Szerző Téma: Assd vs Attila  (Megtekintve 1226 alkalommal)

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Assd vs Attila
« Dátum: 2015. Augusztus 28. - 14:26:06 »
0
1. Feladat: Spot, amely highbump-pal kezdődik és kapaszkodással végződik. Közte lehet bármi, vagy akár semmi.
2. Feladat: Bármilyen tüzes spot. A legkreatívabb viszi.
Határidő: 2 hét.
Sok sikert!

Nem elérhető Attila

  • 5079
    • Profil megtekintése
Assd vs Attila
« Válasz #1 Dátum: 2015. Augusztus 31. - 20:21:53 »
0
hogy állsz Assd?

Nem elérhető AssD

  • 753
  • UFR Member
    • Profil megtekintése
Assd vs Attila
« Válasz #2 Dátum: 2015. Szeptember 06. - 11:55:11 »
+3
Így
 
Clan of the year 2010 - Urban FreeRunners
Az év klánja - 2011 - Urban FreeRunners
UFR # Az év klánja # 2012

Nem elérhető Attila

  • 5079
    • Profil megtekintése
Assd vs Attila
« Válasz #3 Dátum: 2015. Szeptember 07. - 17:27:05 »
0

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Assd vs Attila
« Válasz #4 Dátum: 2015. Szeptember 08. - 16:51:53 »
+2
1. Feladat: Spot, amely highbump-pal kezdődik és kapaszkodással végződik. Közte lehet bármi, vagy akár semmi.
AssD - Epic magas és távoli sidebump gyors skinnel. Nem tudtam megpróbálni mert, koliban vagyok, még billentyűzetem sincs, de eleget sidebumpoltam ahhoz, hogy tudjam milyen nehéz, meg távoli ez. Ráadásul a fa töve is zavaró helyen van.
Attila - Az egyik legnehezebb, talán A legnehezebb highbump, amit eddig próbáltam. Nehéz, időigényes legendás spot.
Eredmény: Mivel a sidebumpokra mostanában nagyon ráálltam és én vagyok a bíró, ezért AssD spotja nyert nálam. De persze nem csak ezért, a sidebump a highbump továbbfejlesztett változata, mint Charizard Charmeleon-nak. Technikás spot mind a kettő, mer Ati highbump-ja sem egy egyszerű highbump, aki próbálta az tudja. Távolság/magasság viszont többnek látszik AssD-nál. Ezeket figyelembe véve:
AssD - Attila : 1 - 0
2. Feladat: Bármilyen tüzes spot. A legkreatívabb viszi.
AssD - Sorrend szerint az első számít a beadottnak, a másodikat ajándékba kapjuk. Tüzes beugrósbecsúszós deagle360-as kapaszkodós pokol. Elképzelni is nehéz, kitalálni meg nem tudom, hogy lehet ilyet. Egészséges embernek ilyen nem jut eszébe.
Attila - Levegőben futós highbump, nem is láttam még ilyet, nem is tudtam, hogy lehetséges, ez valami teljesen új. A bump magas és hosszú, autópályán landolva.
Eredmény: AssD spotjához a jó helyszín is kellett, nem nagyon lehet máshol beadni. Gondolom előbb volt meg a helyszín, mint ez a kombó gondolata és aztán állt össze a végső kép. Atinál nem tudom, ott is elképzelhetőnek tartom ezt, de talán máshol is beadható ilyen. AssD spotja egyértelműen látványosabb, de mind a kettőhöz elengedhetetlen a technikai tudás. Viszont a kreativitás több volt AssD-nál, a kombók erre épülnek. Viszont! Deagle360-at láthattunk már korábban is, de amit Ati adott, az valami teljesen új és kreatív, versenyre beadva ez így nyerő.
Végeredmény:  Assd - Attila : 1 -1
Ez egy újabb döntetlen srácok, akárhogy próbáltam, nem tudtam dűlőre jutni. Gratulálok mindkettőtöknek. Azért elég magas színvonalon ment ez a párbaj, Noire ismét megérdemli az év parkourosa díjat.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 08. - 17:01:12 írta Ben »

Nem elérhető Attila

  • 5079
    • Profil megtekintése
Assd vs Attila
« Válasz #5 Dátum: 2015. Szeptember 08. - 17:18:40 »
+1
Gratulálok Assd, fasza volt! :D Rég volt ilyen már!
Bennek is gratulálok a kurvajó elemzésért :D
Frissítettem az eredmények témát.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal