Szerző Téma: Space Rush [Android] [INGYENES]  (Megtekintve 1344 alkalommal)

Space Rush [Android] [INGYENES]
« Dátum: 2015. Augusztus 16. - 18:07:55 »
+10

Üdvözlök mindenkit!
Beszeretnék mutatni egy saját fejlesztésű, űrhajós játékot, melynek lényege az, hogy minél tovább
jussunk el a közeledő meteorok közt cikázva, rengeteg SRP-t és score-t zsákmányoljunk be magunknak, amivel a későbbiekben
felfejleszthetjük hajónkat, vagy épp egy újat vásárolhatunk. A drágábbnál drágább hajóknak is meg van az előnyük, például
a hajó értékével fejlődik az életereje, maximum lőszermennyisége, sebessége és lassító ereje is.
A játékban az egyik legmotiválóbb dolog a versengés, hogy minél feljebb jussunk a toplistán, és ezáltal elnyerjük magunknak
a dicsőséget.
Természetesen a játéknak nem csak annyi a lényege, hogy megyünk előre, és pontokat szerzünk, hanem egy elért távolság
után egy adott összegű SRP-t is kapunk, melyből mint már említettem fejleszthetjük hajóinkat, vagy épp vásárolhatunk
egy újat, melynek szintén rengeteg előnye van.
A meteorok közt felbukkan néha egy speciális láda is, amely tartalmazhat életerő pontokat, lőszereket, SRP-t, és score-t.
 
 
A játék kezdete:
Alapvetően a játék kezdetekor kapunk 50 SRP-t, egy alap űrhajót, 3 lőszerrel, 50 életerő ponttal, egyelőre ennyivel kell beérnünk

hogy majd a későbbiekben ezt tudjuk fejleszteni, vagy épp egy új űrhajót venni, hogy nagyobb eséllyel juthassunk nagyobb


távolságba az alap kiindulóponttól. Ha egy meteor utunkban áll, és nem tudjuk kikerülni, akkor űrhajónk felrobban, és kezdhetjük előröl a pályát. Az ütközés után lehetőségünk van 5 SRP-ért megjavítani űrhajónkat, így tovább folytathatjuk a cikázást onnan, ahol becsapódtunk a meteorba, illetve szét is lőhetjük azt az űrhajón felszerelt fegyverünkkel is. Ha a lőszerünk kifogyott, és az előrehaladás közben szeretnénk hozzájutni még további lőszerhez, az elszórt ládákat kell felszednünk hozzá, és máris nyerhetünk pár darabot. Életerőt, SRP-t és score-t szintén szerezhetünk ilyen úton, hogy egy ilyen fajta ládát veszünk fel, és ezáltal nyerhetünk ki belőle különböző plusz dolgokat. A ládák külön-külön vannak, ritkák, és négyféle van: Életerő láda, Lőszer láda, SRP láda, Score láda

Mi az az SRP?
Az SRP, másnéven Space Rush Point a játékbeli fizetőeszköz, ezáltal vásárolhatunk meg adott fejlesztéseket, vagy magasabb

szintű űrhajókat. Lehetőségük van valós pénzért is vásárolni SRP-t olyan embereknek, akik gyorsabban szeretnének hozzájutni egy adott mennyiségű SRP-hez.

Az űrhajó fejlesztése:
Az űrhajó fejlesztésének az az előnye, hogy például sokkal több lőszert használhatunk a meteorok elpusztítására, több

életereje lehet ami által több meteorral való ütközést bír ki, fejleszthetjük a sebességét is, ami által az űrhajó alap


sebessége megnő egy adott értékkel, vagy épp a lassítást, ami lehetővé teszi hogy az űrhajó még lassabb legyen a


lassítás bekövetkeztével.

Leaderboard:
Miután beléptünk a Google Play-be, elérhető válik számunkra a Leaderboard is, ahol megtekinthetjük a jelenlegi dobogósok pontszámait,

nevüket, és profiljukat.


A pontok szerzésével feljebb kerülünk a toplistán, ahol megtalálható az első három dobogós, illetve a saját helyezésünk, pontszámunk is.

Achievements:
A játékban elérhetőek az úgynevezett jutalmak is, egy adott célkitűzés teljesítésével feloldódik, és XP-t zsákmányolhatunk be értük.
 
Link
 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oxsotus.spacerush
 

Képek a játékról
 

\"function.png\"
 

\"gameplay1.png\"
 

\"gameplay2.png\"
 

\"gameplay3.png\"
 

\"gameplay4.png\"
 

\"gameplay5.png\"
 

\"gameplay6.png\"
 

Köszönjük, ha elolvastad! A leírás hamarosan még bővülni fog! :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 16. - 18:23:23 írta KisHP »

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Space Rush [Android] [INGYENES]
« Válasz #1 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 18:53:38 »
+1
Leírod a készítésnek a történetét, ha már közénk tartozol? :)

Space Rush [Android] [INGYENES]
« Válasz #2 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 18:59:17 »
+1
Na, majd egyszer..  :speeping:

Nem elérhető huhboy

  • 894
  • huhboy
    • Profil megtekintése
Space Rush [Android] [INGYENES]
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 19:00:39 »
0
ha már te csináltad. én mindig megakartam kérdezni az android játékok fejlesztőitől, hogy ugyan minek egy játéknak engedély a médiaelemeimhez, eszközazonosítókhoz, hivásadatokhoz? mert erre még valahogy senki nem adott választ....

Space Rush [Android] [INGYENES]
« Válasz #4 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 19:03:35 »
0
Idézetet írta: JustaCube date=1439744439\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57104\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ha már te csináltad. én mindig megakartam kérdezni az android játékok fejlesztőitől, hogy ugyan minek egy játéknak engedély a médiaelemeimhez, eszközazonosítókhoz, hivásadatokhoz? mert erre még valahogy senki nem adott választ....
 
A 3D modellezés része volt az én feladatköröm, a programozás, és mindenféle engedélyek már nem hozzám tartoznak.

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Space Rush [Android] [INGYENES]
« Válasz #5 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 19:04:13 »
0
tehát lepasszolod a kérdést. szép hárítás.

Nem elérhető huhboy

  • 894
  • huhboy
    • Profil megtekintése
Space Rush [Android] [INGYENES]
« Válasz #6 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 19:05:00 »
0
Idézetet írta: KisHP date=1439744615\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57104\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


ha már te csináltad. én mindig megakartam kérdezni az android játékok fejlesztőitől, hogy ugyan minek egy játéknak engedély a médiaelemeimhez, eszközazonosítókhoz, hivásadatokhoz? mert erre még valahogy senki nem adott választ....
 
A 3D modellezés része volt az én feladatköröm, a programozás, és mindenféle engedélyek már nem hozzám tartoznak.
 
[/quote]
ahha. akkor megtarthatja a play a játékot. ami belemászik mindenbe, azt meghagyom másnak.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Space Rush [Android] [INGYENES]
« Válasz #7 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 19:27:58 »
+6
Idézetet írta: JustaCube date=1439744439\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57104\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ha már te csináltad. én mindig megakartam kérdezni az android játékok fejlesztőitől, hogy ugyan minek egy játéknak engedély a médiaelemeimhez, eszközazonosítókhoz, hivásadatokhoz? mert erre még valahogy senki nem adott választ....
 
Médiaelem-hozzáférés kell az ingame hanganyagok tárolásához a /system/media-ban, eszközadatokhoz való hozzáférés kell a statisztikai adatokhoz és a kompatibilitás ellenőrzéséhez, a CALL.BROADCAST_RECEIVER meghívásához pedig kénytelen az alkalmazás hozzáférni a hívásnaplóhoz.
Örülök, hogy én lehetek az első ember, aki választ ad neked erre.

Space Rush [Android] [INGYENES]
« Válasz #8 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 21:41:29 »
+1
Idézetet írta: EnterR date=1439746078\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"57104\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


ha már te csináltad. én mindig megakartam kérdezni az android játékok fejlesztőitől, hogy ugyan minek egy játéknak engedély a médiaelemeimhez, eszközazonosítókhoz, hivásadatokhoz? mert erre még valahogy senki nem adott választ....
 
Médiaelem-hozzáférés kell az ingame hanganyagok tárolásához a /system/media-ban, eszközadatokhoz való hozzáférés kell a statisztikai adatokhoz és a kompatibilitás ellenőrzéséhez, a CALL.BROADCAST_RECEIVER meghívásához pedig kénytelen az alkalmazás hozzáférni a hívásnaplóhoz.
Örülök, hogy én lehetek az első ember, aki választ ad neked erre.
 
[/quote]
A médiaelemekhez való hozzáférés még a képernyőkép megosztásához kell. Lementi, majd azt osztja meg a kiválasztott applikációval.

Space Rush [Android] [INGYENES]
« Válasz #9 Dátum: 2015. Szeptember 02. - 20:38:38 »
0
A gamepod.hu két napja készített egy kisebb alkalmazásbemutatót a játékról, mint látható a cikk írója is leírta, hogy a játék még eléggé kezdeti fázisban van, de a felfedezett kisebb hibák javításra fognak kerülni.
 

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal