Szerző Téma: HoliDay RPG Reborn módja.  (Megtekintve 2122 alkalommal)

HoliDay RPG Reborn módja.
« Dátum: 2015. Szeptember 01. - 19:12:43 »
0
Sziasztok.
Eladóvá vált a HoliDay RPG Reborn módja.
Amit tudni kell róla:
Spoiler for Régi hírdetés. IP Cím, más adatok eltávolitva belőle.:
Sziasztok!
Beszeretnék nektek mutatni egy szervert, ez nem más mint a HoliDay RPG Reborn!
\"info-32.png\"Információk:
Név: HoliDay RPG Reborn
A szerver EQ-LP-LB-BS-WE -ban játszódik!


\"Order_history-32.png\"Egy kis történet a szerveről:
Régebben is volt ilyen \"edit\" szerverem aminek úgyan ez a mód volt alapja mint ennek a szervernek és mivel régebben játszottam a HD RPG-n és már akkor is nagyon tetszett néhány veterán HD RP-sel összáltunk és átediteltük a régi HD RP szerver szerint. A mappot nagy igyekezettel próbáltuk rekonstruálni az eredeti szerint de nem sikerült. Ekkor az egyik haverom szólt hogy megszerezte az eredeti mappot. Ekkor elkeztük a poziciókat áthelyezgetni meg stb. Mivel rengeteg videó van a szerveről a YouTube-on ez jól jött a textdrawok és a textdraw színek összeállitása miatt. Végeredményben kb. ugyan olyan lett a szerver mint a régi HD RPG.
\"icon-24-32.png\"Admin Rendszer:
A szerveren 9 adminszint és 1 moderátor szint van!
Admin szintek sorban:
Moderátor
1*Admin
2*Admin
3*Admin
4*Admin
5*Admin
FőAdmin
AdminController
Szerver Scripter
Tulajdonos
A moderátor az adminsegéd szintett helyetesiti!
\"House-Money-32.png\"Ház Rendszer:
A szerveren 13darab házbelső található, melyeknek nagyságúk és kinézetük is különböző! Persze az áruk is változó.
A házrendszer úgy müködik ha találsz egy eladó házat és van rá elég pénzed akkor megbirod venni a \'/házvesz\' parancsal!
Ha megvetted a házat akkor a \'/házkulcs\' parancsal tudod nyitni, zárni és az \'F\' gomb lenyomássával tudsz bemenni a házba.
Minden házban található egy ház széf! De ha nem zárod be a házad akkor ki birják lopni a széfbán tárolt dolgaid.
A széfet se tudják csak úgy használni ám! LB-ben van egy iskola ahol ki kell tanulnia a betörő munkát ami 5leckéből áll.
Mikor a betörő elkezdi feltörni a széfet a rendőrséget értesiti arról hogy az XY házba betörtek!
Kép a vásárolható házról:
\"sa-mp-016_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
Kép a megvásárolt házról:
\"sa-mp-017_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
\"car-32.png\"Jármű Rendszer:
Több féle és kategóriáju jármű közül választhatunk a szerveren. Minden járműnek más az ára, van amelyiknek olcsóbb, van amelyiknek drágább.
Miután megvásároltunk egy járművet azt tankolni kell, a szerveren kétfajta üzemanyag van! Van diesel és benzin. Ennek megfelelően kell tankolni a járművünket
mert ha rossz üzemanyagot tankolunk a kocsinkba/motorunkba akkor annak a motorja mikor be akkarjuk inditani tönkre megy. Ilyenkor hivni kell egy szerelőt és leszívni a tankját majd megjavitani a motort. Járművet a \'/motor\' parancsal tudod elinditani és a \'2\'-es gombal tudod bekapcsolni a lámpákat. a \'Q\' - \'E\' gomb az index.
A \'/kocsikulcs\' parancsal tudod bezárni a járművedet. Minden járműnek van csomagtartója! Amiben tárolhatunk tárgyakat. De azt is úgyanúgy mint a széfet fel lehet törni. De itt nem kap értesitést a sheriffség hanem csak megszólal a jármű riasztója és ha valaki meghalja és meglátja hogy feltörik az nagy valószinűségel hivja a sheriffeket. Ezt is csak azután tudod csinálni miután kitanultad az autótolvajkodást.
\"shop-32.png\"Biznisz Rendszer:
A szerveren megtalálható a biznisz rendszer. Szinte minden boltot/éttermet/bank-ot meglehet venni. Ám a bizniszek ára és a bizniszből származó jövedelem változó!
Valamelyik drága de mégis kevés jövedelem származik belőle valamelyik meg olcsóbb és kicsivel több jövedelem származik belőle. A bizniszeket el lehet adni csakúgy mint a házakat. Mikor eladunk egy házat/bizniszt a biznisz/ház ára felét visszakapjuk.
Itt egy kép egy bizniszről:
\"sa-mp-018_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
\"207-32.png\"Hirdetés Rendszer:
Mint minden RPG szerveren így itt is lehet feladni hírdetést. A hírdetés úgyvan hogy a \'/hírdetés\' parancsal tudsz hírdetni, de csak ha van telefonod. A telefon a telefon boltban tudod megvásárolni és ott is tudsz szerződést kötni. Ha nincs telefonod akkor nem láttod a hírdetéseket ha van telefonod akkor láttod a hírdetéseket és tudsz is feladni hírdetéseket.
\"video-32.png\"A Frakciókról:
A szerveren többféle frakciók vannak! Van legális és van illegális és a frakciók e szerint tevékenykednek a szerveren.
A legális frakciók listája a szerveren:
Polgármester
Sheriff Departman
Mentő Szolgálat
Tüzoltóság
Taxi Társasság
Rádiós
Adó és vámhivatal
NNI
Illegális Frakciók:
Vagos
Piru Blood\'s
Szerb Maffia
(lehet kihagytam valamit. De nem biztos  :D )
\"officer_rank-32.png\"Rang Rendszer:
A rang rendszer bármelyik frakciónak elérhető! A \'/rang [iD] [Rangnév]\' parancs alatt. A rangnevet a Leader Szabja meg. Amit ő beir oda az fog megjelenni mikor valaki rádióba/szolgálatba lép.
\"25-32.png\"A munkákról:
A szerveren többféle munka megtalálható. Most csak így felsorolom őket.
A munkákat mint PL: A pizzafutárt a pizzázóba lehet felvenni. A kukást a szeméttelepen stb...
Munkák:
Legális
Úttisztitó
Pizzafuttár
Ügyvéd
Villanyszerelő
Fa szállító
Targoncás
Betonszállitó
Kukás
Ruha szállitó
Benzin szállitó
Testőr
Taxis
Illegális Munkák:
Fegyverkereskedő
Drogdealer
Fegyverkészítő
Rabló
Autótolvaj
Azt hogy melyik mennyit keress azt nem mondom meg. Azt tapasztaljátok ti ki! ;)
Hát körülbelül ennyi ami fontos a szerveről. Lehet kihagytam valamit, de ha tetszett a leírás és egy jó RP közösséget szeretnétek akkor gyertek fel és nézzétek meg a szervert.
Hát, aki régen játszott a HoliDayen az tudja milyen.
Akit érdekel dobjon egy PÜ-t és megbeszéljük.

HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #1 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 19:54:53 »
+1
írtam skypen

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #2 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 19:59:20 »
0
Ki van publikalva.. :facepalm:  De azert meg el akarod adni? :nono:

HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #3 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 20:08:42 »
0
Mutas már olyat ahol ki van publikálva....  :wall:

HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #4 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 20:23:00 »
0
Csak hogyha tudnád én ezt a haverokal kezdtem el editelni és nem pontosan úgyan az azért, és fogalmam sem volt hogy publikálva van/ mellesleg nem is találtam a neten meg pedig rá kerestem... (Pl ha belenéznél ebbe a módba látnád hogy totál más.)

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #5 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 20:25:10 »
+1
Attol hogy at irsz par td-t majd teszel le nehany kaput stb.
Attol az meg nem edit butuska :Cry2:

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #6 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 20:28:07 »
+1
Zeki
Attól még, hogy van egy letöltési link, még nincs hivatalosan publikáva a közönség előtt. Lehet, hogy valaki magának töltötte fel. Illetve miért kell rontani más üzletét?
Lehet, hogy GameKinger editelt módja teljesen más. Te ezt honnan tudod, hogy csak kapukat tett le?


Sok sikert, az eladáshoz.

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #7 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 20:33:19 »
0
Mert mostanaban ez a meno :shifty:
Kilopnak par munkat massik mod bol,az nagyon jo edit :-X
Aztan meg ez a mod kinek nincs meg? :wall:
Az meg eleg gaz hogy ezt a hulladek defensive \"edit\"et akarja eladni :facepalm:
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 01. - 20:39:42 írta Zeki »

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #8 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 20:36:47 »
+1
Figyelj, most az az ő dolga, hogy mit ad el, s mit nem.
Arra pedig meg szeretnélek kérni, hogy ne beszélj többes számban, mert ehhez nekem semmi közöm, csak elmondtam azt, amit szerettem volna.

Nem elérhető #ωᴇʙsᴛᴇʀ

  • 425
  • Aki hisz az megbocsatast nyer .. Egy jo nap
    • Profil megtekintése
HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #9 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 20:43:11 »
0
Megis egy publikalt mod bol akar penzt csinalni ertem :facepalm:

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #10 Dátum: 2015. Szeptember 01. - 21:23:39 »
+1
[gmod]Ezt most fejezzük be! Zeki[/member]: Te meg feleslegesen izgatod magad ezen, ha nem a te módodat akarja eladni. Te kiírhat, hogy honnan lehet letölteni egy más verzióját a módnak és a többiek meg eldöntik magukba, hogy nekik a netes kell vagy az általuk futtatott mód.[/gmod]

HoliDay RPG Reborn módja.
« Válasz #11 Dátum: 2015. Szeptember 04. - 16:33:22 »
0
Mivel láttom hogy csak a vita van ebből ezért lezárom a témát, meg hát azért mert valaki igy koppints móddal próbálja magát a hű de nagy lebuktatónak képzelni magát.
Spoiler for OFF:
Zeki, én tényleg a haverokkal csináltam meg a régi HD szerint több mint fél év alatt. A mappot az egyik ismerősöm adta.
Másrészt, meg ha még nem néztél bele a PWN-be akkor ne itélkez. Amit meg te kiraktál link ként az tiszta bug, sor pazarló és memória használó megoldások.
Hosszú távra szervert nyitni nem jó döntés

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal