawn/Dildo


.SpecNaz. Pres


Tag


Sawn


.SpecNaz. dENIZ


Tag


Sawn/M4


.SpecNaz. ben[ii]


Tag


Sawn/M4


.SpecNaz. GaTe


Tag


Sawn


.SpecNaz. Luis


Tag


Sawn


.SpecNaz. HocK


Tag


Sawn


.SpecNaz. Slayno


Tag


AAD/Sawn


Attila_420


Tag


AAD



 
 

-Szerverünk-
 


Nos igazából a név kicsit csalóka hogy szerverünk, mert jelenleg a cél az hogy kettő szervert nyissunk!

Az egyik egy TDM gamemoddal játszódna, lehetőleg folyamatosan bővülő, egyedileg készített mappokkal, és játék stílussal.


Ez a szerver jelenleg lezárva, fejlesztés céljából egy ingyenes hostnál fut:


IP:213.181.201.51:7809

 
 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 
 

A másik szerverünk amiről beszéltem, egy full DM mentes, Drift szerver lenne, a lehető legtöbb tuning, és minden Drifthez tartozó szórakoztató megoldást szeretnénk valósítani! Lehetőleg minél több teleporttal! Gondolkodtunk azon hogy minden drift teleport mellé, egy CP \"útmutató\" rendszert tennénk, hogy merre is kell becsúszni azt a driftet. Ez kezdő játékosoknak lenne nagyobb segítség!

A szerver mod jelenleg még csak 50 sor körül jár.

 
 
VIP tagok:
 


StK]Insane_.
]tNg].FiRe.1337
 

Szeretnénk ezen embereknek külön, külön köszönetet mondani hogy segített a klánunk előre jutásában!
YouTube csatornánk:
https://www.youtube.com/channel/UC4hDGjQfF370icIqra4Ohfw/videos
 
Köszönjük a figyelmet, jó SA-MP-ozást kíván a .SpecNaz. csapata!
 :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 15. - 11:03:50 írta Vaszilij »

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
.SpecNaz. Clan.
« Válasz #1 Dátum: 2015. November 29. - 19:58:27 »
0
StuntLife[/quote]
Hm,akkor ismerlek:D
Majd nyomhatunk pár sawn kört:D
Edit.:Kedves Specnaz-nak üzenem hogy tanuljanak meg vesziteni.Attol hogy valaki jobb náluk nem biztos hogy használ valami segédprogramot.És nem kellene egyböl kutyázni a másikat.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 20. - 20:20:37 írta Zeki »

Nem elérhető Attila

  • 5079
    • Profil megtekintése
.SpecNaz. Clan.
« Válasz #2 Dátum: 2015. December 13. - 15:02:48 »
0
non neger klan, játszottam velük :D
E: laznoval már 2011ben is nyomattuk :D

.SpecNaz. Clan.
« Válasz #3 Dátum: 2015. December 15. - 11:02:02 »
+1
Idézetet írta: Attila date=1450015368\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58571\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
non neger klan, játszottam velük :D
E: laznoval már 2011ben is nyomattuk :D
 
Köszi báttya :D Hát igen, azok voltak a régi szép idők, értelmes samp társaság ....:D
Figyeld most találtam ezt youtuben, még Haus parkkal néztük ezt a spotot :D:D:D
 

Nem elérhető Attila

  • 5079
    • Profil megtekintése
.SpecNaz. Clan.
« Válasz #4 Dátum: 2015. December 16. - 09:04:37 »
0
jaaaj geci, te alonzo néven toltad, miért hittem, hogy slide?

Nem elérhető Mate.

  • 223
  • Advertising Designer. Video Editor. Ex-Mapper.
    • Profil megtekintése
.SpecNaz. Clan.
« Válasz #5 Dátum: 2015. December 18. - 22:35:38 »
0
Felmentem a szerveretekre mert Luis tagotok hívott, lőttem 2-t leléptem mert unatkoztam(délután). Majd ma este feljött stuntlife-ra ugatni, nem tudom ki volt(előzőleg SL-en, nem is érdekel).
Szép színvonal tényleg, pleb.
Egyébként esceltem, mert facebookon egy fontos eszmecserét tartottam.
http://imgur.com/a/4vspb

.SpecNaz. Clan.
« Válasz #6 Dátum: 2015. December 20. - 22:39:38 »
0
Idézetet írta: Dr.Cube date=1450474538\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58571\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Felmentem a szerveretekre mert Luis tagotok hívott, lőttem 2-t leléptem mert unatkoztam(délután). Majd ma este feljött stuntlife-ra ugatni, nem tudom ki volt(előzőleg SL-en, nem is érdekel).
Szép színvonal tényleg, pleb.
Egyébként esceltem, mert facebookon egy fontos eszmecserét tartottam.
http://imgur.com/a/4vspb
 
1.
Egy TG/CW mod van bent a szerveren (Ha jól emlékszem felvan tüntetve) és unatkoztál, nem tudom mire számítottál?! Autózni akartál vagy mi?  :facepalm:
2.
.SpecNaz.Denim tegnap előtt kilett téve a .SpecNaz.-ból mert nem volt elfogadható a viselkedése. Feltéve ha tényleg Ő volt, nem valami kamu neves, mert hozzánk is feljár valaki \"Mate_.\" néven aki össze vissza kutyáz mindenkit, valaki erre izgul... :)
Köszi ezt a hozzászólást, bár egy ember miatt leírsz egy klánt...  :wall: Érdekes felfogás, bár Te tudod ! :smokin:

Nem elérhető Mate.

  • 223
  • Advertising Designer. Video Editor. Ex-Mapper.
    • Profil megtekintése
.SpecNaz. Clan.
« Válasz #7 Dátum: 2015. December 21. - 00:30:13 »
0
Unalmas volt maga a DM.  :)

Nem elérhető AweFM

  • 205
    • Profil megtekintése
.SpecNaz. Clan.
« Válasz #8 Dátum: 2016. Január 19. - 17:26:05 »
+3
Igazából nekem eddig semmi bajom nem volt a klánnal, még tetszett is hogy minden felé kacsingatnak: stunt, dm, pk, drift. De minél többet tudtam meg róluk, annál ellenszenvesebb lett. Először is: Ahogy nézem a klán elsősorban war klán, szokott is rendszeresen warozni. A legjobban az tűnt fel, főleg az elején hogy nagyon nagyra vannak azzal, hogy eddig minden warjukat megnyerték, holott nem! Amikor legyőzték őket, akkor a wart ki sem írták a weboldalra és semmissé tették, letagadták, pedig még képet is láttam a végeredményről. Aztán nem olyan régen volt még 1 war, amiben a végeredmény 91-91 lett, amit ők arra fogtak, hogy a szerver nem számolta jól a pontokat és azért nem nyertek, így 94-91et írtak ki a javukra. Kérdem én azoktól, akik valamennyire jártasak ebben, ez hol fair? Akkor a másik klánnak, meg minden más embernek miért számolta a pontokat? + Az már külön dolog, hogy csak \"\"\"\"noname\"\"\"\" klánok ellen hajlandóak warozni, akiket egy teljesen kezdő játékos is megverne, de amikor egy erősebb kihívja őket, szó nélkül kickelik a szerverről és minden féle indokot kitalálnak, hogy ne kelljen warozni.
Szóval így kívülről biztosan teljesen összeszedett klánnak tűnik, akik tök korrektek és kedvesek, utóbbi lehet így is van, mert igazából személyszerint egy taggal sincs bajom.
Ja igen az kimaradt, hogy ha álnéven legyőzzük az egyik tagot(nem mondom kit), akkor már rögtön aimosok vagyunk. :)

Nem elérhető emu420

  • 3704
  • Veterán
    • Profil megtekintése
.SpecNaz. Clan.
« Válasz #9 Dátum: 2016. Január 19. - 18:17:44 »
+1
az aimos rész kamu, mondom is miért;
ha egy magyart leversz, legyen akár dm stunt pk tudjafaszommégmivan :) akkor te automatikusan csaló leszel
ez egyértelmű, meg logikus is

Nem elérhető AweFM

  • 205
    • Profil megtekintése
.SpecNaz. Clan.
« Válasz #10 Dátum: 2016. Január 19. - 21:18:04 »
+1
Idézetet írta: emu date=1453223864\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58571\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
az aimos rész kamu, mondom is miért;
ha egy magyart leversz, legyen akár dm stunt pk tudjafaszommégmivan :) akkor te automatikusan csaló leszel
ez egyértelmű, meg logikus is
 
Erős szarkazmust vélek felfedezni, remélem jól gondolom :D

Nem elérhető emu420

  • 3704
  • Veterán
    • Profil megtekintése
.SpecNaz. Clan.
« Válasz #11 Dátum: 2016. Január 19. - 22:38:05 »
0
Nem, ez tenyleg igy van

.SpecNaz. Clan.
« Válasz #12 Dátum: 2016. Január 20. - 08:09:32 »
0
Fuhh de a faszom kivan Awe hogy olyanok miatt kell most írogatnom itt amiről lófaszt nem tudsz de beleugatsz..
Nos ugye a hisztid azon kezdődött el hogy nem waroztunk veletek... Aminek a története az hogy Én kettő hétig hívogattalak Téged warozni akkor nem, nem, nincs m4-es tagunk... Egy rossz szavam nemvolt... Te Vasárnap fél9-kor feljössz a szerverünkre, h warozni akarsz... Senkise volt elérhető már kb, nekem az egerem nem volt jó.. Persze írtad hogy ilyen nincs meg ez kifogás, aztán megsértődtél mint egy szűz kislány.. :) Tudod az embereknek mint írattam Chezz-el van magánélete és Hétfőn mennek dolgozni, vagy iskolába, ezért nem döglenek Vasárnap este a gép előtt... Tudom Te ebbe nem érted a logikát, mert megis kérdezted Chezztől hogy ez hogy függ össze...  :wall:
Szóval erősebb klánok ellen nem warozunk.... :D Osztom az észt valamiről amiről semmit se tudok.. Mentünk egy sawn wart a tLg ellen pl amit megnyertünk! Úgy gondolom ők nem egy gyenge klán! Illetve fSC-nek is írta Fear hogy valamikor mehetne egy sawn war, ők azt írták majd! Gondolom ebből nem lesz semmi mivel ők egy inaktív klán eléggé már a samp-ba, érthető is! RLK: Readnessel megvan beszélve egy sawnoff war, amint eltudja érni Dexy-t.. Ez nem rajtunk múlik mikor lesz! MoG-al pedig 2 hónapja próbálunk össze hozni egy wart, viszont valamelyikünk mindig nem ér rá! Szintén érthető hiszen Konie is már felnőtt, dolgozó ember...
Ja és! Már volt egy sawn, és egy m4 warunk is az LsV klánnal, akik szerintem szintén nem mondható gyengéknek, kezdőknek...
A nem kiírt war, semmissé tettük, letagadtuk? Kérdem Én hol tettük mi semmissé? Hol tagadtuk le, mindenkinek leírtuk az igazságot ami volt, soha nem tagadtuk le, se semmi! Az FbH ellen mentünk, volt kettő tag aure és soft, az egyik aimozott elég rendesen, róla még busted is van youtuben, nem kívánok magyarázkodni :)
A HZ war ahol pont hibák voltak... Igen azok voltak, ezt nekik is leírtuk az elején hogy nem jó! Hozzá tenném a HZ egy olyan csaló klán, akinek a tagjairól televan a youtube busteddel...  Én nem is akartam ellenük warozni, tudtam hogy csalnak... Morci és Ricsi erősködtek asszem... Ádámot már kb 1 hete megkerestem hogy javítsa a modba a hibát, jelenleg még dolgozik rajta, erről nem tehetek....
Twins-re gondolsz tudom, Fear mesélte hogy direkt húzták az agyadat azért csinálták :) Csak Te hiszed azt hogy azért írták mert elverted őt :D Tudták hogy Te vagy... Azért ennyire nemkell nagyra tartani magad tökös :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 20. - 10:33:45 írta Vaszilij »

Nem elérhető AweFM

  • 205
    • Profil megtekintése
.SpecNaz. Clan.
« Válasz #13 Dátum: 2016. Január 20. - 15:13:49 »
0
1. az LsV war már a kiírás után volt. 2. ők nem nagy klán 3. igen egy kivétel volt a tLg ellen, de gondoltam nem írom le, mert 18 másik war mellett teljesen mindegy.
4. Nem 1x hívtalak titeket warozni, már 3-4x. Fent volt a 5 Specnazos, annyit kérdeztem minden szó nélkül, hogy m4 war? kickeltél.
5. De semmissé tettétek, ugyanis csak a másik klán írta ki a weboldalatok chatére, mire Fearnek a válasza az volt, hogy nem is waroztatok velük. Érdekes.
6. Twinséknek halvány fogalmuk sem volt, ki vagyok mivel még pmben is kérdezte és egészen addig amíg nem vezettem 5 vagy 6-2-re teljesen normális tolta, szóval ez megint téves

.SpecNaz. Clan.
« Válasz #14 Dátum: 2016. Január 20. - 15:43:24 »
0
Az tegnap volt h kickeltelek, a vasarnapi akciod utan ne keverjuk a szezon a faszommal:)
Szoval Te igy lenezel mindenkit akikkel waroztunk.. Kivancsi lennek Te sawnal pl mit kezdenel veluk :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 20. - 15:51:23 írta Vaszilij »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal