Szerző Téma: külföldi SMS hoszt  (Megtekintve 1120 alkalommal)

külföldi SMS hoszt
« Dátum: 2015. Október 20. - 13:02:12 »
0
Szervusztok!
Szükségem lenne egy hosztra, amely külföldi SMS-t is fizetési formát is elfogad és engedélyezett az NPC-k csatlakoztatása.
Nézelődtem. A clans.hu hatalmas csalódás volt, most pedig már nem is fogadnak külföldi SMS-t.
Köszönöm a válaszokat!

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
külföldi SMS hoszt
« Válasz #1 Dátum: 2015. Október 21. - 06:40:24 »
0
@sunwell.hu

külföldi SMS hoszt
« Válasz #2 Dátum: 2015. Október 21. - 21:20:47 »
+1
Idézetet írta: ƒeheristi97 date=1445402424\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58202\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
@sunwell.hu
 
Igen, én is ezt tudnám ajánlani. Az ár tartalmazza a minőségi szolgáltatást, emellett naprakész konfigosok várják üzeneted. :) De tényleg, én innen rendeltem először, és a továbbiakban is innen fogok...

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
külföldi SMS hoszt
« Válasz #3 Dátum: 2015. Október 22. - 00:05:12 »
+1
Idézetet írta: ReSIk date=1445455247\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58202\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Igen, én is ezt tudnám ajánlani. Az ár tartalmazza a minőségi szolgáltatást, emellett naprakész konfigosok várják üzeneted. :) De tényleg, én innen rendeltem először, és a továbbiakban is innen fogok...
 
Köszönjük, már egy éve dolgozok náluk mint SA-MP és MTA konfigos, nagyon megvagyok elégedve a csapattal és a tulajdonosokkal, segítünk is az ügyfeleken ahogyan tudunk. :)

külföldi SMS hoszt
« Válasz #4 Dátum: 2015. Október 22. - 21:23:23 »
0
a sunwell csak magyarországi SMS-t fogad. Külföldről is SMS-el fizethető hoszt kell.
(Szlovákia sucks...)

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
külföldi SMS hoszt
« Válasz #5 Dátum: 2015. Október 22. - 22:44:02 »
0
Idézetet írta: bencarter007 date=1445541803\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"58202\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
a sunwell csak magyarországi SMS-t fogad. Külföldről is SMS-el fizethető hoszt kell.
(Szlovákia sucks...)
 
Nem, anno úgy volt, hogy több országból is lehetséges fizetni SMS segítségével, ezt nem erősíteném meg, megkérdezem majd írok. :)


Ha jól tudom a következő országok érhetőek el: Magyarország, Szlovákia, Románia és Németország, de nem erősítem meg, ma írok a tulajdonosnak egy levelet.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal