Szerző Téma: Fran Palermo  (Megtekintve 1093 alkalommal)

Fran Palermo
« Dátum: 2015. Augusztus 20. - 14:41:24 »
+1
\"Az alig egy éve alakult Fran Palermo zenekar stílusa igazi olvasztótégely – ugyanúgy megtalálhatóak benne balkáni, cigányzenei (lásd Gogol Bordello), reggae, ska motívumok, mint a funky, a kelta punk (pl. Flogging Molly), és még hosszan lehetne sorolni. A csapat sodró lendületű koncertjeinek hamar híre ment, így népszerűségük rohamtempóban emelkedik: júliusban különdíjasok lettek a Veszprémi Utcazene Fesztiválon, és azóta is minden fellépésükre tömegek járnak. Jelenleg is több koncertdátumuk aktuális, emellett megkezdték első lemezük munkálatait, amely várhatóan január végén jelenik meg, hogy aztán külföldi helyszíneket is magában foglaló turnéra induljanak vele.\" forrás: http://ldkritika.blog.hu/2011/12/08/zenekarajanlo_2011dec
Egy ismerősöm révén találtam rá a bandára, ő ismeri az egyik tagot. Érdekes zenét játszanak, nem mindig tetszik, de ha tetszik, akkor nagyon. Én amolyan hipster bandának hívom őket. :D
 

 

 

 
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 22. - 16:07:45 írta nagynorbi »

Fran Palermo
« Válasz #1 Dátum: 2016. Július 15. - 11:40:03 »
0
Az első lemezüket hallgattam, azon van 2-3 olyan epikus szám, hogy megszerettem őket és ha jönnek koncertre mindenképp megyek rá. :) EFOTT-on is mentem volna, ha nem mosta volna el az eső az egészet. :(

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal