Szerző Téma: Frakció rendszer  (Megtekintve 8079 alkalommal)

Nem elérhető 1Mark6

  • 437
    • Profil megtekintése
Frakció rendszer
« Dátum: 2015. Augusztus 28. - 16:59:37 »
+6


Frakció rendszer
 


Tartalma:
- Frakció létrehozás
- Frakció név adás
- Frakció rádió szín kiválasztása, csak HEX kód
- Frakció rádió IC - OOC
- Frakció rang nevek megadása, 5 rangot csináltam ez a scriptben bővíthető
- Frakció fizetés rangonként meghatározása
- Frakció járművek, 4 db lehet belőle, scriptben bővíthető
- Leader adás
- Játékos felvevése illetve kirúgása
- Frakción belüli rang adás
Jó ha tudod :
- A rendszer autómatikusan mentődik és töltődik
- A rendszer Dini mentéssel íródott
- A készítésekor nem biztos hogy a legjobb megoldásokkal dolgoztam biztos van ettől jobb megoldás is de nekem így sikerült
- A scriptfiles mappa / Frakciok mappa / itt foglalnak helyet a létrehozott frakciók, alapból van benne egy 0ás IDjü frakció, nem ajánlott kitörölni.
- A rendszer teljesen IG müködik
- Kompatibilis az ajtórendszerrel
- Vannak dolgok amik CSAK Scriptben bővíthetőek ( 5+ rang, 4+ kocsi )
- A célom hogy hasznos szkriptekkel segitsem a magyar közösség adatbázisát.
 
Képek ( csak link )
http://i.imgur.com/julJZTO.png
http://i.imgur.com/rCUdHd3.png
http://i.imgur.com/4CRGlEW.png
http://i.imgur.com/WzAFSjv.png
http://i.imgur.com/RvfoUjN.png
http://i.imgur.com/8mtHCSj.png
http://i.imgur.com/aRVE2nP.png
Letöltés(zip)

Frakció rendszer
« Válasz #1 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 17:12:11 »
0
Nagyon jó lehet felhasználom :) Ez hasznos volt meg a + :)

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Frakció rendszer
« Válasz #2 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 17:14:50 »
+3
A rendszer Dini mentéssel íródott[/quote]
Sajnos. Hát, azért szép munka, gratulálok.



Nagyon jó lehet felhasználom :) Ez hasznos volt meg a + :)[/quote]
Miért kell neked mindenhova oda írnod, hogy megy a +, amikor nem is tudsz tiszteletpontot adni?

Frakció rendszer
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 29. - 00:59:28 »
+3
A képek és a vélemények alapján jónak tűnik, gratulálok.
 
Idézetet írta: zιтяσиє date=1440774890\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57512\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

A rendszer Dini mentéssel íródott
Sajnos.
[/quote]Véleményem szerint semmi probléma nincs a Dinivel.




Nagyon jó lehet felhasználom :) Ez hasznos volt meg a + :)[/quote]
Miért kell neked mindenhova oda írnod, hogy megy a +, amikor nem is tudsz tiszteletpontot adni?
 

[/quote]


Ettől jobban érzi magát, és azt hiszi, ha a sablonszöveget leírja akkor értelmesebb lesz a hozzászólása

Frakció rendszer
« Válasz #4 Dátum: 2016. Február 22. - 16:43:03 »
0
Egész jó lett, grat! Szerintem felhasználom.  :thumbsup:

Frakció rendszer
« Válasz #5 Dátum: 2016. Május 14. - 20:04:33 »
0
Csináltam egy frakciót, beírom a járművek ID-it (Mondjuk a LS Copcar ID-je 596) és azt írja ki, hogy nem az én frakcióm tulajdona, akkor mi van? Pedig át is írtam az ini fájlban.. Meg hogy nem vagyok admin, pedig 5-ös admin vagyok LADMIN-ban+RCON admin vagyok
« Utoljára szerkesztve: 2016. Május 14. - 20:12:27 írta TheKornel_HU »

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
Frakció rendszer
« Válasz #6 Dátum: 2016. Május 14. - 20:32:44 »
0
rconba lépj be és nem fogja ki írni hogy nem vagy admin!

Frakció rendszer
« Válasz #7 Dátum: 2016. Május 15. - 09:08:38 »
0
Hát úgy lépek be, hogy ugye 2x klikk a szerverre, oda beírom az RCON jelszót, és Connect, de úgyis. :(

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
Frakció rendszer
« Válasz #8 Dátum: 2016. Május 15. - 18:48:34 »
0
/rcon login jelszó próbáld

Frakció rendszer
« Válasz #9 Dátum: 2016. Május 16. - 09:41:08 »
0
Idézetet írta: ZSOLTI99 date=1463330914\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57512\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
/rcon login jelszó próbáld
 
Köszi :)
Van egy hiba amúgy: Hiába állítom be, hogy a frakciókocsik mely ID-k legyenek, ugyanabban a frakiban vagyok, de nem is tudom használni azokat, hiába vagyok abban a frakcióban.  Sőt, semmi kocsit nem tudok használni.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Május 16. - 10:00:45 írta TheKornel_HU »

Nem elérhető 1Mark6

  • 437
    • Profil megtekintése
Frakció rendszer
« Válasz #10 Dátum: 2016. Május 16. - 10:42:33 »
0
Írd le pontosan, hogy írod be a parancsokat, és melyik frakcióban vagy. De szerintem te a jármű Model ID-jét írod be, nem pedig a jármű ID-t. A jármű ID-jét a /dl paranccsal tudod megnézni.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Május 16. - 10:46:00 írta 1Mark6 »

Nem elérhető whadez

  • 719
  • DEFEATER
    • Profil megtekintése
Frakció rendszer
« Válasz #11 Dátum: 2016. Május 16. - 11:06:24 »
0
Idézetet írta: blackdog476 date=1440802768\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57512\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
A képek és a vélemények alapján jónak tűnik, gratulálok.
 

 
A rendszer Dini mentéssel íródott
Sajnos.
[/quote]Véleményem szerint semmi probléma nincs a Dinivel.




Nagyon jó lehet felhasználom :) Ez hasznos volt meg a + :)[/quote]
Miért kell neked mindenhova oda írnod, hogy megy a +, amikor nem is tudsz tiszteletpontot adni?
 

[/quote]


Ettől jobban érzi magát, és azt hiszi, ha a sablonszöveget leírja akkor értelmesebb lesz a hozzászólása
 
[/quote]
Majd ha lesz a szervereden 150 játékos, és lesz egy inventory rendszered, ami ez esetben full dinit használ, hidd el érezni fogod :D
Kisebb szervereken 15-20 játékossal már csak teszteléskor érzékeled a fájlmentős rendszernek a sebességét.
Aki érti a dinit, annak a mysql már nem akkora meló, és megkönnyíti a saját életét is, mert nem kell később átírnia mikor rájön hogy amit csinál az szar, mert lassú, és ódivatú. :D

Nem elérhető 1Mark6

  • 437
    • Profil megtekintése
Frakció rendszer
« Válasz #12 Dátum: 2016. Május 16. - 11:19:33 »
0
Amit, Whadez írt azzal tejlesen egyet értek, azonban amikor ez a dinis szkriptsorozat készült ( Frakció,Ajtó rendszer ) akkoriban, nem volt aki megtaníthatta volna nekem a MySQL-t és így Diniben voltam hajlandó megvalósítani az elképzeléseimet, manapság már énis MySQL-t használok, azon is elgondolkoztam, hogy leveszem ezt a szkriptet, mert valami röhejes megoldások vannak benne, de úgy döntöttem, hogy akik most kezdik a szkriptelést és nem egyből MySQL-el kezdik azok esetleg tanulhatnak belőle valamit, vagy esetleg egy lehetséges alapötletet tudnak belőle meríteni.

Frakció rendszer
« Válasz #13 Dátum: 2016. Május 16. - 11:58:26 »
+1
Idézetet írta: 1Mark6 date=1463388153\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57512\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Írd le pontosan, hogy írod be a parancsokat, és melyik frakcióban vagy. De szerintem te a jármű Model ID-jét írod be, nem pedig a jármű ID-t. A jármű ID-jét a /dl paranccsal tudod megnézni.
 
Köszi, ehhez elég béna voltam. :( Csak mert nem vagyok valami nagy scripter meg hasonló, meg most kezdtem valami szerverbe belefogni. Nagyon jó lett a FS, megy a + :)

Frakció rendszer
« Válasz #14 Dátum: 2017. Október 14. - 22:40:50 »
0
Valamiért nem münködik a script valaki tud segiteni?Illetve nem tudom hogy kell telpiteni ezt
« Utoljára szerkesztve: 2017. Október 14. - 22:51:23 írta pencer »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal